فریدون حسن
حرف‌های رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال را باید چند بار خواند و خوب به آن دقت کرد. دقت کرد و تأسف خورد به حال ورزشی که اینقدر میان رشته‌هایش تبعیض و تفاوت قائل می‌شود. یکی از فرط فساد، زیاده‌خواهی و بیت‌المال‌خوری در حال ترکیدن است و دیگری با کلکسیونی از قهرمانی و افتخار، محتاج تأمین هزینه‌های برپایی اردو برای آماده‌سازی در راه جام جهانی!
بازی‌های لیگ برتر امسال نیز بدون حضور کمک‌داور ویدئویی برگزار خواهد شد.
شکست مقابل برزیل پایان کار تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها بود. دومین بازی مرحله نهایی این رقابت‌ها بامداد دیروز در شیکاگو برگزار شد و شاگردان کولاکوویچ به‌رغم تمام تلاش‌های‌شان در مصاف با برزیل ۳ بر ۲ مغلوب شدند تا رؤیای کسب اولین مدال جهانی باز هم محقق نشود.
برنامه مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در آمریکا مشخص شد.
بازهم خبری تائید خادم، دبیر و جدیدی نیست
کاندیدا‌هایی که تاکنون برای حضور در مجمع کشتی احراز صلاحیت دریافت کرده اند، معرفی شدند.
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه‌های مورد شکایت اعلام کرد.
بعد از ابقا در پست ریاست.
«تاماش آیان» رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری، انتخاب علی مرادی به عنوان رئیس جدید فدراسیون کشورمان را تبریک گفت.
وحید امیری، هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، پس از جدایی از تیم ترابزون اسپور به هیچ باشگاهی پیشنهاد مالی نداده است.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با کارشناس والیبال
تیم ملی والیبال ایران پس از متحمل شدن دو شکست مقابل تیم‌های لهستان و برزیل در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌ها از صعود به نیمه نهایی بازماند و به کار خود پایان داد این در حالی است که شاگردان کولاکوویچ در بازی بامداد امروز برابر برزیل می‌توانستند با کمی خود باوری و زیرکی نتیجه را به سود خود به پایان برسانند و در مرحله نیمه نهایی به مصاف امریکا بروند.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست برابر برزیل گفت: تمرکزمان بر روی انتخابی المپیک است.
۸