باشگاه پرسپولیس پولی بابت خرید بازیکن خارجی گران‌قیمت در پنجره نقل و انتقالات زمستانی ندارد.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر در حالی از مسئولیت خود کنار گذاشته شد که گمانه‌زنی‌ها از حضور وی در فدراسیون فوتبال و همکار شدن با مهدی تاج حکایت دارند!
تغییر تابعیت یکی دیگر از اعضای خانواده تکواندو که سال‌ها برای این رشته افتخارآفرینی کرده بود، زنگ هشدار را برای مسئولان فدراسیون به صدا در آورد که مراقب نفرات بعدی باشند.
سرمربی منچسترسیتی تمجید ویژه‌ای از تیم یورگن کلوپ کرد و آن را بهترین تیمی دانست که برابر آن قرار گرفته است.
رئیس فدراسیون کبدی تاکید دارد که ایران و یک تیم آسیایی دیگر فینالیست مسابقات قهرمانی جوانان جهان خواهند شد ضمن اینکه هدف تیم کشورمان از حضور در این رقابت‌ها کسب مدال طلا است.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران امیدوار است با کنار زدن اسپانیا برای سومین بار عنوان قهرمانی جام بین قاره‌ای را به دست بیاورد.
هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال
امروز هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال در حالی با انجام ۶ دیدار در شهر‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که در حساس‌ترین دیدار شهرداری ورامین صدرنشین در آمل میهمان تیم کاله است و در دیگر دیدار‌ها فولاد سیرجان میزبان تیم پیام خراسان است. راهیاب ملل مریوان هم به مصاف شهرداری ارومیه می‌رود. در تهران تیم سایپا پذیرای تیم تازه وارد سپاهان است. دو تیم یزدی یعنی تیم خاتم اردکان با شهداب یزد هم باهم رقابت می‌کنند و در آخرین دیدار هم شهرداری گنبد با شهرداری اراک مصاف می‌کند.
قهرمانی تیم کشتی فرنگی امید ایران در رقابت‌های جهانی مجارستان، بار دیگر نشان داد پشتوانه‌های جوان و نوجوان، نیازمند حمایت، برنامه و توجه کافی اهالی فدراسیون هستند.
تیم ویلنوا در هفته ششم لیگ دسته اول تنیس روی میز فرانسه با درخشش بازیکن ایرانی‌اش به اولین بردش دست یافت.
سرمربی تیم ملی ۲۳ بازیکن را برای اردوی آبان ماه و دیدار مقابل عراق به اردوی تیم ملی فراخواند.
۶