دادستانی تهران درباره آخرین وضعیت پرونده محسن افشانی توضیحاتی ارائه کرد.
رئیس پلیس پیش‌گیری پایتخت از تجهیز ۲۰۰ نفر از مأموران پلیس ۱۱۰ به لباس دوربین‌دار خبر داد.
مجرم سابقه‌دار با وعده ازدواج زنان را فریب داده است و به مغازه‌های طلافروشی می‌کشاند، اما پس از سرقت‌های طلایی به تنهایی از محل فرار می‌کرد.
وکیل دادگستری در دفتر کارش در شمال تهران از سوی پنج مرد و زن مورد اسیدپاشی قرار گرفت. عاملان حادثه پس از سرقت مقداری از لوازم دفتر وکیل از محل گریختند.
مرد محکوم به قصاص که با همدستی یکی از دوستانش مدیر یک شرکت خصوصی را به قتل رسانده بود، بار دیگر محاکمه شد و جرمش را انکار کرد.
زنی که به عنوان دلال فروش نوزاد فعالیت می‌کرد در یکی از بیمارستان‌های تهران بازداشت شد.
مردی که متهم است مادر و دختر صاحبخانه را بر سر خاک‌انداز به قتل رسانده و همراه همسرش به شیراز گریخته بود در چادر مسافرتی شناسایی و بازداشت شد.
لیدا کاوه، دختری که ۹ روز قبل در یکی از خیابان‌های شمالی تهران ناپدید شده‌بود در حالت نیمه بی‌هوش در یکی از پارک‌های شمال غرب تهران پیدا شد. هر چند دختر جوان با طرح یک سناریو مدعی است که در این مدت از سوی راننده یک پراید ربوده شده‌است، اما رئیس پلیس گفته است که فرضیه آدم‌ربایی در این پرونده مطرح نیست.
ایستگاه‌های توقف اعتیاد کدام‌اند؟
دیو هولناک اعتیاد قرن‌هاست که سایه شوم خود را بر سر بسیاری از خانواده‌ها گسترانده و باعث اضمحلال فردی و خانوادگی جوامع در گوشه‌گوشه این جهان پهناور شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام خبر از غرق شدن دو برادر به دلیل آشنا نبودن به مهارت شنا در رودخانه را داد.
۱۰