فروش ۶۰۰میلیاردی مشق‌شبی‌ها؛
می‌خواهند جلوی حذف مشق شب را بگیرند و برای این کار اصرار دارند، اصراری زیاد که پایشان را به دفتر مراجع می‌کشاند و از آنها برای این کار یاری می‌طلبند، وقتی هم با آنها گفت‌وگو می‌شود، می‌گویند: «نه ما نخواستیم که برای مشق شب استفتائی بگیریم، فقط از مراجع کمک خواستیم.»
مدیرکل روابط عمومى و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت:
معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین گفت: سازمان بسیج طرحی را تحت عنوان طرح تحول در دستور کار خود قرار داده که رویکرد اصلی این طرح، ارائه خدمات اجتماعی به مردم است.
هر یتیم در ایران 5 حامی مالی دارد
رئیس کمیته امداد از وجود پنج حامی برای هر یتیم در ایران خبر داد و گفت: نمره به مردم در کار خیر ۲۰ است چراکه شاهدیم هرچه خوبی در کشور است توسط مردم انجام می‌شود.
جوابیه صداوسیما به گزارش «جوان»
در پی انتشار مطلبی با عنوان «شهید حججی شما را رئیس صدا و سیما کرد!» در صفحه سه مورخ ۲۶ آذرماه آن روزنامه، توضیحات زیر به عنوان جوابیه اداره کل روابط عمومی رسانه ملی ارسال می‌شود؛ لذا ضروری است نسبت به انتشار آن در همان صفحه اقدام فرمایید.
زهرا چیذری
گره‌زدن موضوعات به مسائل سیاسی یکی از شگرد‌هایی است که زمان می‌خرد و کار‌ها را پیش می‌برد حتی درباره موضوعاتی کاملاً علمی همچون «محصولات تراریخته».
معضل مدیریت، جمع‌آوری و بازیافت زباله‌ها مشکلی است که چند سالی به حاشیه پایتخت کشیده شده و ساکنان اطراف شهر را درگیر کرده است. این موضوع اگر در سایر کلانشهر‌ها هم با معضل حاشیه‌نشینی ترکیب شود، می‌تواند آسیب‌های بیشتری را به مردم تحمیل کند.
جزئیات طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها تشریح شد
در آستانه مهلت پایانی آذرماه به پیام‌رسان‌های هاتگرام و طلاگرام برای مستقل‌شدن از تلگرام، طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها رونمایی شد
ترافیک، ترافیک، ترافیک و باز هم تشدید ترافیک! اینبار در بیشتر معابر پایتخت خودرو‌ها پشت‌سرهم صف کشیده‌اند تا میلیمتری به جلو رانده شوند!
خبر حاکی از تهمت، افترا و دروغ بستی به یکی از شرکت های برجسته تولید قطعات خودرو در ایران بود. در این خبر ادعاهای کذبی نسبت به این شرکت و برخی مدیران آن وارد شده بود.
۱