در حالی لیگ برتر فوتبال مانند تمامی فعالیت‌های ورزشی تا پایان فروردین‌ماه تعطیل است که سناریو‌هایی مانند تعطیلی کامل لیگ یا برگزاری بازی‌ها پس از بحران کرونا مطرح شده است.
باشگاه یوونتوس می‌خواهد ستاره پرتغالی تا ۳۹ سالگی در این تیم بماند.
نام یان اوبلاک در میان برترین‌های هفته یوفا در بازی‌های برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دیده نمی‌شود.
معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان:
معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در جمع شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: همدلی، برنامه ریزی و توجه به سیاست‌های دولت در حوزه‌های ورزشی و جوانان اولویت اصلی وزارت ورزش و جوانان است.
سفر قهرمان پرتاب دیسک آسیا به آمریکا به دلیل لغو پرواز‌های اروپایی منتفی شد.
در حالی که فصل عجیب و نیمه تمام نوزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر در هفته بیست و یکم متوقف شده، رکورد عجیبی در این مسابقات به ثبت رسید که شاید غیر قابل تکرار باشد.
احتمالا در روزهای گذشته در اخبار مختلف درباره‌ی بازداشت رونالدینیو، ستاره‌ی سابق دنیای فوتبال چیزهایی شنیده‌اید. او هنگام ورود غیرقانونی به کشور پاراگوئه دستگیر و بازداشت شد. این خبر بهانه‌ای شد تا پرونده‌ای از همه‌ فوتبالیست‌هایی که سابقه‌ی بازداشت یا زندانی شدن را دارند، گردآوری کنیم.
باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات محمدرضا زنوزی که در یکی از برنامه‌های تلویزیونی اتفاق افتاد، واکنش نشان داد.
سرمربی تیم ملی روئینگ در پی لغو رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ گفت: فدراسیون جهانی سه شنبه جلسه‌ای برای تعیین تکلیف رقابت‌های انتخابی دارد و باید تصمیمی منطقی بگیرد.
حسن رنگرز:
حسن رنگرز گفت: فدراسیون کشتی خود را مکلف به پیگیری مباحث مبتلابه قهرمانان ملی کشتی می‌داند.
۷