قرعه‌کشی مسابقات انجام شد
قرعه‌کشی تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی کشتی فرنگی تهران مشخص شدند.
کارشناس فوتبال ایران می‌گوید سرمربی تیم ملی فقط دو راه پیش رویش است؛ او یا باید بماند و با مشکلات بسازد و متعهدانه کارش را انجام دهد یا ایران را ترک کند.
به گفته سخنگوی وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر با استعفای محمدرضا داورزنی از معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای موافقت کرده است.
بمنظور گسترش همگانی و به همت هیات هاکی استان سیستان و بلوچستان:
یک دوره مربیگری درجه ۳ هاکی ویژه بانوان روز جمعه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ در زاهدان به پایان رسید.
آرمین هادی پور تکواندو کار ایران از سوی فدراسیون بین المللی ورزش‌های دانشگاهی به عنوان بهترین ورزشکار مرد در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو هیات ریاست فدراسیون کبدی
تیم ملی کبدی نوجوانان ایران در حالی در نخستین مسابقات کبدی جهان توانست بر سکوی قهرمانی بایستد که تلاش زیادی برای المپیکی شدن این رشته دارد.
هفته ششم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور فردا با برگزاری ۵ دیدار پیگیری خواهد شد.
«فی‌الحال مشکل تیم ملی ایران این نیست که تیم اول گروه خواهد شد یا تیم دوم؛ مشکل ما این است که نمی‌توانیم عراق و بحرین را شکست دهیم؛ دو تیمی که معمولا گربه‌سیاه فوتبال ایران بوده‌اند؛ به‌ویژه در دوران پس از انقلاب. زور تیم ما کمتر از عراق بود و جلوی بحرین هم، اگرچه ضعیف‌تر نبودیم، چنگی به دل نزدیم. زورمان به عراق نمی‌رسد و مقابل بحرین هم تفوق ویژه‌ای نداریم. ویلموتس باید فکری به حال این ناتوانی بکند تا سومین صعود متوالی ایران به جام جهانی، فوتبال ما را در مسیری قرار دهد که مسیر لازم برای رشد و عقب نماندن از قافله پیشرفت در دنیای فوتبال است.»
رئیس فدراسیون کبدی گفت: خدا را شکر فینال هم عالی برگزار شد و مدال طلای کبدی را به رهبر انقلاب، خانواده شهدا و ملت ایران تقدیم می‌کنیم.
ملی پوش سنگنوردی ایران معتقد است که بدن آماده‌ای دارد و شکست خوردن او و عدم موفقیتش در مسابقات علت‌های دیگری دارد.
۸