تیم ملی فوتبال اسپانیا قرار است به مصاف کرواسی قدرتمند برود و در آستانه این بازی روزنامه مارکا تحلیلی دارد از نقاط ضعف تیم لوئیز انریکه که به تازگی هدایت اسپانیا را به عهده گرفته است.
گزارشی ازعملکرد دوومیدانی کاران ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸
تیم ملی دوومیدانی کشورمان در حالی بازی های آسیایی جاکارتا را به پایان رساند که در بخش بانوان نتوانست بر خلاف دوره های قبل مدالی کسب کند. در این دوره از ۱۲ ملی پوشی که از فدراسیون دوومیدانی به جاکارتا اعزام شدند فقط دو مدال طلا و یک نقره نصیب کاروان ایران شد. البته در این دوره ۱۶ ملی پوش توانسته بودند سهمیه لازم را کسب کنند اما رکوردهای برخی ملی پوشان در نهایت فدراسیون را ملزم کرد تا ۱۲ نفر را عازم جاکارتا کند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:در جام ملت‌های آسیا فقط برای کسب برد به میدان می‌رویم و غیر از این راهی نداریم.
تیمهای کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان به دلیل مخالفت شورای برون مرزی وزارت ورزش به رقابت های جهانی مقدونیه و روسیه اعزام نخواهند شد.
در روز چهارم از رقابت های وزنه برداری معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در ژاپن در حال برگزاری است، حامد صلحی پور به مدال طلا دست یافت.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با پسر طلایی تاریخ تکواندو ایران در وزن ۸۰+
با کسب مدال طلای رقابتهای آسیایی جاکارتا نامی برای خودش در بین کشورهای صاحب نام دست و پا کرد. با وجود اینکه فقط ۲۲ سال سن دارد اما ۷ مدال طلای ارزشمند را در کارنامه اش ثبت کرده و بی شک کسب مدالش در جاکارتا به واسطه این که اولین مدال طلای تاریخ تکواندوی ایران به حساب می آید بسیار دلچسب و حائز اهمیت است.
قهرمان 4 دوره بازی‌های آسیایی گفت: می‌خواهم 6 طلای بازی های آسیایی را بگیرم و تا المپیک 2028 انگیزه مسابقه دارم.
چهارمین روز مسابقات وزنه‌برداری معلولان قهرمانی جهان با قهرمانی نمانیده ایران در دسته ۹۷ کیلوگرم همراه بود.
سرمربی کره‌ای تیم ملی تیراندازی با کمان با فسخ قراردادش امروز ایران را ترک می‌کند.
بنا به اعلام رئیس فدراسیون بسکتبال، حامد حدادی و ارسلان کاظمی در ترکیب تیم ملی برای دو دیدار این تیم در پنجره چهارم انتخابی جام جهانی حضور خواهند داشت.
۱۲