بررسی روند چگونگی دسترسی کاربران داخلی به اینترنت
توزیع اینترنت در جهان مانند توزیع خدمات برق نیست که بگوییم کسی آن را در جایی تولید و توزیع می‌کند؛ اینترنت یک شبکه بسیار پیچیده از ارتباطات الکترونیکی است و مالکی ندارد که بتواند روی آن قیمتی بگذارد و به واسطه آن پول از مردم دریافت کند.
چهاردهمین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل اسبق بانک‌های ملت و پارسیان و ۸ متهم دیگر در شعبه اول دادگاه ویژه جرایم اقتصادی بازهم غیرعلنی شد.
طبق اعلام مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی رفاهی و بین‌راهی، پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، میزان مصرف بنزین سوپر تاحد قابل توجهی کاهش یافته است.
پادشاه سعودی به سازمان امنیت این کشور دستور داد تا درباره شهروند سعودی عامل تیراندازی در پایگاه نظامیان آمریکا در فلوریدا با سازمان‌های آمریکایی همکاری کند.
تعدادی از بازیگران درجه سه سینما که برخی از آن‌ها اصلا در حد بازیگری در تلویزیون نیستند، اعلام کردند که به خاطر انتقادات صداوسیما از سلبریتی‌ها دیگر در سریال‌های تلویزیونی نقش‌آفرینی نخواهند کرد.
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (شانزدهم آذر ماه ۹۸) را تشریح کرد.
علیرضا سزاوار
هفته دانشجو از امروز همزمان با روز دانشجو شروع می‌شود. امسال این مناسبت با سال‌های گذشته تفاوتی جدی دارد و این تفاوت در خبر‌های خوبی است که در آستانه روز دانشجو توسط مسئولان اعلام شد.
حاجی میرزایی: آزمون‌های بین‌المللی از کاهش کیفیت آموزش در کشور خبر می‌دهد
شهرداری طرحی را اجرا می‌کند تا هرکس با پول بیشتری بتواند صندلی اتوبوس شهری را بخرد و بنشیند! آن هم درست در سالگرد اعتراض مدنی گسترده در ۶۴ سال پیش امریکا که علیه قانونی بود که وقتی یک سفیدپوست به اتوبوس می‌آمد، سیاه‌ها باید می‌ایستادند تا او بنشیند!
به دلیل بروز آنفلوآنزا و برودت و سردی هوا، مدارس برخی استان‌ها فردا شنبه ۱۶ آذر ۹۸ تعطیل هستند که در ادامه برخی از آنها آورده شده است.
۹