سیدعبدالله متولیان
پیدایش انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ و شکل‌گیری گفتمان اسلام سیاسی (گفتمان امام خمینی یا گفتمان اسلام ناب)، عملاً نظریه‌های گفتمانی میشل فوکو، آدام اسمیت، ارنستو لاکلا، شانتال موف و مکاتب سوسیالیستی، لیبرالیستی و همچنین مدرنیته و پست مدرنیته را به چالش کشید.
رئیس قوه قضائیه:
شفاف‌سازی در حوزه‌های مختلف از مجلس و دولت گرفته تا قوه قضائیه و همچنین دارایی مسئولان این روز‌ها به یکی از مطالبات اصلی افکار عمومی از صاحبان قدرت تبدیل شده است؛ مطالبه‌ای که گرچه با دست‌انداز‌هایی در برخی بخش‌ها مواجه شده است، لیکن قوه قضائیه به عنوان پرچمدار این مطالبه، نسبت به سایر قوا پیشتاز است.
پیوستن به کنوانسیون‌های چهارگانه FATF تکرار تجربه تلخ برجام
این چندمین باری است که کارگروه ویژه اقدام مالی یک بازه زمانی محدود را برای ایران تعیین می‌کند تا طی آن کشورمان تعهدات و مسئولیت‌های جدیدی را در حوزه اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی پذیرفته و رفتار‌های خود در تمام عرصه‌های مورد نظر را بر اساس دستورالعمل‌های کنوانسیون‌های خارجی منطبق کند.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:
در مرحله‌ای از رزمایش‌ها به این نتیجه رسیدیم که ۸۵درصد زیرساخت‌های کشور در صورت قطع اینترنت هم توان ادامه فعالیت دارند.
نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس در تشریح اطلاعات وارده از سوی نمایندگان در این سامانه، اظهار داشت: در این سامانه فرمی در اختیار نمایندگان و مسئولان قرار می‌گیرد که یک سری اطلاعات از جمله اموال منقول، غیرمنقول، دیون، طلب‌ها، حقوق و همچنین درآمد و ... باید در آن درج شود.
در گفتگو با المسیره یمن
وزیر خارجه ایران در گفتگو با شبکه المسیره از آمادگی برای سفر به عربستان برای حل اختلافات خبر داد.
رئیس‌جمهور به جمهوری آذربایجان سفر خواهد کرد.
۱