اخاذی 350 میلیون تومانی دختر ماساژور و نامزدش از مرد پولدار
کد خبر: 943281
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xOD
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸
مجرمانی که قصد اخاذی از افراد پولدار را دارند معمولاً با طرح نقشه حساب شده از زنان و دختران جوان به عنوان طعمه استفاده می‌کنند و به این شیوه هم دختران و زنان جوان و هم مردان پولدار را فریب می‌دهند. از سوی دیگر مردان پولدار هم که اسیر خواهش‌های نفسانی هستند به راحتی در دام این افراد گرفتار می‌شوند و وقتی چشم باز می‌کنند تازه متوجه می‌شوند که هم آبرو و هم پول خود را از دست داده‌اند. دختر ماساژوری که با همدستی نامزدش از مرد پولداری‌۳۵۰‌میلیون تومان اخاذی کرده بودند در بازجویی‌ها مدعی شد که فریب نامزدش را خورده و به دستور او با مرد پولدار رابطه دوستانه برقرار کرده است و از او اخاذی کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار ما، چندی قبل مرد میانسالی به اداره پلیس رفت و از دو پسر و یک دختر جوان به اتهام اخاذی چند صد‌میلیونی شکایت کرد. شاکی در توضیح ماجرا گفت: در منطقه پاسداران مغازه بزرگی دارم و در آن میوه‌های لاکچری و خارجی می‌فروشم و بیش از ۲۰‌نفر کارگر و فروشنده دارم. وضع مالی‌ام خیلی خوب است و تمامی مشتریانم نیز افراد پولدار هستند. مدتی بود دختر جوانی به نام آیدین به مغازه‌ام رفت و آمد داشت و میوه‌های خارجی می‌خرید. او در خانه بزرگی در آن نزدیکی زندگی می‌کرد و به گفته خودش ماساژور بود. آیدین با چرب‌زبانی خودش را به من نزدیک کرد، به طوریکه با هم صمیمی شدیم و تلفنی و پیامکی ارتباط داشتیم تا اینکه مدتی قبل مرا به خانه‌اش دعوت کرد تا با هم شام بخوریم. ابتدا قبول نکردم، اما وقتی اصرار کرد، فریب خوردم و به خانه‌اش رفتم. هنوز دقایقی از رفتن من نگذشته بود که ناگهان دو پسر جوان در حالی که مسلح به چاقو بودند از اتاقی بیرون آمدند و به طرف من حمله کردند و مرا کتک زدند. پس از آن با تهدید چاقو از من عکس و فیلم تهیه کردند و درخواست پول کردند. من فکر می‌کردم با چند میلیون آن‌ها راضی می‌شوند، اما آن‌ها پول زیادی می‌خواستند و تهدید کردند اگر به خواسته آن‌ها عمل نکنم فیلم و عکس‌های مرا برای خانواده‌ام می‌فرستند و بعد هم در فضای مجازی منتشر می‌کنند. در نهایت به خاطر ترس از آبرویم ۳۵۰‌میلیون‌تومان به آن‌ها دادم تا اینکه مرا رها کردند. وی ادامه داد: قرار بود فیلم و عکس‌های مرا از بین ببرند، اما آن‌ها افراد حریص و طمعکاری بودند تا اینکه دوباره چند روز قبل به سراغم آمدند و این بار قصد اخاذی مبلغ بیشتر از ۳۵۰‌میلیون تومان داشتند. آن‌ها به من سه روز مهلت دادند تا پول را به حسابشان واریز کنم و من هم تصمیم گرفتم قبل از پایان مهلت‌شان به اداره پلیس بیایم و از آن‌ها به اتهام اخاذی شکایت کنم.

دستگیری دختر ماساژور
با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی بخشوده، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
بررسی‌های مأموران نشان داد حرف‌های شاکی درست است و آیدین و دو پسر جوان از او مبلغ ۳۵۰‌میلیون تومان اخاذی کرده‌اند و قصد داشتند دوباره دست به اخاذی بزنند که شاکی از آن‌ها شکایت می‌کند. بدین ترتیب مأموران آیدین را شناسایی و دستگیر کردند. وی در بازجویی با اعتراف به جرم خود گفت: من ماساژور هستم و مدرک هم دارم. مدتی قبل با زن جوانی آشنا شدم و ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه مرا برای برادرش به نام ارشیا خواستگاری کرد. چند باری من و ارشیا برای آغاز زندگی مشترکمان با هم حرف زدیم و به توافق رسیدیم. او به من ابراز محبت کرد و من هم به او خیلی علاقه پیدا کردم به طوریکه دوری از او برای من مشکل بود. در حالی که روزهایم را در رؤیا‌های زندگی با ارشیا می‌گذراندم ناگهان او نظرش عوض شد و گفت: الان موقعیت ازدواج ندارد. او مدعی بود که ورشکست شده و مرد میوه فروشی از او کلاهبرداری کرده است. مدتی گذشت تا اینکه روزی با من تماس گرفت و برای ازدواجش با من شرطی گذاشت. او گفت: من با شاکی که در نزدیکی خانه‌ام مغازه میوه فروشی دارد رابطه دوستانه برقرار کنم و به بهانه‌ای او را به خانه‌ام بکشانم تا او با کمک دوستش از او طلبش را بگیرد. از آنجایی که به ارشیا خیلی علاقه داشتم قبول کردم و با مرد پولدار رابطه دوستانه برقرار کردم و او را با چرب‌زبانی فریب دادم. روز حادثه ارشیا و دوستش در خانه من پنهان شدند و وقتی شاکی به خانه‌ام آمد با تهدید چاقو از او فیلم و عکس تهیه کردند و در نهایت با این شیوه از او ۳۵۰‌میلیون تومان اخاذی کردند. پس از این ارشیا ۱۰‌میلیون به من داد و گفت: ازدواج با او را فراموش کنم و آنجا بود که فهمیدم او هم مرا فریب داده و اصلاً طلبی از شاکی نداشته است. من فکر می‌کردم همه چیز تمام شده است، اما او و دوست طمعکارش دوباره برای اخاذی به سراغ شاکی می‌روند.
دستگیری نامزد دختر ماساژور
بدین ترتیب مأموران ارشیا را شناسایی و او را به اتهام اخاذی بازداشت کردند. متهم پس از دستگیری به جرم خود با همدستی دوستش شاهرخ اعتراف کرد. وی گفت: من حجره میوه فروشی داشتم و وضع مالی‌ام خیلی‌خوب بود تا اینکه مدتی قبل ورشکست شدم. در این مدت خیلی تلاش کردم دوباره کاسبی پر درآمدی راه‌اندازی کنم، اما سرمایه‌ای نداشتم. از آنجایی که فرد طمعکاری هستم به دنبال فرصتی بودم تا پول باد آورده‌ای بدست آورم و دوباره زندگی اعیانی تشکیل بدهم تا اینکه خواهرم مرا برای ازدواج به آیدین معرفی کرد. او عاشق و دلباخته من شده بود به طوریکه هر کاری از او می‌خواستم انجام می‌داد و به همین دلیل تصمیم گرفتم او را به عنوان طعمه قرار دهم و از مرد پولداری که حجره بزرگ میوه‌فروشی در شمال تهران دارد اخاذی کنم. من آیدین را فریب دادم و او هم با مرد پولدار رابطه دوستانه برقرار کرد و به بهانه‌ای او را به خانه‌اش کشاند. ما از او فیلم و عکس تهیه و تهدید کردیم اگر به ما پول ندهد عکس‌هایش را برای خانواده‌اش می‌فرستم و او از ترس مبلغ ۳۵۰‌میلیون تومان به ما پول داد، اما ما دوباره طمع کردیم و قصد اخاذی بیشتر داشتیم که دستمان رو شد. دو متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر به دستور قاضی بخشوده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند. مأموران در تلاشند تا همدست ارشیا را بازداشت کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار