آقاي ناصري بعد از پايان توضيحات درس جديد، پدرام همتي را كه جزو شاگردان زرنگ كلاس بود صدا كرد و از او خواست بيايد پاي تخته و درس جديد را براي بچه‌ها توضيح دهد.پدرام پرسيد: «آقا ما بايد تنهايي اين سؤال را حل كنيم؟»
کمپین جمعی از مشمولان قانون منع به کارگیری بازنشستگان
چندی پیش قانونی برای ممانعت از حضور بازنشستگان در مشاغل دولتی وضع شد که تا 24 آبان به مشمولان آن قانون مهلت می‌دهد مشاغل خود را واگذار نمایند. در همین رابطه گفتگویی داشتیم با یکی مدیران بازنشسته با هدف بررسی ابعاد مختلف موضوع که به شرح ذیل تقدیم می‌شود.
گزارش «جوان آنلاین» از روند طولانی صدور ویزای عراق
در حالی که چند روز بیشتر تا زمان حرکت بسیاری از کاروان‌های اربعین نمانده است ویزای بسیاری از زوار کماکان آماده نیست و در بلاتکلیفی کامل به سر می‌برند.
ذبیح الله خدائیان در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر گفت: علت صدور بخشنامه ریاست محترم قوه قضائیه این بود که افراد زیادی که قبلا به پرداخت مهریه محکوم شده بودند و مهریه را به صورت اقساط می‌پرداختند با بالا رفتن قیمت سکه نتوانستند اقساط بدهی را بپردازند که با شکایت محکوم له به زندان رفتند
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه باید به ملت روحیه دهیم، گفت: ستاد مقابله با جنگ روانی راه‌اندازی شود و سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند در این عرصه پیشگام باشد.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به انجام‌شدن کار‌های کارشناسی این طرح امیدواریم که در جلسه روز یکشنبه هیئت دولت، جمعیت هدف و بسته توزیعی و مبلغ این بسته‌های حمایتی به‌تصویب برسد.
مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان گفت: فرادی که قصد زیارت اربعین را دارند می‌توانند تا دو روز قبل از اربعین برای ثبت نام در سامانه سماح اقدام کنند.
سرکنسول ایران در کربلا از دستگیری چند زائر ایرانی جدید در مرز عراق به دلیل داشتن روادید جعلی خبر داد.
معاون اورژانس کشور از زائران اربعین خواست تا به هیچ عنوان هنگام عبور از مرز عراق داروهای کدئین دار همراه نداشته باشند.
۱