فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شروع پاکسازی دره‌فرحزاد در ادامه طرح پاکسازی مناطق هرندی، شوش و مولوی خبر داد و گفت: «بنا داریم امسال پایتخت را از لوث معتادان پاکسازی کنیم.»
رئیس پلیس فتا ناجا گفت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تأمین امنیت فضا مجازی در ۱۰‌اردیبهشت‌ماه سالجاری، طرح مقابله با عرضه سلاح و مهمات و مقابله با ترویج خشونت در فضای سایبر تدوین و به استان‌های سراسر کشور ابلاغ شد که در این طرح بالغ بر ۱۲۰۰‌تارنما اعم از سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های خارجی حاوی محتوا و مضامین مرتبط به صورت کلی و عمومی استخراج شد.
اعضای یک شبکه آدم‌ربایی که مرد طلافروش را برای اخاذی ۱۰‌میلیارد تومانی به گروگان گرفته و تا یک قدمی مرگ کشانده‌بودند، بازداشت شدند.
پسر جوان که با همدستی دو نفر از دوستانش نقشه سرقت از خانه عمویش را طراحی کرده‌بود، هنگام اجرای نقشه دستش رو شد.
رئیس پلیس فتا: ۴۰۰ تارنمای رصد شده دارای محتوای مجرمانه، رسیدگی و اقدامات شناسایی و مقابله‌ای در پلیس‌های تخصصی انجام و تا حدود زیادی سالم سازی محیط شده است.
حکم قصاص مرد جوانی که دوستش را به خاطر مسخره کردن به قتل رسانده بود، تأیید شد.
سه سارق که با در دست داشتن تیغ موکت‌بری چادر مسافرتی مسافران را پاره و اموال آن‌ها را سرقت می‌کردند، بازداشت شدند.
مردی که متهم است در پوشش مسافربر زنان را ربوده و تلاش کرده است به آن‌ها تعرض کند، سرانجام بازداشت شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات شبانه روزی این نهاد در حوزه تأمین امنیت گفت: به هیچ عنوان از تأمین امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه کوتاه نخواهیم آمد.
یک دستگاه مینی‌بوس در سنندج سقوط کرد و به چند خانه صدمه زد.
۱۵