فیات از مدل ارتقا یافته‌ی ۱۲۴Spider برای سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد. این خودرو تغییراتی جزئی در مقایسه با سال قبل تجربه کرده است.
در نسخه‌های جدید ۲۰۱۹، شاهد رینگ‌های متفاوت هستیم و خودرو در سه رنگ جدید نیز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. نیسان در سال ۲۰۱۴، نسل اول از مورانو‌های خود را تغییر داد و در اواخر سال ۲۰۱۸ به ارتقای آن پرداخت. مورانو در آن سال در هر دو بخش ظاهری و فناوری تحول یافت. با این وجود مورانو اصالت خود را حفظ کرده و همچنان شبیه نسل‌های قبل به نظر می‌رسد.
مطابق تازه‌ترین گزارش نظام رتبه‌بندی umultirank در بین برترین دانشگاه‌های جهان، اسامی ۱۹ دانشگاه ایرانی هم منتشر شده است. این نظام رتبه‌بندی با رویکردی چندبعدی مؤسسات آموزش عالی را رتبه‌بندی می‌کند.
دانشگاه علوم پزشکی تهران نسبت به دریافت شهریه دانشجویان افغانستانی تخلف می‌کند
دانشگاه علوم پزشکی تهران برخلاف سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی مطابق با مصوبات وزارتخانه‌های علوم و بهداشت رفتار نمی‌کند. یعنی از تمام دانشجویان غیرایرانی بدون توجه به آیین‌نامه مصوب، شهریه دلار آزاد دریافت می‌کند.
یک شرکت دانش‌بنیان سامانه‌ای حفاظتی برای خودرو طراحی و به بازار تجاری عرضه کرده که بدون نیاز به اینترنت و با استفاده از تماس تلفنی، می‌تواند کنترل بخش‌های گوناگون خودرو را با دقتی بالا و از راه دور در اختیار مالک آن قرار دهد.
با وجود پیگیری‌هایی برای ایجاد امنیت در مسیر دانشگاه شریف، اما اتفاقات هفته گذشته نشان داد که همچنان ماجرای زورگیری از دانشجویان این دانشگاه در خیابان‌های اطراف دانشگاه ادامه دارد.
مازراتی در پائیز سال جاری برخی از نسخه‌های V۸ خط تولید لوانته را به برخی از بازار‌های جهانی مانند بریتانیا عرضه خواهد کرد که در ورژن GTS بیش از ۱۳۲ هزار دلار قیمت دارد.
خودرو احتمالا با یک موتور ۱.۳ لیتری ارائه خواهد شد و بین ۱۳۳ تا ۱۵۹ اسب‌بخار در نسخه‌های مختلف توان دارد.
نسل دوم پژو ۲۰۰۸، احتمالا از موتور ۱.۲ لیتری توربوشارژ ۳ سیلندر بهره می‌برد که ۹۹ اسب‌بخار قدرت دارد. نسخه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر و دیزلی این خودرو نیز ۱۲۸ اسب‌بخار قدرت دارد.
۶