حضور اصلاح طلبان در شورای شهر تهران عیار آن‌ها را در رقابت با کارنامه ۱۲ ساله قالیباف کاملا مشخص ساخته و این روز‌ها به جای نقد برای خالی کردن شانه از مسئولیت‌ها دست به توهین و تمسخر رقیب می‌زنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: علت دشمنی استکبار و نگرانی آن‌ها مربوط به پیشرفت ایران در زمینه‌های مختلف است و دشمن تلاش می‌کند تا مردم را نسبت به آینده بترساند و آن‌ها را نا امید کند.
جمعی از تشکل‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور و بسیج حوزه‌های علمیه طی نامه‌ای به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پیوستن به کنوانسون پالرمو و CFT هشدار دادند.
محسن اسماعیلی، نقد کارآمدی صاحب منصبان را یک حق و بلکه تکلیفی همگانی دانست و گفت: انسان متعهد و متخصصی که قدرت اجرایی کردن طرح‌های خود یا الزامات قانونی را نداشته باشد، فاقد کفایت است.
دهقان:
نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با تشریح دو ایراد اساسی لایحه بودجه ۹۸، گفت: لایحه بودجه اصلاح شده سال ۹۸، احتمالا تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته بعدی تقدیم مجلس می‌شود.
اصلاح‌طلبان درحالی با اتکا بر تجربه ۸۴ برای انتخابات ۱۴۰۰ نسخه وحدت می‌پیچند که به نظر می‌رسد این جریان در انتخابات آتی با چالش‌های حیاتی‌تری مواجه خواهد بود
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه خبری از اجرای سازوکار ویژه مالی اروپا نشنیده‌ایم، گفت: با طولانی شدن روند اجرای SPV، اعتماد افکار عمومی ایران نسبت به اروپا خدشه‌دار شده است.
زاکانی با نادرست خواندن ادعای «پزشکیان» مبنی بر علمی نبودن روش بررسی برجام در مجلس گفت:
زاکانی در گفت‌وگو با «جوان آنلاین» بیان کرد: «قرار بود نظام نامه متدولوژی و روشمندی بررسی برجام را دکتر پزشکیان بنویسند؛ من شخصاً دوبار در صحن مجلس به ایشان مراجعه کردم و پیگیر آن شدم، هر بار ایشان وعده کردند که نظام نامه را در کمیسیون ارائه کنند. در آخر هم ارائه نکردند و مجبور شدیم خودمان آن را بنویسم و در کمیسیون مطرح و تصویب کنیم.»
سیدعبدالله متولیان
محور عبری، غربی، عربی به‌هیچ وجه گمان نمی‌کردند با ظهور و مقاومت سرسختانه و شجاعانه حوثی‌ها (انصارالله) و بخشی از ارتش یمن روبه‌رو شوند.
‌حسن رحیم‌پور ازغدی را به صراحت لهجه و نقد‌های صریح از کانون‌های قدرت می‌شناسند؛ صراحتی که البته بار‌ها هزینه‌اش را هم پرداخته است، اما بنا ندارد از مواضع و رویکرد اصلاح گری خود عقب نشینی کند.
۳