کرونا ورزشکاران را این روز‌ها به دلیل لغو اردو‌ها و تمرینات و حتی مسابقات خانه‌نشین کرده، آن‌هم در شرایطی که بسیاری از آن‌ها مسابقات مهمی را پیش‌رو دارند.
فریدون حسن
این روز‌ها تقریباً جایی را نمی‌توانید پیدا کنید که حرف کرونا در میان نباشد، حتی اگر با خودتان هم خلوت کنید ناخودآگاه به این ویروس منحوس فکر خواهید کرد.
در روز‌های اخیر که ویروس کرونا به تعداد بیشتری از کشور‌های جهان راه پیدا کرده و وضعیتی اضطراری را برای مردم دنیا به وجود آورده، زمزمه‌های تعویق المپیک هم خیلی جدی‌تر از قبل شنیده می‌شود.
سوت پایان فصل باشگاهی قاره سبز به صدا درمی‌آید؟
اپیدمی کرونا در اروپا به حدی رسیده که مسئولان فوتبال این قاره به فکر پایان دادن به مسابقات باشگاهی این رشته و اعلام زودهنگام قهرمانان پنج لیگ معتبر اروپا افتاده‌اند.
نگاهی به برنامه مربیان برای نظارت بر آمادگی شاگردان‌شان در روز‌های کرونایی
تعطیلی اردو‌های ورزشی پس از شیوع ویروس کرونا سبب شده مربیان رشته‌های المپیکی با رصد فعالیت‌های ملی‌پوشان و دادن برنامه به شاگردان‌شان از آن‌ها بخواهند برای حفظ آمادگی خود تمرینات‌شان را در خانه پیگیری کنند.
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: مدیرعامل جدید باشگاه تا چند روز آینده معرفی می‌شود.
تشریح برنامه‌های آتی سازمان لیگ کشتی در گفتگو با عبدالمهدی نصیرزاده:
رییس سازمان لیگ کشتی نحوه حضور تیم‌ها در لیگ دسته اول و لیگ برتر سال ۹۹ را تشریح کرد.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: رای فیفا علیه باشگاه فولاد در پرونده دو بازیکن برزیلی قابل استیناف است.
یوفا می‌تواند با انتخاب روسیه به عنوان میزبان اصلی بازی‌های یورو ۲۰۲۰ و برگزاری لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا به صورت تک حذفی برنامه‌های خود را طبق روال پیش ببرد.
با مخالفت فیفا برای برگزاری انتخابات، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال طی مصوبه‌ای از کمیته تدوین مقررات خواستار اصلاح اساس‌نامه مدنظر فیفا شد.
۹