دو دختر جوان وقتی با دو پسر جوان قرار ازدواج گذاشتند تصمیم گرفتند برای رسیدن به آرزو‌های خیالی خود با نقشه‌ای مردان پولدار را به خانه‌های اجاره‌ای خود بکشانند و از آن‌ها اخاذی کنند.
به دنبال درگیری حامد زمانی با مأموران فرودگاه مهرآباد این خواننده پاپ به دادسرا احضار شد.
تازه دامادی که در جریان درگیری نوعروسش را به قتل رسانده‌بود، روز گذشته محاکمه شد.
سه مجرم سابقه‌دار که با درج آگهی اجاره خودرو در سایت دیوار از شهروندان کلاهبرداری می‌کردند، بازداشت شدند.
مأموران پلیس جسد خونین زن میانسالی را میان شمشاد‌های خیابانی در شمال پایتخت کشف کردند که به طرز مرموزی با اصابت سنگ به سرش به قتل رسیده بود.
به گزارش خبرنگار ما، مردان زیادی هستند وقتی با جواب رد پیشنهاد ازدواج دختر مورد علاقه‌شان روبه‌رو می‌شوند برای رسیدن به خواسته‌شان نقشه آزار و اذیت یا آدم‌ربایی طراحی و اجرا می‌کنند، اما این افراد خیلی زود از سوی مأموران دستگیر و به جای رفتن به سرسفره عقد راهی زندان می‌شوند. پرونده خانم دکتری که از سوی خواستگار کینه جویش ربوده شده‌بود، روز چهارشنبه ۲۲‌خردادماه امسال با شکایت پدر وی از سوی مأموران به جریان افتاد.
مرد افغان پس از اینکه همسر و دخترش را با ضربات تبر به قتل رساند خود را حلق آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد.
سه برادر که با همدستی خواهرزاده‌شان باند چهار نفره معروف به برادران دالتون را در جنوب تهران تشکیل داده بودند در دام مأموران گرفتار شدند.
پسر جوان افغان که با برادر کوچکش برای بردن پدر بیمارش به بیمارستان درگیر شده‌بود، گوش او را گاز گرفت و کند. مأموران در تعقیب برادر گوش بر هستند.
دو مرد محکوم به قصاص که بر سر اختلاف معامله یک خانه ویلایی در دماوند مرتکب قتل پدر و پسر نوجوان معلولی شده بودند، بار دیگر محاکمه می‌شوند.
۱۰