ایرج عرب مطرح کرد:
مدیرعامل باشگاه پرسپپولیس با اشاره به رفتن برانکو ایوانکوویچ از این تیم گفت: وزیر ورزش پیگیر ماندن برانکو بود، خود او هم می‌توانست این کار را انجام دهد، اما نمی‌خواست.
پرهام مقصودلو، محمد امین طباطبایی و پویا ایدنی در دور دوم و سوم مسابقات شطرنج کوپر سوئیس صاحب یک برد و یک تساوی شدند.
به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه استقلال، پس از انصراف باشگاه استقلال از جذب هروویه میلیچ به دلایلی که قبلا عنوان شد، ظهر امروز مدیر برنامه مدافع کروات آمادگی این بازیکن جهت امضای قرارداد طبق نظر قبلی باشگاه را به اطلاع مدیرعامل باشگاه استقلال رساند.
کمیته مسابقات سازمان لیگ اسامی محرومان باشگاهی از فصل گذشته را برای فصل جاری اعلام کرد.
روزنامه الریاضیه به نقل از مربیان و بازیکنان سابق الاهلی نوشت، برانکو مقصر حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ است.
قحط‌الرجال که می‌گویند یعنی همین، یعنی اینکه محمدرضا داورزنی، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش از مدت‌ها پیش بار خود را برای حضور در انتخابات فدراسیون والیبال و ریاست دوباره بر آن بسته است.
سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک دیروز در گفت‌وگویی با پایگاه خبری ورزش سه با تأکید بر افزایش تعداد سهمیه ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: «در برخی از حوزه‌ها مثل وزنه‌برداری با محدودیت مواجه هستیم، چون حداکثر دو سهمیه داریم.
لیگ‌های فوتبال اسپانیا و آلمان فردا شب شروع می‌شوند
با شروع لیگ‌های معتبر اروپایی، تب فوتبال دوباره بالا می‌رود. فرداشب رقابت‌های باشگاهی در اسپانیا و آلمان آغاز می‌شود و تیم‌های مدعی برای کسب عنوان قهرمانی و نشان دادن شایستگی‌های خود با هم رقابت می‌کنند.
دنيا حيدری
توقعات بی‌جا و بالایشان تمامی ندارد. گویی هیچ مسئولیتی گردنشان نیست که با کوچک‌ترین مشکلی پای خود را کنار می‌کشند و توپ را به زمین دولت می‌اندازند.
مقصودی: شنیدن سرود ایران در خارج بهترین حس است
رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان شب گذشته در حالی با قهرمانی روس‌ها به پایان رسید که جوانان شایسته کشورمان در رقابتی نزدیک این عنوان را به روس‌ها دادند.
۶