رئیس قوه قضائیه در دیدار نمایندگان تشکل‌های دانشجویی:
گام دوم انقلاب، گام آزمون و خطا نیست و امروز باید کار‌ها با پویایی، فعالیت مضاعف و نگاه تحولی انجام شود.
نگاهی به انتظارات گوناگون از خانه ملت در سال آخر دوره دهم
نگاهی به برخی تصمیمات حساس نمایندگان مجلس در خرداد ماه سال جاری از جمله انتخابات هیئت رئیسه و کمیسیون‌ها نشان خواهد داد تا چه حد دغدغه مسائل مهم اقتصادی و ملی در محاسبات آنان جای خواهد داشت.
سال‌هاست جریان نفوذ در حوزه فرهنگ به راحتی فعالیت می‌کند و حالا یکی از مهره‌های آن شناسایی شده است که فعالیت‌هایش را با پوشش فرهنگی انجام می‌داده و حتی برخی از آن‌ها با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد انجام شده است.
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد در خطبه های نمازجمعه تهران:
امام‌جمعه موقت تهران به‌کارگیری جوانان شجاع، انقلابی باهوش با انگیزه و پرکار برای حل مشکلات را ضروری دانست و گفت: پس از انتخاب باید به این جوانان اختیارات تفویض شود و نظارت و پیگیری هم وجود داشته باشد.
ظریف:
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به فرودگاه پکن گفت: نجات برجام وظیفه جامعه بین‌المللی است و اگر جامعه جهانی احساس می‌کند برجام یک دستاورد مهم است باید همانند ایران برای حفظ آن اقدام عملی انجام دهد.
با حکم فرمانده کل قوا
با حکم فرمانده کل قوا، سردار فدوی به عنوان جانشین و سردار نقدی به عنوان معاون هماهنگ کننده کل سپاه منصوب شدند.
سفیر ایران در سازمان ملل متحد در مصاحبه با «سی‌بی‌اس‌نیوز» گفت: رئیس‌جمهور آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست.
کتاب «آیت‌الله احمد جنتی به روایت اسناد» به همت مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.
رسول سنایی‌راد
کاخ سفید طی دهه‌های اخیر در کنار کمک‌های ناچیز به برخی کشور‌های عربی مثل مصر و اردن و آن‌هم برای تأمین هزینه‌های امنیت و بقای رژیم صهیونیستی، همواره دست در جیب کشور‌های نفتی و پولدار عربی داشته که برای پیشبرد اهداف امریکا در منطقه مورد نیاز بوده است.
کارشناس مسائل امریکا:
جمهوری اسلامی ایران باید ثابت کند تحلیل اطرافیان ترامپ عملی نمی‌شود و نشان دهد ایران اهل مذاکره نیست تا امریکا سطح کار خودش را عوض کند.
۴