لرستان پرافتخارترین کشتی‌گیر ایرانی در رقابت‌های آسیایی با ۵ طلا و یک نقره در دو رشته آزاد و فرنگی می‌گوید: زندگی حرفه‌ای را بلد نبوده است.
سرپرست فدراسیون پزشکی اعلام کرد که بر اساس توافق دو طرفه، اجرای پروتکل سلامت لیگ‌های فوتبال ایران در فصل جدید، همانند فصل گذشته بر عهده فدراسیون فوتبال خواهد بود.
وکیل سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید با وجود اینکه این مربی کروات شرایط تحریم را در ایران درک کرده بود و با پرسپولیس با انعطاف رفتار می‌کرد، اما مدیران این باشگاه از او قدردانی نکردند.
تیم فوتبال پرسپولیس درحالی باید ٢٩ آذر برابر نماینده شرق آسیا، فینال لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند که تعدادی از بازیکنانش را در اختیار ندارد.
پیروزی برزیل وآرژانتین در انتخابی جام جهانی
۴ مرحله اردو خواهیم داشت
اعلام برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشتی جهان از سوی اتحادیه جهانی کشتی با واکنش متفاوت آقای خاص کشتی فرنگی ایران روبه‌رو شد. واکنشی که البته توقع آن از محمد بنا می‌رفت.
سعيد احمديان
وقتی فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها اولویت‌بندی درستی در هزینه‌کرد بودجه‌شان نداشته باشند، خروجی‌اش می‌شود خزانه خالی فدراسیونی مانند پزشکی ورزشی، فدراسیونی که همین چند روز پیش مسئولان آن هزینه ۸ هزار یورویی جراحی ساده خار پاشنه احسان حدادی در آلمان را تأمین کردند، اما دیروز سرپرست این فدراسیون در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فارس از حساب خالی شکوه می‌کند و معتقد است اگر وزارت هوای‌شان را نداشته باشد، دیگر نمی‌توانند به ورزشکاران خدمت‌رسانی کنند،
شکست اسپانیا و توقف آلمان در لیگ ملت‌ها
تاوان بی‌مدیریتی سلطانی‌فر را استقلال و پرسپولیس پس می‌دهند
منتسب کردن وزیر به طرفداری از یک تیم و دوقطبی کردن اوضاع، بهترین اتفاق است برای پرت شدن حواس‌ها از اتفاقاتی که در حال رخ دادن است و هر دو تیم پرسپولیس و استقلال را زمین‌گیر کرده است!
۸