روحانی در پیام نوروزی سال ۹۸
حسن روحانی گفت: سال جدید، سال مهار تورم، متعادل کردن قیمت ارز و سال دوستی بیشتر با همه همسایگانمان است.
پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.
سخنگوی وزارت خارجه
سخنگوی وزارت خارجه اعلام کرد که ۴ تن دیگر از مرزبانان کشورمان که توسط تروریست‌ها در نقطه صفر مرزی میرجاوه به گروگان گرفته شده بودند، آزاد شدند.
بیش از پنجاه هزار کاربر از روز ۲۷ اسفندماه تا امروز با شرکت در نظرسنجی انتخاب مهمترین جمله سال ۹۷، سه جمله‌ی را به عنوان مهمترین و به‌یادماندنی‌ترین جملات رهبر انقلاب در سالی که گذشت، برگزیدند.
رئیس سازمان انرژی اتمی:
رونمایی از هندسه کلی بیانیه گام دوم انقلاب در بسیج
سازمان بسیج مستضعفین، برنامه جامع گام دوم انقلاب را به عنوان نقشه راه و با عنوان «طرح هندسه کلی بیانیه گام دوم انقلاب» تدوین و رونمایی کرد.
با حادشدن مشکل نقدینگی صنعت داروسازی و انباشت بدهی دانشگاه‌ها به این صنعت و با تشدید تحریم‌ها تنها راه‌حل باقیمانده برداشت از صندوق توسعه ملی بود. به همین منظور ۵۰۰ میلیون یورو از این صندوق به بیمه سلامت داده شد تا این بیمه با تخصیص این پول به دانشگاه‌های علوم پزشکی حسابش را با صنعت داروسازی و تجهیزات پزشکی تسویه کند. اما گزارش‌های رسیده از شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی حکایت از این دارد که مبلغ واریز شده به حساب این شرکت‌ها با مبلغی که در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار گرفته تا حسابشان را تسویه کنند، تفاوت معناداری وجود دارد؛ به این معنا که پول دارو تجهیزات پزشکی در جای دیگری خرج شده است، ماجرایی که شخص وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو قول پیگیری و شفاف‌سازی آن را داده‌اند.
رئیس قوه قضائیه از حقوقدانان جهان دعوت کرد
رئیس قوه قضائیه با محکوم کردن مجدد عملیات تروریستی اخیر علیه نمازگزاران در نیوزیلند، از همه قضات و حقوقدانان جهان دعوت کرد که با محوریت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، به نهضت حقوقی مقابله با تروریسم و نژادپرستی بپیوندند.
رسول سنایی‌راد
همزمان با افتتاح فاز‌های ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی که توسط قرارگاه سازندگی سپاه در شرایط سخت تحریم به پایان رسیده و توانسته بخش قابل توجهی از فاصله برداشت قطر از میدان مشترک گازی را جبران کند، وزیر محترم نفت به صراحت اعلام داشت: «می‌خواستند بین ما و قرارگاه و بین ما و سپاه فاصله ایجاد کنند که ما نگذاشتیم، بلکه ما و جوانان متخصص قرارگاه و سپاه برای ایران تلاش کردیم.»
۳