فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام اینکه به عهدی که در برخورد با مخلان امنیت با مردم بسته‌ایم هستیم، از برخورد قاطع پلیس با افرادی که امنیت عمومی جامعه را دچار خدشه می‌کنند، خبر داد و گفت: اراذل و اوباش منتظر شدید‌ترین برخورد پلیس باشند.
مرد جوانی به خاطر اختلاف ارثیه پدری برادر کوچکترش را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رساند.
«ای‌کاش مادرم را نمی‌دیدم» این آخرین گفته‌های زن جوانی است که پس از ۱۹‌سال مادر گمشده‌اش را پیدا کرده است.
مرد جوانی که با دختری در اینستاگرام آشنا شده‌بود، وقتی فهمید مرد دیگری رقیب عشقی‌اش است، تصمیم گرفت او را با شلیک گلوله به قتل برساند، اما تیرش به خطا رفت.
زن تحصیلکرده که متهم است در پوشش خدمتکار به خانه افراد پولدار دستبرد می‌زد، بازداشت شد.
پسر معتاد پس از شش‌روز بستری در کمپ ترک اعتیاد حالش بد شد و پس از انتقال به بیمارستان به طرز مشکوکی فوت کرد.
پرونده قتل وحید مرادی از اشرار معروف تهران که در زندان رجایی‌شهر اتفاق افتاده بود، برای دومین بار رسیدگی شد. عامل قتل در این جلسه پس از مشاهده فیلم حادثه در دادگاه، بار دیگر جرمش را انکار کرد.
دختری که پس از آشنایی اینستاگرامی با پسر روستایی در دریاچه چیتگر قرار ملاقات گذاشته‌بود، فکر نمی‌کرد این رابطه به قیمت جانش تمام شود.
طرح تازه پلیس راهور تهران رونمایی می‌شود
ناکامی تلاش‌های چند ساله برای قانونمند کردن موتورسواران سبب شد تا پلیس طرح تازه‌ای را به نام «موتوریار» در دستور کار خود قرار دهد. براساس این طرح، موتورسواران متخلف به مدت دو ساعت در کنار پلیس به موتورسواران متخلف دیگر تذکر می‌دهند!
کارگر رستورانی که به اتهام قتل سرآشپز در بازداشت به سر می‌برد، در جلسه محاکمه مدعی شد تحت تأثیر مصرف شیشه دست به ارتکاب جنایت زده است.
۹