رئیس فدراسیون والیبال، روش‌های پیشنهادی برای ادامه دور برگشت و مرحله نهایی لیگ برتر مردان را به باشگاه‌ها اعلام کرد تا روشی که بیش‌ترین رای را به دست آورد، برای دور برگشت این مسابقات مدنظر قرار گیرد.
مهاجم پرتغالی باور نمی‌کرد تست کرونایش مثبت است و اصرار داشت دوباره از او آزمایش بگیرند.
وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه‌ها گفت: با هیچ کس نباید تعارف داشته باشیم، در موارد مواجهه با تخلف باید با قاطعیت رفتار و با متخلفین برخورد شود.
جلسه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان با مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد ظهر امروز در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.
عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه چهار باشگاه مسئول بالا رفتن قیمت قرارداد‌ها در ایران هستند، گفت: بهترین بازیکن ایران حداکثر ۳ میلیارد تومان ارزش دارد.
دود بی کفایتی مدیران در چشم پرسپولیس
دون شک عدم پرداخت طلب برانکو در مهلت بعدی با جریمه‌ای دیگر مواجه خواهد شد. اما مسئله اینجاست که فیفا در ایمیل‌های قبلی خود به باشگاه پرسپولیس پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، مهلت معینی برای پرداخت مطالبات برانکو و جریمه‌های بعدی تعیین نکرده و همین موضوع این نگرانی‌هایی را به وجود آورده که فدراسیون جهانی فوتبال در اقدام بعدی خود سراغ چه جریمه‌ای می‌رود.
دنیا حیدری
صندلی‌های مجلس را گویی با سکو‌های ورزشگاه اشتباه گرفته‌اند که اینگونه هواداری شعار می‌دهند، آن هم در شرایطی که چشم ملتی به تصمیم‌گیری‌های آنهاست. در خانه ملت!
نگاهی به فصل پر حاشیه لیگ والیبال که پس از دو هفته تعطیلی به دلیل آمار بالای کرونا از ۷ آبان دوباره آغاز می شود
در حالی دیروز اعلام شد فصل جدید لیگ والیبال پس از دو هفته تعطیلی از هفتم آبان‌ماه از سر گرفته می‌شود که مدیریت ضعیف برگزاری این رقابت‌ها و بالا رفتن آمار کرونایی‌ها در باشگاه‌ها، سلامت بازیکنان را به خطر انداخته است.
تست کرونای مهاجم یوونتوس مثبت اعلام شد.
۹