سیدعبدالله متولیان
در اندیشه‌های سیاسی حضرت روح‌الله منطق مقاومت در تداوم و همیشگی بودن مبارزه و در قالب استکبارستیزی و مبارزه با شرک و کفر و الحاد بر اساس آموزه‌های قرآنی مبارزه‌ای مداوم و همیشگی و مربوط به همه اعصار و زمان‌ها است.
یادداشت مدیرمسئول
سالروز رحلت مرحوم دکتر شریعتی تنها بهانه نگریستن به وی است. چرا جذابیت کلام، بیان، ادبیات و روش دکتر شریعتی امروز کسی را به تموج وا نمی‌دارد؟
رئیس ستاد انتفاضه و قدس:
رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طرح معامله قرن را اقدامی شکست خورده و مایه رسوایی همراهان امریکا و رژیم صهیونیستی دانست و تأکید کرد: معامله‌ای که طرف اصلی آن یعنی فلسطینی‌ها در آن حضور ندارند، از اساس باطل و نامشروع است و انتفاضه جدید فلسطین را در پی خواهد داشت.
«فتنه ۸۸ و فساد اقتصادی» موضوع مناظره سوم زاکانی و تاج‌زاده
سومین مناظره علیرضا زاکانی، فعال سیاسی اصولگرا و مصطفی تاج‌زاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب عصر دیروز با موضوع «فتنه ۸۸ و فساد اقتصادی» در مجتمع سرچشمه تهران (یادمان شهدای هفتم تیر) برگزار شد.
جزئیات جدیدترین ضربه به شبکه جاسوسی «سیا» در توضیحات مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات
وزارت اطلاعات ایران با نفوذ به فضای امن سایبری که امریکا از آن برای جاسوسی علیه کشورمان استفاده می‌کرد، توانست علاوه بر پیشگیری از اقدامات اطلاعاتی امریکا برای ضربه زدن به ایران، بخش قابل‌توجهی از اقدامات اطلاعاتی امریکا در سطح جهانی را نیز مختل کند.
داود عامری
مرور تاریخ اسلام، نشان می‌دهد که دین مبین اسلام یک همزاد تاریخی با خود دارد به نام مقاومت.
رئیس‌جمهور:
به رغم فشار‌های تازه دشمنان علیه ایران، اما هر روز شاهد تحرک بزرگ در ایران بوده و خواهیم بود، مردم کشورمان باید امید و سرزندگی خود را نشان داده و دشمن را ناامید کنند.
معاون اول رئیس جمهور گفت: راه مبارزه این است این که ما می‌گوییم مقاومت می‌کنیم نه اینکه اسلحه برداریم، البته جایی که قرار باشد اسلحه برداریم برمی‌داریم.
آیت‌الله مکارم‌ شیرازی:
مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه مذاکره با آمریکایی که به هیچ تعهدی پایبند نبوده منطقی و عقلانی نیست، گفت: مذاکره با کشوری که به هیچ تعهدی پایبند نبوده درست نیست و نباید مذاکره مجدد کرد.
مدیرعامل شرکت دریایی و بندری تایدواتر با بیان اینکه دولت کویت هنوز هیچ توضیحی بابت توقیف کشتی این شرکت نداده است، گفت: کشور عراق بابت عملیات خارج‌سازی ۲۴ فروند مغروقه در اروند پیشنهاداتی را به تایدواتر ارائه کرده است که در حال بررسی است.
۳