چـــــرنوبیل نسخه آمریکایی ترس‌فروشی
میانگین نمره‌ای که کاربران این سایت به «چرنوبیل» داده‌اند، عدد شگفت‌انگیز ۹.۶ است. با این حال روایت این مینی‌سریال از لحاظ تاریخی مورد برخی انتقادات قرار گرفته است.
سرپرست نمایش خانگی گفت: ما از این به بعد در شبکه نمایش خانگی به هیچ عنوان به رامین عباسی زاده (تهیه کننده سریال احضار) اجازه ساختن کاری در این شبکه را نمی‌دهیم.
اقبال مردم به «هنر هفتم» در روزهای نیم‌بها
در روز‌هایی که مردم در شرایط سختی از لحاظ اقتصادی به سر می‌برند باید به مخاطب حق داد که بلیط ۲۰ هزار تومانی سینما را پس بزند و دنبال بلیط نیم بها باشد.
سریال چرنوبیل مخاطب را یاد چه چیزی می‌اندازد؟
چرنوبیل جدیدترین نسخه از آثار خوش‌ساخت آمریکایی است که افکار عمومی این کشور را با تلقین ترس از دشمنان خارجی بسیج می‌کنند
بازیگر سریال مختارنامه گفت: قطعاً تئاتر کار کردن نسبت به سال گذشته بسیار سخت‌تر شده است، این اتفاق دلایل بسیار زیادی دارد که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به احداث سالن‌های خصوصی بی کیفیت و غیر استاندارد اشاره کرد که هر روز هم بیشتر می‌شوند.
رقابت تنگاتنگ دو فیلم جدی اکران عید فطر
در همان روز‌های پایان جشنواره فیلم فجر قابل پیش بینی بود که مخاطبان بی صبرانه منتظرند تا بهترین فیلم جشنواره را بر پرده عریض سینما به نظاره بنشینند...
رقابت دو فیلم جدی در کنار کمدی ها
با آغاز اکران عیدفطر مخاطبان بی صبرانه منتظرند تا بهترین فیلم جشنواره فجر را بر پرده عریض سینما به نظاره بنشینند.
دست‌خالی سینما در رمضان
اساساً سینمای ایران برای ماه مبارک رمضان چه برنامه تدارک دیده است؟ آیا فیلم و یا رویداد خاصی، اکران و یا برنامه‌ریزی‌شده است؟
​با اضافه شدن پژمان جمشیدی به پروژه پربازیگر «دو زیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد به مراحل پایانی رسید.
یک شرکت معتبر فرانسوی با امضای قراردادی در بازار جشنواره کن، حق پخش فیلم جدید سعید روستایی را خرید.
۱۲