یوفا می‌تواند با انتخاب روسیه به عنوان میزبان اصلی بازی‌های یورو ۲۰۲۰ و برگزاری لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا به صورت تک حذفی برنامه‌های خود را طبق روال پیش ببرد.
با مخالفت فیفا برای برگزاری انتخابات، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال طی مصوبه‌ای از کمیته تدوین مقررات خواستار اصلاح اساس‌نامه مدنظر فیفا شد.
براساس تفاهم نامه‌ای که با حضور صادقی فر و مسرور انجام شد
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در راستای رسالت‌های مهم خود به منظور توسعه و ارتقا سطح سلامت جامعه و ایجاد نشاط اجتماعی بین آحاد مردم و کارگران بخصوص بازنشستگان و به استناد اهداف تعیین شده در ماده ۳ اساسنامه مجموعه‌های ورزشی و تفریحی کارگران کشور تفاهم نامه‌ای با صندوق بازنشستگی فولاد منعقد کرد تا بازنشستگان این صندوق به اتفاق خانواده‌های خود بتوانند از امکانات بیش از ۲۷۰ مجموعه ورزشی - تفریحی و اقامتی کارگران در سراسر کشور بهره‌مند شوند.
بازیکن بازنشسته برزیلی در یک تورنمنت در زندان درخشید و موجب قهرمانی تیمش شد.
پس از لغو مسابقات «کاراته وان» مراکش، با تصمیم مسئولان فدراسیون چهار نماینده که شانس کسب سهمیه دارند در انتظار برگزاری این مسابقات هستند.
جلسه مهدی تاج رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا لغو شد.
فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر ترکیب دوازده تیم حاضر در بازی‌‎های پارالمپیک ۲۰۲۰ را اعلام کرد؛ ایران به عنوان یکی از نمایندگان آسیا و اقیانوسیه از جمله این تیم‌هاست.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از سوی سایت معتبر فوتسال پلنت در جمع ۱۰ مربی برتر جهان در سال ۲۰۱۹ قرار گرفت.
دبیر فدراسیون کشتی گفت: کشتی گیرانی مد نظر برای کسب سهمیه المپیک، بصورت انفرادی و زیر نظر مربیان تیم ملی تمرین می‌کنند.
در اتفاقی غیرمنتظره رقابت‌های جام جهانی ژیمناستیک باکو به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه‌کاره ماند.
۱۰