«داریوش اسدزاده» هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در بیمارستان بستری شد.
فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» توانست با فروش فوق‌العاده خود تنها پس از چند هفته، به رتبه دومین فیلم پر‌فروش تاریخ سینما برسد.
شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی، برای «مسخره‌باز»، «ماجرای نیمروز؛ رد خون» و ۵ فیلم دیگر مجوز نمایش صادر کرد که در این میان درجه‌بندی سنی ۴ فیلم، ۱۲+ است.
سلبریتی‌ها و بومرنگ فضای مجازی
در روز‌های اخیر، شبکه‌های اجتماعی آن روی خود را به سلبریتی‌هایی همچون مهدی هاشمی، ستاره اسکندری، امیر جعفری و محسن افشانی نشان داده است.
گفت و گو با بازیگران «شبی که ماه کامل شد»
آرمین رحیمیان و پدرام شریفی بازیگران «شبی که ماه کامل شد» ازتجربه ایفای نقش در این فیلم و مواجهه با خانواده فائزه و شهاب منصوری پس از نمایش فیلم در جشنواره فجر سخن گفتند.
اعتراض به نگاه گزینشی مدیران سینمایی
بعد از ناکامی‌های پی در پی سریال‌های اجتماعی این‌بار دو اثر کمدی روح تازه‌ای به کالبد شبکه نمایش خانگی دمیدند و باعث شدند تا ریسمان ارتباط مخاطب با نمایش خانگی پاره نشود
مسعود کرامتی که این روز‌ها نمایش «تراس» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برده است خاطره جالبی از چگونگی شکل‌گیری و خلق سرود مشهور «بمیرید بمیرید» با صدای خودش که همراه با سکانس‌های انتهایی فیلم سینمایی افق به کارگردانی زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور ماندگار شد، روایت می‌کند.
اظهار نظر‌ها در خصوص مخالفت با اکران فیلم «دختر شیطان» در قم کذب محض است.
نگاهی به فیلم «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار
ساختن فیلم درباره تکفیری‌ها وقتی جذاب می‌شود که از لایه ظواهر عبور کرده و به زیستگاه، شخصیت و فرهنگ آن‌ها نزدیک شوید
عبداللهی رییس اتحادیه صنایع دستی:
رییس اتحادیه صنایع دستی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبرى در زمینه تولید به نقش صنایع دستى در رشد و پیشرفت کشورمان و نیز فعالیت قانونی شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند و نیز اهمیت و جایگاه هنر و آثار هنری در کشور پرداخت و گفت: درمورد هنر صنایع دستی حرف‌های بسیاری طی سالیان گذشته زده شده است، اما می‌بینیم که متاسفانه هنرمندان شرایط شان هر روز بدتر می‌شود، و امروز تنها حمایت از هنرمندان تضمین بازار فروش تولیدات آن‌هاست
۱۱