سفیر سابق ایتالیا در عراق:
شبکه‌۲ بی‌بی‌سی همزمان با سالروز تولد قاسم سلیمانی مستندی در مورد او ساخته است. در این مستند، دیوید پترائوس اولین فرمانده نیرو‌های امریکایی در عراق مدعی شده در سال ۲۰۰۷ سلیمانی برای او پیغام فرستاده که «دیپلمات‌ها را فراموش کن، باید با من مذاکره کنی» این ادعا می‌خواهد دو نکته را بگوید.
سیدعبدالله متولیان
به فاصله یک ماه از صدور بیانیه «گام دوم انقلاب»، خبر مسرت‌بخش افتتاح پروژه گازی خلیج فارس و پیشی گرفتن از قطر در بهره‌برداری از میادین مشترک گازی بین دو کشور، مهر تأییدی بود بر ضرورت بازگشت به الگوی مدیریت جهادی که کام مردم را از میوه و ثمره‌ی تفکر انقلابی شیرین کرد.
داوود عامري
دانایی از جمله مهم‌ترین ویژگی انسان‌ها است که او را در برابر جامعه و اطرافیان متعهد کرده و بار مسئولیت را بر دوش انسان سنگین‌تر می‌کند. بنابراین دانش، آگاهی و مسئولیت رسالت انسان را در مقابل همنوعان خود بیشتر می‌کند و انتظار جامعه را نیز از این گونه افراد افزایش می‌دهد.
۱۰ هزار فرمانده بسیجی دانش‌آموز با صدور بیانیه‌ای آمادگی خود را برای اجرای گام دوم انقلاب اعلام کردند.
خدمات فنی و مهندسی جوانان توانمند جمهوری اسلامی در حوزه نفت و گاز بار دیگر و در اوج تحریم‌های ظالمانه به بار نشست و فاز‌های ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی در کنگان با دستور رئیس جمهوری اسلامی ایران به طور رسمی به بهره‌برداری رسید. بدین ترتیب با بهره‌برداری از دو سکوی دریایی فاز ۱۳ و دو سکوی دریایی فاز‌های ۲۲، ۲۳ و ۲۴، ظرفیت برداشت روزانه گاز ایران از پارس جنوبی به ۶۶۰ میلیون متر مکعب رسید.
مراقبت رهبر انقلاب از خیزش دیکتاتورهای درون جناح‌های سیاسی
رهبر انقلاب در فرمایشات اخیر خود، به صراحت جناحین در ایران را از زدن برچسب همراهی با دشمن به یکدیگر نفی کردند، این نفی هر چند در تأکید بر لزوم مرزبندی با دشمن بیان شد، اما دفاعی جانانه از مردم‌سالاری است، که متأسفانه مرزهایش مرتباً توسط برخی کنشگران دیکتاتورمآب اصول‌گرا و اصلاح‌طلب مورد هجوم واقع می‌شود.
روحانی در آیین افتتاح ۴ فاز میدان گازی پارس جنوبی:
رئیس جمهور هدف آمریکا از تحریم ایران را نگران کردن مردم از آینده دانست و با تاکید بر اینکه این تحریم‌ها جنایت علیه بشریت است، اما آمریکا بداند ملت ایران در صف واحدند و سر فرود نخواهند آورد، گفت: آمریکا فکر می‌کرد تحریم، پیشرفت ما را متوقف می‌کند؛ ملت تاریخ ساز و ایثارگر ایران، آن‌ها را مایوس کرد.
جمعی از نمایندگان مجلس نامه‌ای به مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره FATF ارسال کردند.
تمدن غربی عادت کرده است که هر جا شهروندانش کشته شوند، واژه «تروریسم» را نشخوار کند و چنانچه مسلمانان هدف قرار گیرند، با بمباران رسانه‌ای، شرایط را به‌گونه‌ای جلوه می‌دهند که گویی یک فرد و نهایتاً یک جریان آن را مرتکب شده است!
۳