نرگس آبیار و هوتن شکیبا از جزئیات خلق «شبی که ماه کامل شد» می‌گویند
«شبی که ماه کامل شد» در ساختار نفس‌گیر است، رودست‌های داستان‌پردازانه‌اش تماشاگر را زمین‌گیر می‌کند و به لحاظ بصری از چشم‌گیرترین فیلم‌های این سال‌هاست؛ اما آنچه فیلم نرگس آبیار را به یک «فیلم کامل» بدل می‌کند این‌ها نیست.
شورای اکران در جلسه اخیرش مقرر کرد به منظور حمایت از مخاطبان سینما و اجرای طرح تابستانی توسط شورای اکران، قیمت بلیت سینما‌ها هر روز در سراسر کشور تا ساعت ۱۵ نیم بها شود.
به مناسبت هفته‌ی حجاب و عفاف برگزار می‌شود
تئاتر‌های مرد نقره‌ای در هفته‌ی حجاب و عفاف در ایستگاه متروی امام خمینی و تئاترشهر همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصر‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار میشود.
«داریوش اسدزاده» هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در بیمارستان بستری شد.
فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» توانست با فروش فوق‌العاده خود تنها پس از چند هفته، به رتبه دومین فیلم پر‌فروش تاریخ سینما برسد.
شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی، برای «مسخره‌باز»، «ماجرای نیمروز؛ رد خون» و ۵ فیلم دیگر مجوز نمایش صادر کرد که در این میان درجه‌بندی سنی ۴ فیلم، ۱۲+ است.
سلبریتی‌ها و بومرنگ فضای مجازی
در روز‌های اخیر، شبکه‌های اجتماعی آن روی خود را به سلبریتی‌هایی همچون مهدی هاشمی، ستاره اسکندری، امیر جعفری و محسن افشانی نشان داده است.
گفت و گو با بازیگران «شبی که ماه کامل شد»
آرمین رحیمیان و پدرام شریفی بازیگران «شبی که ماه کامل شد» ازتجربه ایفای نقش در این فیلم و مواجهه با خانواده فائزه و شهاب منصوری پس از نمایش فیلم در جشنواره فجر سخن گفتند.
اعتراض به نگاه گزینشی مدیران سینمایی
بعد از ناکامی‌های پی در پی سریال‌های اجتماعی این‌بار دو اثر کمدی روح تازه‌ای به کالبد شبکه نمایش خانگی دمیدند و باعث شدند تا ریسمان ارتباط مخاطب با نمایش خانگی پاره نشود
مسعود کرامتی که این روز‌ها نمایش «تراس» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برده است خاطره جالبی از چگونگی شکل‌گیری و خلق سرود مشهور «بمیرید بمیرید» با صدای خودش که همراه با سکانس‌های انتهایی فیلم سینمایی افق به کارگردانی زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور ماندگار شد، روایت می‌کند.
۱۱