مراسم افتتاحیه مسابقات تیروکمان نظامیان جهان با حضور ۷ کشور برگزار شد
مراسم افتتاحیه نخستین دوره مسابقات تیروکمان نظامیان جهان (سیزم) در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. دراین مراسم هفت کشور روسیه، چین، اوکراین، کره شمالی، برزیل، سریلانکا و ایران در غالب ۱۰۰ ورزشکار در دو بخش بانوان و آقایان در دو رشته ریکِرو و کامپوند حضور داشتند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: خیلی خوشحال هستم که داریم میراث بزرگی برای آینده فوتبال ساحلی ایران به جای می‌گذاریم.
سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه قطعا در این شرایط حساس،مسئولیت سنگینی را بر عهده گرفته است گفت: از رسول خادم برای قبول سرمربیگری تیم ملی رخصت گرفتم.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: همه روسای فدراسیون‌هایی که شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده‌اند قطعا از سمت خود کنار می‌روند و این موضوع توسط فدراسیون‌ها در حال طی کردن روال اداری است.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی آزاد در پی انتخاب سرمربی جدید کشتی آزاد
۱۱ روز پس از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی ، امروز نام غلامرضا محمدی به عنوان مربی از سوی فدراسیون کشتی رسانه ای شد این در حالی که همچنان گزینه هایی برای ریاست فدراسیون کشتی مطرح می شود. غلامرضا محمدی دارنده  ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز کشتی آزاد که سابقه مربی و سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و نوجوانان را در کارنامه ورزشی خود دارد از امروز هدایت تیم ملی کشتی آزاد را به طور موقت در دست گرفت.
پیرو کناره گیری رسول خادم و با پیشنهاد سرپرست فدراسیون و موافقت اعضای شورای فنی تیم های ملی، غلامرضا محمدی بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان منصوب شد.
کاپیتان تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن می‌گوید در بازی با پرسپولیس به خاطر تشویق تماشاگران و شیپورها، صدای هم تیمی‌هایش را نمی‌شنیده است.
با نزدیک شدن تدریجی به نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر، اغلب تیم‌های حاضر در این مسابقات از جمله استقلال رفته رفته به فکر تغییراتی برای نیم فصل دوم افتاده‌اند.
از دست رفتن قهرمانی آسیا، آن هم در آزادی درس‌های بزرگی به فوتبال و حتی ورزش ایران داد. پرسپولیس با تمام مشکلات و چالش‌هایش به فینال لیگ قهرمانان رسید.
پرسپولیس به طاهری و طارمی باخت، نه کاشیما
برای پایانی خوش رفته بودند، اما نشد. نشد که به رؤیاهایشان رنگ واقعیت بزنند. دست به دست هم دادند و به زمین و زمان زدند، اما دست‌شان خالی‌تر از آنی بود که در گام آخر و در آن ۹۰ دقیقه نهایی موفقیت‌هایشان را با معجزه‌ای تاریخی تکمیل کنند.
۱۳