دو تیم آژاکس و بارسلونا موفق شدند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.
دو تیم آژاکس و بارسلونا موفق شدند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.
پرسپولیس در حالی فردا در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن می‌رود که زمزمه‌هایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه احتمال دارد برانکو وظیفه نواختن پنالتی احتمالی را به بشار رسن بسپارد.
رسانه‌های مشهور اروپا شکایت سرمربی سابق کشورمان از فدراسیون ایران را بازتاب دادند.
دنیا حیدری
قرار بر توسعه بود. روزی که پای آقایان مسئول به ساختمان بلند و سفیدرنگ گود چوخه زینل‌خان باز شد، حرف از توسعه به میان آمد. حرف از گسترش کشتی پهلوانی به میان آمد که مردم سال‌ها بی هیچ توقعی به تماشای پهلوانی‌هایش نشسته بودند.
روایتی از رقابت‌های کشتی با چوخه در اسفراین
۱۴ فروردین هر سال شهر اسفراین در خراسان شمالی حال و هوای متفاوتی دارد، متفاوت‌تر از هر روز دیگر، آن روز همه شهر هر کاری داشته باشند، زمین می‌گذارند و خودشان را به گود زینل‌خان می‌رسانند
بررسی حال و روز کشتی باچوخه در گفت‌وگوی «جوان» با ابراهیم‌آبادی دبیرکل فدراسیون جهانی
رشته‌ای بومی- محلی که قدمتی طولانی دارد و سالانه هزار نفر مسابقات آن را با شور و اشتیاقی مثال‌زدنی پیگیری می‌کنند. رقابت‌های کشتی با چوخه همه ساله فروردین ماه در گود زینل‌خان شهر اسفراین برگزار می‌شود.
سعید احمدیان
ورزش نیز مانند دیگر بخش‌ها، سال سختی از نظر اقتصادی پیش‌رو دارد و نوسانات ارزی و گرانی دلار در کنار تحریم‌های ظالمانه، سبب شده کشورمان وضعیت سختی را از نظر بودجه‌ای تجربه کند.
مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان امشب به پایان می‌رسد
تکلیف دو تیم صعود‌کننده به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب مشخص می‌شود. مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها امشب به پایان می‌رسد. پورتو در عین ناامیدی برای گرفتن انتقام باخت بازی رفت به مصاف لیورپول می‌رود و منچسترسیتی هم با همین حس و حال با تاتنهام بازی می‌کند.
استارت استقلال برای صعود یک پله‌ای
هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر در حالی عصر امروز با مصاف ذوب‌آهن- پرسپولیس و همچنین رویارویی استقلال با ماشین‌سازی تبریز استارت می‌خورد که حساسیت در هفته‌های پایانی و حاشیه امنی که صدرنشین لیگ در هفته گذشته برای خود ایجاد کرده به اوج خود رسیده است.
۱۰