پشت‌خط زن ایرانی تیم والیبال لوبه گفت: ولاسکو درس‌های ارزشمندی را به ما آموخت که هم در والیبال و هم در زندگی شخصی به من کمک کرد.
مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم به این تیم فعلا روی سه بازیکن به جمع‌بندی رسیدند.
سرمربی تیم ملی ۲۳ بازیکن را برای اردوی آبان ماه و دیدار مقابل عراق به اردوی تیم ملی فراخواند.
هفته دهم لیگ برتر برگزار شد و بازیکن تیم پرسپولیس و سرمربی تیم استقلال لقب بهترین‌های هفته را دریافت کردند.
گفت‌وگوی «جوان» با مریم هاشمی، قهرمان ساندای جهان
قهرمانی تیم ووشوی ایران در شانگ‌های یک بار دیگر قدرت سانداکاران کشورمان را به رخ چینی‌های پرمدعی کشید. هشت سانداکار اعزامی به رقابت‌های جهانی ووشوی چین هشت مدال طلا را از چنگ میزبان درآوردند و مریم هاشمی یکی از همین قهرمانان است.
هانیه رستمیان پس از کسب سهمیه المپیک توکیو موفقیت در این بازی‌ها را دشوار خواند.
هفته سوم لیگ برتر والیبال با پیروزی مدعیان همراه بود. کاله در خانه ۳ بر صفر شهروند اراک را برد و دومین برد فصل را به دست آورد.
تشریح برنامه‌های روز و هفته پارالمپیک
جشن روز ملی پارالمپیک روز چهارشنبه با حضور ۶۰ هزار نفر در سراسر کشور برگزار می‌شود. نشست خبری روز و هفته ملی پارالمپیک با حضور هادی رضایی، دبیر اجرایی این کمیته برگزار شد و حسین شهریاری، دبیر ستاد روز و هفته پارالمپیک نیز نحوه اجرای برنامه‌های در نظر گرفته شده را برای اصحاب رسانه تشریح کرد.
محسن محمد سیفی دارنده ۵ مدال طلای ووشوی جهان در گفتگو با «جوان»:
به عنوان کسی که مدال‌ها و طلا‌های بسیاری گرفتم، اما بر این باورم که شما قبل از آنکه یک مبارز خوبی در میدان باشید، باید یک ورزشکار با اخلاق و مردمدار باشید وگرنه موفقیت‌هایتان کمترین ارزشی ندارد
دنيا حيدری
چشم بستن روی واقعیت و غفلت، سرانجام کار را به جا‌های باریک کشید. اتفاقات رخ داده در ورزشگاه یادگار امام تبریز و شعار‌هایی که از جنس ورزش و فوتبال نبود، بسیاری را برآشفت؛ عده‌ای را دلخور کرد و برخی را هم درصدد توجیه برآورد، اما آنچه در جریان بازی استقلال و تراکتور رخ داد چیز تازه‌ای نبود.
۷