فرمانده انتظامی پایتخت خبر داد
سردار رحیمی از تجهیز معابر سبزه‌میدان، بازار منوچهری، پاساژ افشار و خیابان فردوسی به دوربین خبر داد و اظهار داشت: با هماهنگی با بانک مرکزی دوربین‌هایی دراین اماکن نصب شده تا بتوانیم دلالان را شناسایی کنیم؛ تصاویر این دوربین‌ها در اختیار پلیس قرار می‌گیرد.
رییس پلیس پایتخت از دستگیری و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در پارک پلیس تهرانپارس خبرداد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه فرمانده انتظامی زابل دیشب مورد اصابت گلوله قرار گرفته است، گفت: ضارب ساعتی پس از حادثه دستگیر و پس از بازجویی‌های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
درگیری ترافیکی راننده تاکسی با راننده عبوری در یکی از خیابان‌های تهران به مرگ راننده تاکسی انجامید.
مردی که به خاطر اختلاف خانوادگی در مراسم ترحیم اقدام به گروگانگیری کرده بود، بازداشت و گروگان‌ها در سلامت کامل آزاد شدند.
پرونده مردی که از سه سال قبل به اتهام قتل همسرش در بازداشت به سر می‌برد، پس از برگزاری سه جلسه محاکمه بار دیگر به دادسرا فرستاده شد.
راننده ون که دو مرد خودروی او را برای آدم‌ربایی کرایه کرده بودند به اداره پلیس رفت و مأموران را از ماجرا باخبر کرد. مأموران پس از ۲۴ ساعت گروگان را در باغی متروکه در حوالی کرج نجات دادند.
تازه عروسی که برای آرایش به آرایشگاهی در شمال تهران رفته بود هنگام رنگ کردن موهایش ناگهان فوت کرد.
رنگ موی بلوند، زن جوان را به کام مرگ کشاند.
دودی کردن شیشه‌های خودرو باعث کاهش دید راننده در محیط پیرامون خود بویژه در شرایط جوی نامناسب و تاریکی هوا می‌شود که این عامل به خودی خود بر وقوع حوادث رانندگی تأثیرگذار است؛ لذا به رانندگان عزیز توصیه می‌شود از نصب برچسب‌های دودی روی شیشه‌های خودرو جداً خودداری کنند تا بتوانند با ایمنی بیشتری رانندگی نمایند.
۱۲