پسر ۱۷‌ساله‌ای که مدعی است برای پرداخت دیه یکی از دوستانش دست به سرقت‌های سریالی زده‌است مدعی است که عاشق هیجان سرقت از مردم است!
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران:
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: نجفی اتهامات وارده شده را قبول کرده‌است، اما وکیل وی القائات دیگری دارد و بر موج‌هایی سوار می‌شود که برخی افراد در فضای مجازی راه انداخته‌اند.
محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران در حالی که در تمامی مراحل تحقیقات اتهام قتل عمد را پذیرفته و صحنه جرم را هم بازسازی کرده بود، روز گدشته جرمش را انکار کرد. شلیک ۹ گلوله به جای پنج گلوله، پیدا شدن دکمه پیراهن مردانه در صحنه جنایت و احتمال حضور فرد دیگری در محل جرم ادعا‌هایی بود که گودرزی، وکیل نجفی آنرا در جلسه دادگاه مطرح کرد. این ادعاها، اما واکنش قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران را به همراه داشت که تاکید کرد وکیل متهم اظهارات خود را بر مبنای حرف‌های مطرح شده در فضای مجازی بیان کرده و روی این ادعا‌ها موج سواری می‌کنند.
سرپرست دادسرای جنایی تهران در واکنش به صحبت‌های وکیل نجفی در دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد، گفت: نجفی با صداقت آمده و اعتراف کرده است.
دومین جلسه دادگاه نجفی برگزار شد
دومین جلسه رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران به اتهام قتل همسر دومش میترا استاد برگزار شد.
زنی که با استفاده از قرص‌های بیهوشی اقدام به سرقت طلای زنان خانه‌دار می‌کرد، برای دادگاه توضیح داد که چگونه اعتیاد زندگی آرام او را به کابوس تبدیل کرده‌است.
پسر نوجوان پس از تماشای یکی از قسمت‌های برنامه عصر جدید قصد تقلید از رفتار یکی از هنروران را داشت که به قیمت جانش تمام شد.
پسر جوانی که به اتهام قتل پدرش بازداشت شده مدعی است سرزنش‌های مقتول به خاطر بیکاری‌اش انگیزه‌ای برای ارتکاب جنایت بوده است.
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: صبح امروز سقوط یک دستگاه مینی بوس در محور بویین - میاندشت به خوانسار ۱۱ کشته و هشت مصدوم برجا گذاشت.
سخنگوی قوه قضاییه گفت با رد خبر آزادی محسن افشانی گفت که این فرد غیر از پرونده اخیر از پرونده سابق محکومیت حبس داشته و در حال تحمل حبس است.
۱