گریزی از حوادث طبیعی نیست، اما قانون در این رابطه چه می‌گوید؟
دارا بودن یک تیم رسانه‌ای به‌روز برای همه مجموعه‌های حکومتی لازم و ضروری است؛ مخصوصاً برای قوه قضاییه که معمولاً تنها شاکی و طرف شکایت از روند رسیدگی به پرونده‌شان مطلع می‌شوند و بسیاری از مردم هیچ اطلاعی راجع به رسیدگی‌ها، آرای صادره، آرای مختومه و... ندارند.
عدم تکریم ارباب رجوع، عدم برخورد مناسب با وکلا، علنی نبودن دادرسی‌ها، فساد قضات، عدم جبران خسارت معنوی و اطاله دادرسی ۶ معضل مهمی است که با راه حل‌های حقوقی می‌توان در رفع آن‌ها گام برداشت
پیام تسلیت رئیس قوه قضائیه:
رئیس قوه قضاییه در پیامی، حادثه تروریستی نیوزیلند را محکوم کرد و تسلیت گفت.
دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران:
دادستان کل کشور گفت: متأسفانه کانادا از کشور‌هایی است که مامنی برای اختلاس‌گران شده است.
حمل، عرضه و فروش جانوران وحشی زنده یا مرده و اجزای آن‌ها بر اساس ماده ۷ و ۱۰ قانون شکار و صید بدون کسب پروانه یا مجوز از سازمان حفاظت از محیط‌زیست ممنوع و جرم بوده و برای مرتکبین جزای نقدی و حبس از یک تا شش ماه را در پی دارد.
زمان تکاندن جیب سینماگران کی می‌رسد؟
نماینده دادستانی در جلسه رسیدگی به پرونده هدایتی در بانک سرمایه اعلام کرده که بخشی از پول‌های کثیف هدایتی را باید در شبکه نمایش خانگی و سینما جست‌وجو کرد. رسول امیرقهرمانی در دادگاه حسین هدایتی از پول‌های کثیفی که وارد عرصه تولید فیلم شده و چک‌های آن هم موجود است، سخن گفت.
رضایتنامه والدین به معنای سلب مسئولیت از مسئولان اردو‌های دانش‌آموزی نیست
مدیرکل فرهنگی، هنری، اردویی آموزش و پرورش: «نسبت به جان دانش‌آموزان مسئولیت بزرگی داریم. بنابراین نگرانی اولیا نسبت به شرکت فرزندان خود در اردو‌های دانش‌آموزی کاملاً منطقی است و وزارتخانه باید با ایجاد شرایط رضایت‌بخش و مطمئن نسبت به کسب اطمینان والدین اقدام کند»
حکم بدوی رسیدگی به پرونده دکل نفتی گمشده روز گذشته صادر شد.
۸