سید عبدالله متولیان
‌انتصاب سردار سلامی به‌عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جابه‌جایی وی با سردار جعفری (در حالی که هنوز یک‌سال تا پایان تمدید مدت سه ساله فرماندهی وی باقی مانده بود) به زعم بسیاری از کارشناسان یک انتصاب حساس، به‌موقع (از حیث شرایط ویژه زمانی و رخداد‌های داخلی و بین‌المللی و...) و استراتژیک تلقی می‌شود.
امریکا بعد از ناتوانی در اجرای طرح‌های ضدایرانی روی اقشار آسیب‌پذیر تمرکز کرده است
سال گذشته بود که امریکایی‌ها طرح‌های مهم و گسترده‌ای را برای ایجاد اغتشاش در ایران دنبال کردند و بسیاری از مقامات ارشد این کشور از فروپاشی قریب‌الوقوع حاکمیت سیاسی در کشورمان سخن به میان آوردند و ...
ایران و پاکستان برای مبارزه با تروریسم در مرز‌های خود نیروی واکنش سریع مشترک تشکیل می‌دهند. این تصمیم مهم‌ترین خبری بود که روز گذشته در اجلاس مشترک هیئت‌های عالی‌رتبه ایران و پاکستان و همچنین نشست خبری روحانی و عمران خان نخست‌وزیر پاکستان اعلام شد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر پاکستان:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر دیروز در دیدار آقای عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان و هیئت همراه، ارتباط ملت‌های ایران و پاکستان را ارتباطی قلبی و عمیق برشمردند و تأکید کردند: روابط دو کشور به‌رغم دشمنی‌ها باید هر چه بیشتر مستحکم و تقویت شود.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر دیروز به دریافت درجه سرلشکری از دست فرمانده معظم کل قوا مفتخر شد.
در دیدار امیر دریادار خانزادی با فرمانده نیروی دریایی چین مطرح شد
امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه اجلاس هفتادمین سال تشکیل نیروی دریایی چین، با فرمانده نیروی دریایی این کشور در شهر بندری چینگدائو دیدار کرد.
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حفظ منزلت و جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار سلامی از چهره‌های مخلص و ارزشمند سپاه است.
عبدالله گنجی:
مدیر مسئول روزنامه جوان در پاسخ به این سوال که آیا ایجاد تغییرات در فرماندهی سپاه بنا به آنچه در برخی تحلیل‌ها هم دیده می‌شود، به تصمیم اخیر ترامپ و آمریکایی‌ها برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی ارتباطی دارد یا نه، گفت: این تصمیم هیچ ارتباطی به تصمیم اخیر آمریکایی‌ها علیه سپاه ندارد.
حجت الاسلام رئیسی:
رئیس قوه قضاییه گفت: یکی از نگرانی‌هایی که مردم مناطق سیل زده دارند، مربوط به اسناد مالکیتشان است. در این زمینه، دستگاه قضایی اطمینان می‌دهد که هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه هیچ یک از تصمیمات ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف بر روی کاغذ متوقف نخواهد شد، اظهار داشت: «دنیا بداند حضور نیرو‌های فرامنطقه‌ای در شمال اقیانوس هند بی‌معنی است.»
۵