بیهوده نیست که ورزش اول کشور است. کشتی هر وقت که بخواهد مرام و منش خود را نشان می‌دهد. در این اوضاع آشفته اقتصادی و فشاری که آحاد مردم به لحاظ زندگی روزمره متحمل می‌شوند، شنیدن خبر لغو اردو‌ها و مسافرت‌های خارجی تیم‌های ورزشی در نگاه اول ناراحت‌کننده است، چراکه ورزش کشور نباید بابت این جریان ضربه بخورد.
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه سردار آزمون دوباره به تیم ملی ایران دعوت می‌شود، گفت: از علی کریمی به خاطر انتقاداتش ناراحت نیستم و حتی از هوشنگ مقدس خواستم شکایتش را پس بگیرد.
یازده بازیکن تیم ملی ایران در مصاف با ازبکستان مشخص شدند.
تیم ملی فوتبال اسپانیا قرار است به مصاف کرواسی قدرتمند برود و در آستانه این بازی روزنامه مارکا تحلیلی دارد از نقاط ضعف تیم لوئیز انریکه که به تازگی هدایت اسپانیا را به عهده گرفته است.
گزارشی ازعملکرد دوومیدانی کاران ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸
تیم ملی دوومیدانی کشورمان در حالی بازی های آسیایی جاکارتا را به پایان رساند که در بخش بانوان نتوانست بر خلاف دوره های قبل مدالی کسب کند. در این دوره از ۱۲ ملی پوشی که از فدراسیون دوومیدانی به جاکارتا اعزام شدند فقط دو مدال طلا و یک نقره نصیب کاروان ایران شد. البته در این دوره ۱۶ ملی پوش توانسته بودند سهمیه لازم را کسب کنند اما رکوردهای برخی ملی پوشان در نهایت فدراسیون را ملزم کرد تا ۱۲ نفر را عازم جاکارتا کند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:در جام ملت‌های آسیا فقط برای کسب برد به میدان می‌رویم و غیر از این راهی نداریم.
تیمهای کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان به دلیل مخالفت شورای برون مرزی وزارت ورزش به رقابت های جهانی مقدونیه و روسیه اعزام نخواهند شد.
در روز چهارم از رقابت های وزنه برداری معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در ژاپن در حال برگزاری است، حامد صلحی پور به مدال طلا دست یافت.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با پسر طلایی تاریخ تکواندو ایران در وزن ۸۰+
با کسب مدال طلای رقابتهای آسیایی جاکارتا نامی برای خودش در بین کشورهای صاحب نام دست و پا کرد. با وجود اینکه فقط ۲۲ سال سن دارد اما ۷ مدال طلای ارزشمند را در کارنامه اش ثبت کرده و بی شک کسب مدالش در جاکارتا به واسطه این که اولین مدال طلای تاریخ تکواندوی ایران به حساب می آید بسیار دلچسب و حائز اهمیت است.
۱۱