فرمانده مرزبانی ناجا گفت: محور اصلی مرزبانان نیروی انتظامی در مرزها، شناسایی دست‌های پنهان و ریشه‌ای در بحث قاچاق کالا، سوخت، سلاح، مهمات و مقابله جدی با پدیده شوم قاچاق است.
در پنج روز آینده در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود؛ در این گزارش وضعیت آب و هوای کشور در روز شنبه ۲۱ تیر ۹۹ را می خوانید.
رئیس دانشگاه آزاد گفت: با ارائه آموزش‌های مجازی هزینه دانشگاه کمتر نشد و در برخی موارد افزایش هم داشت، به طوری که با شیوع کرونا دانشگاه آزاد یک هزار میلیارد تومان ضرر کرد.
طبق گزارشی جدید فیس بوک تصمیم دارد در روز‌های منتهی به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تبلیغات سیاسی را در پلتفرم خود ممنوع کند.
بسیاری از بیماری‌ها تنها به علت عدم شستن دست‌ها با آب و صابون منتقل می‌شوند. به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، بدین منظور دست هایتان را با آب خیس کنید، سپس با صابون یا مایع آغشته کرده و بهم بمالید و حداقل ۲۰ ثانیه این کار را انجام دهید. سپس مجددا دست هایتان را زیر آب گرفته و سپس با حوله مناسب خشک نمایید.
پاساژ توحید تهران در منطقه ۱۹ به منظور تأمین امنیت جانی شهروندان تخریب شد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خبرداد
سخنگوی سازمان تعزیرات با بیان این‌که در طرح سلامت محور مربوط به بیماری کرونا ۶۵۴۵ پرونده تخلف تشکیل شده است گفت: متخلفین به پرداخت ۷۵ میلیارد ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شده‌اند.
تالار‌ها قرار نیست بسته بمانند! در حالی که نرخ شیوع ویروس کرونا در شهر تهران نسبت به اسفند ماه سال گذشته بالاتر رفته، اما تالار‌های عروسی و عزا همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
طبق آخرین آمار، ۱۲ میلیون و ۶۳۰ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ در این گزارش جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز شنبه ۲۱ تیر ۹۹ را می خوانید.
مطالعات محققان کالج لندن نشان می‌دهد کووید ۱۹ عوارض عصبی شامل دلیریوم (روان‌آشفتگی)، التهاب مغز، سکته مغزی، بیماری نادر التهاب حاد منتشره مغزی و آسیب عصبی به همراه دارد.
۸