رئیس کمیته ملی المپیک گفت: روز شنبه با پزشک مرادی جلسه‌ای داشتم و او از وضعیت سهراب خیلی راضی بود و قول داد سهراب را بدون جراحی به المپیک برساند.
صفحه رسمی اتحادیه جهانی کشتی فیلم اجرای فن زیبای مقصودی روی حریف آذربایجانی در کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان را بازنشر داد.
قوی‌ترین پاراوزنه‌بردار جهان گفت: هزینه‌های ورزش حرفه‌ای شدیدا افزایش پیدا کرده است؛ برخی فکر می‌کنند میلیاردر هستم، اما از پشت پرده خبر ندارند.
در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس، از پیراهن‌های فصل آینده این تیم هم رونمایی خواهد شد.
پیروزی مقتدرانه برابر چلســی چیزی بود که هواداران منچستریونایتد سال‌ها به انتظار آن نشسته بودند. وقتی طبق قرعه مشخص شد که دو تیم در آغاز فصل جدید لیگ جزیره و در هفته اول باید به مصاف هم بروند شاید کمتر هواداری از جمع منچستری‌ها می‌توانست تصور چنین پیروزی خوب و پرگلی را داشته باشد.
سوت لیگ غدیر هم زده نمی‌شود!
قرعه‌کشی هم نتوانست باعث سرعت بخشیدن به روند برگزاری رقابت‌های این فصل شود، به طوری که با وجود گذشت حداقل یک هفته از مشخص شدن قرعه تیم‌ها، آقایان هنوز هم از آماده نبودن برخی ورزشگاه‌ها و نامشخص بودن تاریخ دقیق برگزاری مسابقات این فصل لیگ برتر می‌گویند!
هواداران استقلال دیروز با خبری روبه‌رو شدند که نه تنها آن‌ها را بلکه کل فوتبال ایران را دچار شوک کرد، خبر جدایی استراماچونی از استقلال!
راه رسیدن والیبال به المپیـــک طولانی‌تر شد و تیم ملی والیبال کشورمان با شکست مقابل روس‌ها دست خالی از روسیه به تهران برمی‌گردد. حالا همه نگاه‌ها به زمستان آینده است، جایی که تیم کشورمان باید با هفت تیم دیگر آسیایی برای یک سهمیه المپیک بجنگد. یک راه سخت با حریفان آسیایی که مانند قبل لقمه آسانی نخواهد بود.
در جریان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد جوانان جهان، ۳ نماینده ایران برابر رقبای خود به برتری رسیدند، اما ۲ آزادکار ایران مقابل رقبایشان تن به شکست دادند.
پرهام مقصودلو به مقام سوم مسابقات شطرنج برق آسای الصیاح دبی دست یافت.
۹