حاشیه‌ای بر شایعه توافق فدراسیون فوتبال با مربی مشهور آلمانی
در حالی رسانه‌ها از توافق ایران با کلینزمن برای هدایت تیم ملی فوتبال خبر می‌دهند که حضور سرمربی مشهور آلمانی در ایران با موانع جدی مانند تحریم‌ها و قوانین دولت ترامپ روبه‌رو است.
فهرستی از برترین گلزنان حاضر در ۵ لیگ معتبر اروپا منتشر شده که بر این اساس لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی در صدر قرار دارد.
نام بازیکن پرسپولیس برای لیست بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن اضافه شد.
سردار آزمون با گلزنی در بازی برابر آنژی ضمن تکرار رکورد ۳ سال قبل خود فقط یک گل تا ثبت رکورد جدیدش فاصله دارد.
کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شاید خیلی‌ها دوست داشته باشند برانکو سرمربی تیم ملی شود گفت: در موفقیت‌های پرسپولیس برانکو بیشترین نقش را داشته است.
نشریه اسپورت اسپانیا انتقال هافبک برزیلی بارسلونا به شیاطین سرخ را منتفی دانست.
دارنده مدال طلا کشتی آزاد المپیک گفت: حدود ۲ سال است که هیچ حقوقی نداریم، فدراسیون هم نمی‌تواند با بودجه محدودی که دارد حقوق‌ها را پرداخت کند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با کارشناس و پیشکسوت داوری
اشتباهات داوری در چند بازی گذشته در روز‌هایی که هر چه به انتهای فصل نزدیک می‌شویم و هر بازی حکم یک فینال را دارد باعث شده تا صدای اعتراض بسیاری از مربیان شنیده شود. این در حالی است که با توجه به اتفاقات پیش آمده و حساسیت بازی های انتهای فصل ، شائبه تبانی در خر بازی به گوش می رسد.
بنا به پیشنهاد رئیس کمیته ملی پارالمپیک و با موافقت اعضای هیات رئیسه و اجرایی این کمیته، هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی پارالمپیک برای مدت چهار سال انتخاب و معرفی شد.
ستاره سابق بارسلونا سفیر قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲ در دنیا شد.
۱۳