دو نفر از چهار عضو یک خانواده که به رودخانه کرج سقوط کرده بودند غرق شدند.
بازپرس ویژه قتل تهران، مرد خیاط را که به عنوان مظنون قتل همسرش تحت نظر بود با استدلال به ۹‌دلیل به عنوان متهم پرونده بازداشت کرد.
حکم قصاص فروشنده مواد که در پاتوق معتادان یکی از مأموران پلیس تهران را با شلیک گلوله به شهادت رسانده بود، در دیوان عالی کشور تأیید شد.
وحید مرادی ۱۱ تیر ۹۷ در زندان به قتل رسید، اکنون پس از گذشت یک سال از قتل وی، هنوز خبری از صدور کیفرخواست نیست.
رئیس پلیس فتای البرز درباره عواقب استفاده از بازی رایانه‌ای «مریم» که ساخت کشور عربستان است به خانواده‌ها هشدار داد.
پسری که متهم است پس از آشنایی اینستاگرامی با دختری جوان او را با وعده آشنا کردنش با خواننده‌ای سرشناس فریب داده‌است و پس از بیهوش کردن وی طلاهایش را سرقت کرده است، بازداشت شد.
دختری که متهم است با همدستی مادرش پسر پولدار را به قتل رسانده‌است بار دیگر محاکمه می‌شود. مادر وی قبل از جلسه رسیدگی به دادگاه در زندان فوت شد.
مأمور بدرقه زندان و سه سرباز که به اتهام قتل مردی زندانی در بازداشت به سر می‌برند به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شوند.
سه سارق مسلح که قصد داشتند از یک مغازه طلافروشی در تهرانسر سرقت کنند گلوله‌هایشان به شیشه ضدسرقت برخورد کرد و پس از ناکامی در اجرای نقشه‌شان از محل فرار کردند.
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: برخورد زنجیره‌ای ۱۷ دستگاه خودرو در اتوبان قزوین به زنجان دو کشته و ده‌ها مجروح بر جای گذاشت.
۹