«قطعاً ادبیاتی که بهداد سلیمی در استوری خود به کار برد، صحیح و قابل پذیرش نیست... ورزش فوتبال ماهیتی متفاوت دارد و ورزشکاران دیگر باید با این واقعیت کنار بیایند. فوتبال یک صنعت است و به این دلیل پول‌های زیادی در این رشته جابه‌جا می‌شود و این طبیعت فوتبال است.»
شیوا نوروزی
شکست در جام ملت‌های آسیا واقعیت‌های زیادی را نمایان کرد. تا همین چند وقت پیش در فدراسیون فوتبال همه منکر کمک وزارت ورزش به این رشته پرهیاهو می‌شدند و حتی دلایل و مدارکی را نیز برای اثبات گفته‌هایشان ارائه می‌دادند، اما حالا که دست‌شان رو شده، آقایان راهی جز تأیید واریز بودجه دولتی به فوتبال پیدا نکرده‌اند.
جلسه هم‌اندیشی در غیاب مسئولان
اشتباهات داوری و حاشیه‌هایی که سوت‌های اشتباه در نیم‌فصل را به دنبال داشت، مسئولان فوتبال را بر آن داشت تا با برگزاری نشستی تحت عنوان جلسه هم‌اندیشی مسئولان داوری و سازمان لیگ با مربیان و دست‌اندرکاران باشگاه‌های لیگ برتری، گامی در راستای اصلاح این اشتباهات بردارند.
در روز‌هایی که بحث پرداخت پاداش میلیاردی به فوتبال بابت چند پیروزی بی‌اهمیت بسیار داغ است و باعث بروز حاشیه‌های زیادی شده، ورزشکارانی هستند که مثل همیشه بی‌سروصدا و با کمترین امکانات و توقع کارشان را انجام می‌دهند و مهم‌تر از همه اینکه کم نمی‌گذارند. ملی‌پوشان تیراندازی ایران از جمله این ورزشکاران هستند.
نگاهی به دوقطبی ورزش بر سر پاداش یک میلیون دلاری به فوتبال با وجود حذف از جام ملت‌ها
پاداش یک‌میلیون دلاری وزارت ورزش به فوتبالی‌ها وحدت جامعه ورزش را خدشه‌دار کرده است.
مسابقات سنگنوردی قهرمانی ارتش با حضور ۶ تیم از یگان‌های اجا در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ به میزبانی ستاد اجا برگزار گردید.
تیم منتخب کشتی فرنگی ایران در رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه به ۴ مدال طلا و ۳ مدال برنز دست یافت.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه با پرسپولیس قرارداد دارد، با تبریک قهرمانی آسیا به قطر گفت که تیم‌هایی که پرسپولیس در لیگ قهرمانان شکست داد، قویتر از تیم ملی قطر بودند.
با اعلام وزارت ورزش و جوانان
انتخابات ریاست فدراسیون ورزش کارگری، در اسفند ماه سالجاری برگزار خواهد شد.
مدیر کل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان، زمان انتخابات سه فدراسیون ورزشی و ثبت نام ۴ فدراسیون ورزشی را اعلام کرد.
۱۰