مردی که متهم است همسر صیغه‌ای خود را در آتش‌سوزی مرگباری به قتل رسانده‌است، پس از دستگیری ادعای تازه‌ای مطرح کرد.
زن جوان که برای انتقام از شوهر خسیسش دو آدم‌ربا را اجیر کرده‌بود به همراه همدستانش محاکمه می‌شود.
مرد جنایتکاری که ۱۱‌سال قبل در حادثه هولناکی همسر و کودک دوساله‌اش را به قتل رسانده‌بود، پای چوبه‌دار مهلت سه‌ماهه گرفت.
رئیس پلیس پایتخت گفت: بعد از کشف اقلام احتکار شده این اقلام در اختیار نماینده دانشگاه علوم پزشکی قرار داده می‌شود تا در سیستم توزیع قرار بگیرد.
معاون دادستان قم گفت: فردی که تصاویر غسالخانه آرامستان بهشت معصومه (س) قم را بدون مجوز منتشر کرده، دستگیر و پرونده وی به قوه قضائیه ارجاع شد.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اعلام اینکه جمهوری اسلامی ایران مصمم به اجرای تعهدات خود در چارچوب کنوانسیون‌های بین‌المللی ناظر بر کنترل مواد مخدر است، تأکید کرد که اعتیاد جوانان یکی از هزینه‌هایی است که ایران به‌واسطه قرار گرفتن در مسیر ترانزیت مواد‌مخدر از افغانستان به سمت بازار‌های پرسود غربی متحمل می‌شود.
مأموران پلیس تهران در تلاشند عامل یا عاملان قتل راننده اسنپی که داخل خودرواش به طرز مرموزی به قتل رسیده‌بود شناسایی و دستگیر کنند.
سارق فرصت‌طلب که موتورسیکلت یکی از دبیران مدرسه‌ای راکه مشغول ضبط برنامه آموزشی بودند، سرقت کرده‌بود در جریان کارآگاه بازی معلمان به همراه همدستانش بازداشت شد.
حمید صفت که در پرونده قتل پدرخوانده‌اش با اتهام قتل شبه‌عمد مواجه شده است به درخواست اولیای‌دم در کمیسیون ۱۱‌نفره پزشکی‌قانونی در دادسرای امور جنایی تهران مورد تحقیق قرار گرفت.
تازه دامادی که متهم است همسر صیغه‌ای خود را به قتل رسانده و جسدش را در باغچه‌خانه دفن کرده‌بود، روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.
۱۱