رمان عاشقانه «گرامافون» به قلم علی مرادخانی به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می‌شود.
نقدی بر رمان «باغ خرمالو»
سرمایه حکیمیان برای وارد شدن به دنیای شورانگیز نوجوانی، تجربه زیسته‌اش در روستاست. آسمان آبی و شب‌های پرستاره روستا، خانه‌های خشتی و کوتاهش، صدای گله چهارپایان و دسته پرندگانش و یکرنگی و بی‌ریایی مردمانش، پای نویسنده «باغ خرمالو» را در انتخاب مسیرش محکم کرده است
وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: میانگین مصرف اینترنت ۱۶۹ دقیقه و در برخی استان‌ها بالای ۲۰۰ دقیقه و مصرف تلویزیون ۷۲ دقیقه است و میزان مطالعه در روز تنها ۱۳ دقیقه است.
بررسی تطبیقی الگو‌های توسعه برون‌زا و پیشرفت درون‌زا
نگاهی به کتاب «به من گفتند تنها بیا»
من با دختری طرف بودم که دیوانه‌وار به دنبال دردسر می‌گردد. در موقعیتی که غرب آسیا سخت در تلاطم آشوب گرفتار است. اغلب مردم در جهان نمی‌دانند حقیقت چیست.
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصمیم‌گیری درباره محل برگزاری نمایشگاه کتاب در دو جلسه آتی شورای سیاست‌گذاری این رویداد خبر داد.
قیمت کتاب همچنان نجومی‌تر می‌شود
ناشران عمدتا قیمت‌گذاری کتاب را براساس بازار آزاد می‌گذارند که خیلی منصفانه نیست. اگر قرار است افزایشی باشد باید خیلی معقول باشد...
انتشار مجموعه داستان‌های کوتاه از کرامات امام حسن عسکری (ع)؛
مدیرعامل به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) از انتشار کتاب «باد یمانی»، مجموعه داستان‌های کوتاه درباره زندگی و کرامات امام حسن عسکری (ع) توسط انتشارات به‌نشر خبر داد.
«خدا مال همه است» کتاب جدیدی از سید‌مهدی شجاعی است که انتشارات کتاب نیستان آن را منتشر کرده است.
نگاهی به آثار «مصطفی مستور»
مستور در عین تسلط بر موضوع شخصیت‌ها را رها می‌کند یک گزارش‌گر خوب است به‌اندازه کم و قطره‌چکانی اطلاعات می‌دهد گاهی خیلی دور است و گاهی خیلی نزدیک. او به‌خوبی می‌داند چطور خواننده را شیفته و رها کند تا در یک نابه‌سامانی بماند.
۳