در حسینیه امام خمینی (ره):
مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از مردم دلداده اهل بیت علیهم‌السلام در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش:
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در غرب کشور با اشاره به آمادگی کامل نیرو‌های مسلح گفت: آماده‌ایم هر تهدیدی را حتی خارج از مرز‌های سرزمینمان پاسخ دهیم.
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس:
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس گفت: امروز برخی مسئولان در مقابل عربده‌کشی‌های استکبار جهانی با کوچکترین مسئله‌ای عقب‌نشینی می‌کنند و راضی به پذیرش ذلت می‌شوند.
نشست شورای راهبردی اربعین حسینی عصر سه شنبه با هدف تسهیل و روان‌سازی امور مربوط به اربعین حسینی در محل وزارت کشور برگزار شد.
در حسینیه امام خمینی (ره)
در حسینیه امام خمینی (ره)مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی با حضور رهبرانقلاب برگزار شد.
آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه برای رسیدگی سریع به پرونده حادثه تصادف اتوبوس با تانکر سوخت تاکید کرد.
شورای عالی هماهنگی اقتصادی با هدف متنوع‌سازی روش‌های فروش نفت، طرح عرضه نفت خام در رینگ صادراتی بورس انرژی در داخل کشور به صورت ارزی را تصویب کرد.
یادداشت مهدی فضائلی
اگر افول ابرقدرتی آمریکا و مهارشدنی بودن آن درست درک و باور کنیم، راز اصرار دولتمرداناین کشور به مذاکره با ایران را در همه ادوار پس از پیروزی انقلاب اسلامی درک خواهیم کرد. مذاکره ایران با آمریکا مهم ترین راه برون رفت آمریکا از دوران افول و مهارشدگی این کشور است.
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌گوید که برای شرکت در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل، یکشنبه آینده، اول مهر ماه، عازم نیویورک خواهد شد.
رسول سنائی راد
توسعه سریع، فناوری‌های راهبردی و جدید، صنعت فرهنگی مدرن، رشد علمی و حتی قدرت نظامی امریکا پس از جنگ جهانی اول، این کشور را به درجه‌ای از جذابیت و هژمونی رساند که ...
۱