وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح کشورمان که برای شرکت در کنفرانس امنیتی مسکو به روسیه سفر کرده است نسبت به خطر ترامپیسم برای امنیت جهانی هشدار داد.
«سنتکام» با تصویب مجلس شورای اسلامی رسماً یک گروه تروریستی است
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ماده یک طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده امریکا را تصویب کردند.
سرمقاله مدیر مسئول
ورود نیرو‌های مردمی عراق برای کمک به مردم سیل‌زده خوزستان، شبکه‌ای کم‌حجم، اما به‌هم پیوسته از رسانه‌های عربی، عبری و غربی گرفته تا بخشی از اصلاح‌طلبان نشان‌دار را برآشفت.
فعالیت‌های یک جریان سیاسی در داخل ایران و موضع‌گیری شخصیت‌های برجسته آن درباره میزان تاثیرگذاری تحریم‌های بین‌المللی و مهم‌تر از آن عملکرد آن‌ها در عرصه اجرایی و قانونگذاری در کشور همچنان بارقه‌هایی از امید را برای غرب و به ویژه مقامات امریکایی برای تغییر رفتار ایران و مذاکرات جدید زنده نگه داشته است.
آیت‌الله علوی گرگانی:
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه امروز جامعه با مشکلات زیادی روبه‌رو است گفت: مردم با گرانی شدید دست‌وپنجه نرم می‌کنند و متأسفانه نظارتی به قیمت‌ها وجود ندارد و هرمغازه‌ای جنس را به یک قیمت می‌فروشد.
واکنش اتحادیه اروپا به اقدام ضدایرانی جدید آمریکا
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید بروکسل از تصمیم آمریکا برای خودداری از تمدید معافیت‌های تحریمی ایران، متأسف است.
سردار یدالله جوانی
از سرلشکر پاسدار دکتر حسین سلامی، می‌توان به عنوان برجسته‌ترین مصداق پاسدار مطلوب در تراز انقلاب اسلامی یاد کرد.
واکنش ظریف به عدم تمدید معافیت نفتی از تحریم های آمریکا:
وزیر امورخارجه کشورمان تشدید "تروریسم اقتصادی" آمریکا علیه ایران را نشان دهنده استیصال و ترس رژیم آمریکا دانست و خطاب به رئیس جمهور این کشور نوشت: وارثان تمدن کهن پارس به توصیه‌های بیگانگان تکیه نمی‌کنند.
نمایندگان مجلس دولت را موظف به اقدام متقابل و قاطع در برابر اقدامات تروریستی آمریکا کردند.
۳