کمتر ز چوبی نیستی؛ حنانه‌شو، حنانه‌شو...
اگر برخی‌ها که برای پریدن یک کلاغ در آسمان شهر، صدجور توییت و سخنرانی و افاده و افاضه داشتند و پوست سر خبرنگار را برای دیده‌شدن در فضای خبرگزاری‌ها می‌کندند، حالا سکوت کرده‌اند و خلقی را از پریشان‌گویی‌های خود رهایی بخشیده‌اند، چرا به این سکوت زیبای خود ادامه نمی‌دهند؟!
سردار مهماندار گفت: طرح ترافیک به جای ساعت ۶:۳۰ صبح از ساعت ۸ صبح آغاز و به جای ساعت ۱۹ ساعت ۱۷ خاتمه می‌یابد.
سخنگوی دولت در یادداشتی نوشت: یکی از تأکیدهای رئیس‌جمهوری ماندن کارگران در کارخانه‌ها بود. برای افراد به اجبار بیکار شده در مشاغلی که مشمول بیمه بیکاری نبودند، پنج هزار میلیارد اختصاص یافت. جزییات تصمیمات دولت برای مقابله با کرونا و حمایت از مشاغل آسیب دیده
مدیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه، از افزایش حجم آب دریاچه ارومیه خبر داد و گفت: امسال حجم و وسعت آب دریاچه نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
یک گروه بین‌المللی از محققان دارویی ساختند که مسیر‌های سلولی مورد استفاده ویروس SARS-CoV-۲ برای آلوده کردن میزبان را مسدود می‌کند.
وزیر بهداشت در نامه‌ای به حسن روحانی نسبت به دستور وزارت صمت مبنی بر بازگشایی مشاغل و کسب و کار‌ها اعتراض خود را اعلام کرد.
آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۱۱ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۱۵ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.
یک متخصص تغذیه گفت: «گلاب» آرامبخش است و باعث کاهش استرس و اضطراب می‌شود؛ مستندات علمی وجود دارد که نشان می‌دهد گلاب مهارکننده آنزیم ACE ۱ است؛ همان چیزی که ویروس از طریق آن در ریه منتقل می‌شود.
سردار مهماندار گفت: طرح ترافیک به جای ساعت ۶:۳۰ صبح از ساعت ۸ صبح آغاز و به جای ساعت ۱۹ ساعت ۱۷ خاتمه می‌یابد.
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد:
جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان کرونا را اعلام کرد.
۷