موسسه خیریه شمیم مهر سبحان (شمس) در راستای ترویج نذر فرهنگی به خصوص در ایام محرم " طرح نذر فرهنگی "را در قالب توزیع نوشت افزار رایگان برای دانش آموزان بی بضاعت در هشت استان کشور در دست اجراء دارد
درحالی که وزیر ارتباطات اعلام کرده بود ارائه سیم‌کارت‌های رایگان به مسافران برای سوءاستفاده از مدارک آن‌ها و ثبت گوشی‌های قاچاقی نوعی دزدی است. اخیرا هم تاکید شده که خرید و فروش اطلاعات مسافران حتی با رضایت ایشان، سوءاستفاده از واردات مسافری است و شخص مسافر قانوناً مجاز نیست از طریق اطلاعات هویتی خود اقدام به ثبت تلفن همراه قاچاق کند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: کسانی که بازنشسته شده‌اند به هیچ عنوان نمی‌توانند به عنوان اعضای هیأت علمی در دانشگاه‌ها فعالیت کنند آن‌ها فقط به عنوان نیروی حق التدریس مجاز به تدریس هستند.
حزب موتلفه اسلامی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مراسم تشییع پیکرمرحوم حاج اسدالله عسگراولادی روز یکشنبه برگزار می‌شود.
وزارت بهداشت اعلام کرد، هرگونه تبلیغ یا فروش دارو در فضای مجازی و حتی داروخانه‌های اینترنتی که مجوز دریافت کرده‌اند، ممنوع است.
در روز‌های اخیر رئیس قوه قضائیه دستور ویژه‌ای برای تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه درخصوص احکام صادره در برخی پرونده‌های کارگران داد. بازداشت مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت نیشکر هفت‌تپه هم نشان می‌دهد که دستگاه قضایی عزمی جدید برای پایان بحران و فسادستیزی در این پرونده دارد.
بر بستر رسانه می‌توان برساختی از واقعیت را ارائه داد و وقتی این برساخته‌ها به جای واقعیت در ذهن افراد می‌نشینند و به باور تبدیل می‌شوند، موضوعی همچون ورود به ورزشگاه و تماشای مسابقه فوتبال برای دختری در آستانه ۳۰ سالگی و با وجود داشتن دو مدرک کارشناسی که اتفاقاً بیکار هم بود، آنچنان اهمیت می‌یابد که برای آن حاضر است با مأموران درگیر شود و در نهایت کار به خودسوزی یعنی فجیع‌ترین نوع خودکشی برسد!
مؤسسه آموزش عالی تایمز در ویرایش ۲۰۲۰ خود که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است، نام ۴۰ دانشگاه ایرانی را در بین مؤسسه‌های برتر جهان منتشر کرده است.
شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صنعت با تبدیل قرار وثیقه به قرار بازداشت موقت، در بازداشت به سر می‌برد.
رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به مضرات و معایب مصرف سیگار الکترونیک هشدار داد.
۷