آیت‌الله علوی گرگانی:
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه امروز جامعه با مشکلات زیادی روبه‌رو است گفت: مردم با گرانی شدید دست‌وپنجه نرم می‌کنند و متأسفانه نظارتی به قیمت‌ها وجود ندارد و هرمغازه‌ای جنس را به یک قیمت می‌فروشد.
واکنش اتحادیه اروپا به اقدام ضدایرانی جدید آمریکا
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید بروکسل از تصمیم آمریکا برای خودداری از تمدید معافیت‌های تحریمی ایران، متأسف است.
سردار یدالله جوانی
از سرلشکر پاسدار دکتر حسین سلامی، می‌توان به عنوان برجسته‌ترین مصداق پاسدار مطلوب در تراز انقلاب اسلامی یاد کرد.
واکنش ظریف به عدم تمدید معافیت نفتی از تحریم های آمریکا:
وزیر امورخارجه کشورمان تشدید "تروریسم اقتصادی" آمریکا علیه ایران را نشان دهنده استیصال و ترس رژیم آمریکا دانست و خطاب به رئیس جمهور این کشور نوشت: وارثان تمدن کهن پارس به توصیه‌های بیگانگان تکیه نمی‌کنند.
نمایندگان مجلس دولت را موظف به اقدام متقابل و قاطع در برابر اقدامات تروریستی آمریکا کردند.
«طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا» با موافقت نمایندگان با ۱۴ ماده در صحن علنی تصویب شد. در ادامه جزییاتی درباره طرح «حمایت از سپاه» را می‌خوانید.
سیدحسین نقوی از جلسه ویژه این کمیسیون برای بررسی طرح دوفوریتی تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا خبر داد.
بیانیه ۲۰۰ نماینده مجلس
۲۰۰ نماینده مجلس با امضای بیانیه‌ای از انتصاب سردار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران حمایت و از تلاش‌های پرثمر و صادقانه سردار محمدعلی جعفری تشکر کردند.
صفحه دفاع مقدس مسدود شد
اینستاگرام صفحه «دفاع مقدس» سایت رهبر معظم انقلاب که تصاویری از سرداران سپاه را منتشر کرده بود، مسدود کرد.
۲