قهرمان وزنه برداری المپیک گفت: به فدراسیون گفته بودم مربی خارجی می‌خواهم، چون کسی را می‌خواستم که خیلی حرفه‌ای باشد و بتواند من را به بهترین نحو به مسابقات برساند، اما فدراسوین گفت: نمی‌تواند برایم مربی خارجی بیاورد.
علی دایی با انتقاد شدید از اظهارنظر مدیر روابط عمومی وزارت ورزش درباره گزینه‌های جانشینی کی‌روش تاکید کرد که این فرد اجازه دخالت در فوتبال را ندارد. او هم‌چنین شیوه خداحافظی با مربی پرتغالی تیم ملی را خلاف فرهنگ ایرانی خواند و گفت که اگر ایران در جام ملت‌ها قهرمان می‌شد حتما علم فوتبال و مدیریت زیر سوال می‌رفت.
باشگاه عربستانی روی منشأ دست گذاشته و در آستانه جذب این مهاجم نیجریه‌ای است.
سازمان تیم‌های ملی اسامی مردان هوگوپوش اعزامی به سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش را اعلام کرد.
هفته شانزدهم لیگ برتر امروز پس از ۵۲ دوباره از سر گرفته می‌شود و دو دیدار درشهر‌های بوشهر و خوزستان برگزارمی شود که طبق برنامه ریزی پارس جنوبی میزبان فولاد است و استقلال خوزستان از ماشین سازی پذیرایی می‌کند.
«قطعاً ادبیاتی که بهداد سلیمی در استوری خود به کار برد، صحیح و قابل پذیرش نیست... ورزش فوتبال ماهیتی متفاوت دارد و ورزشکاران دیگر باید با این واقعیت کنار بیایند. فوتبال یک صنعت است و به این دلیل پول‌های زیادی در این رشته جابه‌جا می‌شود و این طبیعت فوتبال است.»
شیوا نوروزی
شکست در جام ملت‌های آسیا واقعیت‌های زیادی را نمایان کرد. تا همین چند وقت پیش در فدراسیون فوتبال همه منکر کمک وزارت ورزش به این رشته پرهیاهو می‌شدند و حتی دلایل و مدارکی را نیز برای اثبات گفته‌هایشان ارائه می‌دادند، اما حالا که دست‌شان رو شده، آقایان راهی جز تأیید واریز بودجه دولتی به فوتبال پیدا نکرده‌اند.
جلسه هم‌اندیشی در غیاب مسئولان
اشتباهات داوری و حاشیه‌هایی که سوت‌های اشتباه در نیم‌فصل را به دنبال داشت، مسئولان فوتبال را بر آن داشت تا با برگزاری نشستی تحت عنوان جلسه هم‌اندیشی مسئولان داوری و سازمان لیگ با مربیان و دست‌اندرکاران باشگاه‌های لیگ برتری، گامی در راستای اصلاح این اشتباهات بردارند.
در روز‌هایی که بحث پرداخت پاداش میلیاردی به فوتبال بابت چند پیروزی بی‌اهمیت بسیار داغ است و باعث بروز حاشیه‌های زیادی شده، ورزشکارانی هستند که مثل همیشه بی‌سروصدا و با کمترین امکانات و توقع کارشان را انجام می‌دهند و مهم‌تر از همه اینکه کم نمی‌گذارند. ملی‌پوشان تیراندازی ایران از جمله این ورزشکاران هستند.
نگاهی به دوقطبی ورزش بر سر پاداش یک میلیون دلاری به فوتبال با وجود حذف از جام ملت‌ها
پاداش یک‌میلیون دلاری وزارت ورزش به فوتبالی‌ها وحدت جامعه ورزش را خدشه‌دار کرده است.
۱۳