رقابت عشقی د و پسر جوان برای رسید ن به د ختری به نام شیرین با قتل یکی از آن‌ها پایان یافت.
عامل قتل زن ماساژور:
مرد جوانی که د‌و‌سال قبل پس از آشنایی با زن ماساژور، وی را به قتل رساند‌ه د‌ر جلسه د‌اد‌گاه مد‌عی شد که قصد قتل ند‌اشته و از روی کنجکاوی با مقتول تماس گرفته‌بود.
اعضای یک شبکه کلاهبرد‌اری که با همد‌ستی یکی از وکلای د‌اد‌گستری زمین و خانه‌های ویلایی شمال تهران از جمله خانه د‌کتر‌مصد‌ق د‌ر محله نیاوران را با جعل سند به فروش رساند‌ه و پول‌های کلان به جیب زد‌ه‌اند، روز گذشته محاکمه شد‌ند.
پرونده زن و مردی که هنگام برگزاری مهمانی پس از سقوط از طبقه‌چهارم ساختمان مسکونی به کام مرگ رفته‌بودند با بازجویی از صاحبخانه وارد مرحله تازه‌ای شد.
مادر و دختر فریبکار که با حضور در خیریه‌ها از زنان نیکوکار کلاهبرداری می‌کردند، بازداشت شدند.
مردی که همسرش را با ادعای داشتن فرمان قتل از سوی اجنه به کام مرگ کشانده‌است، به زودی در دادگاه یک کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.
خانواده سارق‌حرفه‌ای که فرزندشان هنگام فرار از دست پلیس با شلیک گلوله به کام مرگ رفته‌بود، درخواست دیه از بیت المال را مطرح کردند.
پرونده رومینا، دختر نوجوان گیلانی که به شکل دلخراشی توسط پدرش به قتل رسیده با دستگیری پسری که در جریان فرار او نقش داشت وارد مرحله‌ای تازه شد.
کارگر یکی از رستوران‌های تهران که متهم است، همسرش را برای اخاذی از مردان پولدار طعمه قرار داده مدعی است به خاطر تعطیل شدن کارش ناشی از شیوع کرونا دست به این کار زده‌است. متهم مدعی است این شیوه کار را در یکی از فیلم‌های هالیوودی دیده و از آن الگوبرداری کرده است.
پسر جوانی که به اتهام قتل پدرسالخورده‌اش در بازداشت به سر می‌برد پس از بررسی سلامت روانی‌اش از سوی کارشناسان پزشکی قانونی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
۱