سرمربی تیم فوتبال سپاهان از نبود زیرساخت‌ها در فوتبال و ورزش ایران انتقاد کرد. او هم‌چنین درباره محرومیتش به تندی واکنش نشان داد و گفت که ۱۰۰ هزار نفر به او فحش ناموسی دادند، اما در نهایت او محروم و جریمه شد.
نمایندگان کشورمان به ۲ مدال طلا و یک مدال برنز مسابقات پنج وزن نخست کشتی آزاد جوانان جهان در استونی دست یافتند.
توجه به مربیان داخلی، بدون‌شک بها دادن به ظرفیت‌هاست و استفاده از پتانسیل‌های موجود. البته به شرط آنکه به این بهانه با چشم بستن بر واقعیت‌ها و رفتاری شعارگونه شرایطی فراهم نکنیم که به جای پیشرفت، زمینه‌ساز پسرفت باشیم
انتظارات از الهه احمدی همیشه بالاست، به طوری که عدم کسب سهمیه المپیک انتقاد‌های زیادی را متوجه ملی‌پوش تیراندازی ایران کرده است.
بررسی تأکید رهبر انقلاب بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی در گفت‌وگوی «جوان» با کیومرث هاشمی
«معتقدم که شایسته است برای کشور ما که در ورزش، سرمربی‌های باشگاه‌ها، مسئولان فدراسیون‌ها و مجموعه‌ها ایرانی باشند.» درخشش تیم ملی جوانان والیبال در قهرمانی جهان بازتاب زیادی داشت...
سالتوی زیبای مقصودی جهانی شد، به طوری که علاوه بر رسانه‌های جهان، صفحه رسمی اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی نیز با انتشار فیلم فن سالتوی مقصودی به تمجید از کشتی‌گیر ایرانی پرداخت.
مشکلات و درددل‌های ورزشکاران تمامی ندارد و در این بین، وضعیت ورزشکاران جانباز و معلول به‌مراتب بدتر از سایرین است، به طوری که حتی صدای سیامند رحمان، قوی‌ترین پاراوزنه‌بردار جهان هم درآمده است
نگاهی به موفقیت‌های ورزش ایران با مربیان داخلی در رشته‌های مختلف
قهرمانی تیم ملی والیبال والیبال جوانان با یک مربی ایرانی در جهان، بار دیگر نگاه‌ها را به سمت مربیان داخلی برگردانده است، مسئله‌ای که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نیز در دیدار با نخبگان و ملی‌پوشان تیم جوانان والیبال به آن اشاره کردند و عنوان کردند که شایسته است تیم‌های ایرانی مربی داخلی داشته باشند.
فريدون حسن
ورزش بدون قهرمان معنا پیدا نمی‌کند»، این جمله را صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک می‌گوید.
اختلاف استراماچونی و مدیرعامل استقلال تأیید شد
ماندن یا رفتن استراماچونی، دغدغه این روز‌های هواداران استقلال است، هوادارانی که با آمدن این مربی ایتالیایی به نمایش متفاوت آبی‌ها در لیگ نوزدهم امیدوار شده بودند، اما شایعه استعفای احتمالی استراماچونی آن‌ها را نگران کرده است.
۸