با تصویب در هیئت دولت و کسب حداکثر آرای اعضای مجمع کمیته ملی المپیک، فدراسیون ورزش کارگری پس از ۷ سال به عضویت مجمع کمیته ملی المپیک درآمد
هافبک ایرانی برایتون در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس مقابل بورنموث نمره متوسط گرفت.
کماندار المپیکی کشورمان گفت: نمی‌خواهم به المپیک بروم و فقط شرکت کننده باشم پس باید المپیکی تمرین کنم.
محسن الغسانی مهاجم عمانی برای عقد قرارداد با تیم سپاهان وارد ایران شد.
تیم ملی هندبال کشورمان در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا برابر تیم قطر نایب قهرمان جهان متوقف شد.
قهرمان المپیک کار خود را برای حضور پرقدرت در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آغاز کرد.
«پاسخ دندان‌شکن هندبالیست‌های کشورمان به کویتی‌ها»، این شاید بهترین تعبیر برای حرکت سلام نظامی ملی‌پوشان هندبال به پرچم ایران، پیش از آغاز بازی با کویت در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا بود.
پس از پاسخ قاطعانه و محکم چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در سلب میزبانی از ایران، مسئولان ورزش با راه‌حل‌های مختلف به دنبال احقاق حق باشگاه‌های کشورمان هستند.
فریدون حسن
تصویر بسیار غرورانگیزی است تصویر ادای احترام نظامی ملی‌پوشان هندبال ایران مقابل پرچم پرافتخار کشورمان در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا. تصویر زمانی زیباتر هم می‌شود که بدانیم این کار در کویت انجام شده؛ کشوری که مسبب اصلی به راه افتادن جریان گرفتن میزبانی از تیم‌های باشگاهی کشورمان در لیگ قهرمانان آسیاست.
یک بررسی آماری نشان می‌دهد لیورپول فصل گذشته در چمپیونزلیگ علاوه بر ارائه فوتبالی بسیار جذاب، در میان کل تیم‌های حاضر در این تورنمنت کمترین میزان خطا را انجام داده است.
۱۱