هفتـــه دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال در حالی با پیروزی شهرداری ورامین و ثبت دومین شکست شهرداری ارومیه به پایان رسید که اکثر بازی‌های برگزار شده با نتیجه ۳ بر ۲ به پایان رسید.
حواشی بازی ۲۳ آبان ایران و عراق در انتخابی جام جهانی در ورزشگاه بصره ادامه دارد و با توجه به ناامنی‌های کشور عراق در تازه‌ترین خبر، فدراسیون جهانی فوتبال در نامه‌ای از عراقی‌ها خواستار تأمین امنیت برگزاری بازی شده است؛ درخواستی که به صورت غیرمستقیم تغییر محل برگزاری مسابقه را منتفی کرده است.
سعید احمدیان
ورزش با توجه به جذابیت‌هایی که دارد همواره مورد توجه چهره‌های سیاسی و کسانی بوده که با رانت سیاسی برای خودشان در سیستم مدیریتی کشور جایگاهی دست و پا کرده‌اند، به‌خصوص که گستردگی و شهرت و البته رانت‌هایی که در کنار ورزش وجود دارد، می‌تواند برای هر چهره سیاسی جذاب و البته تحریک‌کننده باشد که حضور در این فضا را تجربه کند، حتی اگر کوچک‌ترین تجربه‌ای در این زمینه نداشته باشد.
همتی برای حل و فصل مشکلات فرهنگی فوتبال نیست و همه داستان‌های پیش از آغاز فصل و به تعویق انداختن لیگ برای آماده شدن سازوکار مناسب هم چیزی جز شلوغ‌بازی فدراسیون نبودکه اگر غیر از این بود، رئیس فدراسیون بعد از گذشت ۱۷ سال از حرفه‌ای شدن فوتبال، برگزاری ۳۳ جلسه کمیسیون فرهنگی و سپری شدن ۱۰ هفته از رقابت‌های لیگ برتر تازه مدعی نمی‌شد که توسعه فرهنگی فوتبال نیاز به صبر و حوصله دارد!
آغاز مرحله برگشت لیگ قهرمانان اروپا
مرحله برگشت رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان سه‌شنبه شب با برگزاری هشت دیدار در گروه‌های E، F، G و H آغاز می‌شود و چهارشنبه شب با برگزاری هشت دیدار باقی مانده در گروه‌های A، B، C، D پیگیری می‌شود.
۳ مدال طلا و ۳ برنز و قهرمانی امید‌های فرنگی در جهان
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی امید‌های جهان با قهرمانی ملی‌پوشان ایران به پایان رسید.
مدعیان قهرمانی لیگ برتر امروز با انگیزه جبران نتایج دیدار قبلی خود به میدان می‌روند. در ادامه بازی‌های هفته دهم استقلال در آزادی از صنعت نفت آبادان پذیرایی می‌کند و سپاهان نیز در نصف جهان رودرروی تراکتورسازی زخم‌خورده قرار می‌گیرد. رسیدن به پیروزی برای هر کدام از این تیم‌ها ارزش زیادی دارد.
پرسپولیس دیشب در شروع هفته دهم لیگ برتر با یک گل فولاد را در اهواز شکست داد.
«پلاک افتخار» رحیم علی آبادی المپین و پیشکسوت کشتی کشورمان امروز سر درمنزل وی در تهران نصب شد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تراکتور نصف نصف نصف نصف پرسپولیس هم هوادار ندارد و برخی‌ها که حرف‌هایی برای محبوبیت مطرح می‌کنند فقط باعث خنده می‌شوند.
۱۰