تیم ملی والیبال آمریکا پس از یک بازی سخت با برتری مقابل برزیل راهی فینال لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شد و باید مقابل تیم روسیه به میدان برود.
درگیری بارسا و اتلتیکو بر سر گریزمان
گریزمان تازه‌ترین خرید تابستانی بارسا قبل از حضورش در نیوکمپ سروصدای زیادی به پا کرده است. از یک‌سو مبلغ قابل توجه این انتقال و از سوی دیگر عصبانیت اتلتیکو از نحوه این جدایی باعث شده تازه‌ترین خرید کاتالان‌ها روز‌های پرحاشیه‌ای را پشت سر بگذارد.
پای سرمربی تراکتورسازی به پرونده جعل سند باز شد. مصطفی دنیزلی، مربی شناخته شده اهل ترکیه این روز‌ها با تیم تبریزی در اردوی آماده‌سازی بسر می‌برد و سعی می‌کند خود و تیمش را از هرگونه حاشیه‌ای دور نگه دارد.
ویلموتس روز‌های پرکاری را پشت سر می‌گذارد. مرد بلژیکی نیمکت تیم ملی در حالی از دیروز دور جدید تمرینات تیم را برای دیدار دوستانه با تیم ملی امید آغاز کرد که طی روز‌های گذشته با توجه به فرصتی که داشت با مربیان تیم‌های پایه دیدار کرد و بازی دوستانه امید‌ها با نفت مسجدسلیمان را هم از نزدیک به تماشا نشست.
فریدون حسن
حرف‌های رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال را باید چند بار خواند و خوب به آن دقت کرد. دقت کرد و تأسف خورد به حال ورزشی که اینقدر میان رشته‌هایش تبعیض و تفاوت قائل می‌شود. یکی از فرط فساد، زیاده‌خواهی و بیت‌المال‌خوری در حال ترکیدن است و دیگری با کلکسیونی از قهرمانی و افتخار، محتاج تأمین هزینه‌های برپایی اردو برای آماده‌سازی در راه جام جهانی!
بازی‌های لیگ برتر امسال نیز بدون حضور کمک‌داور ویدئویی برگزار خواهد شد.
شکست مقابل برزیل پایان کار تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها بود. دومین بازی مرحله نهایی این رقابت‌ها بامداد دیروز در شیکاگو برگزار شد و شاگردان کولاکوویچ به‌رغم تمام تلاش‌های‌شان در مصاف با برزیل ۳ بر ۲ مغلوب شدند تا رؤیای کسب اولین مدال جهانی باز هم محقق نشود.
برنامه مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در آمریکا مشخص شد.
بازهم خبری تائید خادم، دبیر و جدیدی نیست
کاندیدا‌هایی که تاکنون برای حضور در مجمع کشتی احراز صلاحیت دریافت کرده اند، معرفی شدند.
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه‌های مورد شکایت اعلام کرد.
۱۰