درپی انتشار فیلمی از وجود موجود عجیب در دریاچه ارومیه معاون فنی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: بغیر از آرتمیا هیچ موجود زنده‌ای در دریاچه امکان زیست ندارد.
ابتکار:
معاون زنان و امور خانواده ریاست جمهوری در گفتگویی تفصیلی پیرامون بحث عفاف و حجاب و فعالیت‌های دولت در این بخش به لزوم پرداختن به سبک زندگی ایرانی – اسلامی پرداخت.
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق و آلاینده ازن در هوای پایتخت طی امروز (۲۴ تیر) از وزش باد شدید در تهران طی فردا (۲۵ تیر) خبر داد.
دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی، دختری در سایت امریکایی کورا، وبگاه پرسش و پاسخی که کاربران می‌توانند در آن سؤال بپرسند و پاسخ دهند، نوشت: «امروز دامن چسبانی پوشیده بودم تا به محل کار بروم و تصور نمی‌کردم برایم دردسر درست کند. از همان ابتدای روز، متوجه نگاه‌های خیره و آزاردهنده دیگران شدم، حتی در محل کارم بسیاری از همکارانم علی‌الخصوص مردان درباره بدن من متلک انداختند یا به من گفتند که بدنم محرک است.»
بی‌تفاوتی در هر مقیاسی فاجعه‌بار است. علت‌العلل جرائم بی‌خیالی است. در ادبیات عامه هست که «طرف دایورت کرده است.» دایورت کردن مفسده دارد.
وزارت بهداشت و درمان با آنکه در دولت‌های مختلف، وزرای پاکدست و اخلاقی کم نداشته است، اما همواره، «هیاهوی فساد» هم در داخل وزارتخانه و هم از جانب مجلس و دانشگاه و فعالان این حوزه بلند بوده است. کمتر وزیری در دولت‌های حال و گذشته می‌توان پیدا کرد که به نوعی از واژه «مافیا» برای فعالیت‌های پزشکی و پیراپزشکی و حوزه دارو استفاده نکرده باشد. کمتر وزیری نیز می‌توان یافت که پس از رسیدن به صدارت در این وزارتخانه، سیستم قبلی را ننواخته باشد.
زنجیره‌ای‌ها برای «شفاف‌ترین قتل چند سال اخیر» که متقن‌ترین ادله قضایی از جمله اعتراف و اقرار کتبی و شفاهی قاتل را به همراه دارد، تیتر زدند: «یک پرونده پرابهام»! در فقه و حقوق «اقرار شفاهی و کتبی» بالا‌ترین دلیل اثبات جرم است.
گزارش «جوان آنلاین» از انتشار شایعه درباره طرح ممنوعیت مصرف بستنی توسط زنان
رئیس بسیج زنان کشور اظهارات منتسب به خود مبنی بر «طرح ممنوعیت مصرف بستنی توسط بانوان در اماکن عمومی» را تکذیب کرد و گفت: «از راه‌های قانونی علیه ناشر این دروغ اقدام به شکایت کرده‌ام و حتما پیگیر موضوع هستم.»
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ تا روز سه شنبه ۲۵ تیر ماه خبر داد.
درگیری مسلحانه دو سارق سابقه دار در میدان آرژانتین تهران به مرگ یکی از آن‌ها پایان یافت.
۷