ایران در نخستین دوره مسابقات جهانی کبدی جوانان جهان توانست بر سکوی قهرمانی جهان بایستد.
از توهین و تحقیر تا هرج و مرج طلبی
اوضاع در فوتبال ما با تمام دنیا فرق می‌کند چراکه در این سال‌ها نه تنها حرفه‌ای نشدیم بلکه با تشدید حواشی مختلف درون و بیرون زمین، تمامی فاکتور‌های مطلوبی که در دوران آماتوری به آن افتخار می‌کردیم را نیز از دست داده‌ایم.
یوسف کرمی قصد دارد با حراج مدال المپیک خود به نفع مردم زلزله‌زده آذربایجان شرقی به هموطنان آسیب‌دیده کمک کند.
هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال با پیروزی مدعیان قهرمانی در این فصل به پایان رسید.
بررسی چرایی شکل‌گیری فضای غیراخلاقی و ضد امنیت ملی در استادیوم‌ها در گفت‌وگوی «جوان» با امیررضا واعظ آشتیانی
اگر بازیکن در روز امضای قرارداد با باشگاه، یک منشور رفتاری را نیز امضا کند، به خودش اجازه نخواهد داد در طول فصل خارج از منشوری که امضا کرده، صحبت انجام دهد و سبب تحریک و ایجاد ناهنجاری روی سکو‌ها شود.
فریدون حسن
صاف برویم سر اصل مطلب، فدراسیون فوتبال و مقصر اول و آخر ناکامی تیم‌ملی در پایان مرحله رفت مسابقات مقدماتی جام‌جهانی و جام ملت‌های آسیاست.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به انتخاب برترین‌های سال فوتبال آسیا کرد که در این میان علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در میان سه نامزد قرار گرفت.
کریستیانو رونالدو با سه گلی که پنج‌شنبه شب به ثمر رساند، نشان داد که عزمش برای زدن گل‌های بیشتر با پیراهن پرتغال جدی است.
خروس‌ها هم به یورو ۲۰۲۰ رسیدند
رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ به کام انگلیس، چک، پرتغال و فرانسه شد. تیم‌های اروپایی برای پیوستن به جمع تیم‌های حاضر در یورو به مصاف حریفان خود رفتند و در ادامه این رقابت‌ها چند تیم صعودشان به مرحله اصلی را قطعی کردند.
پايان رقابت‌های پارا دووميداني قهرماني جهان
رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی معلولان جهان در حالی بعدازظهر پنج‌شنبه به پایان رسید که تیم کشورمان توانست با کسب ۱۱ مدال، ۱۳ سهمیه پاراالمپیک را کسب کند.
۹