فیفا قصد دارد برای حمایت از فوتبالیست های زن باردار در سراسر جهان قوانین مراقبتی تصویب کند.
هلیو سوسا بحرین را به تیمی سرسخت و شکست‌ناپذیر مقابل تیم‌های آسیایی تبدیل کرده و روح فوتبال تدافعی پرتغالی را به آن تیم دمیده است.
هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران شنبه با ۳ دیدار پیگیری می‌شود.
محمد تابع، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک:
از ۶ تایی شدن کلمبیا تا برد برزیل و آرژانتین
شب متفاوت آلمان و اسپانیا تحقیر و موفقیتی تاریخی
هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا با اتفاقات جالب توجهی همراه بود که مهم‌ترین آن شکست تحقیرآمیز ژرمن‌ها در شهر سویل و برابر اسپانیا بود که عملاً مانع از صعود شاگردان یواخیم لو به مرحله بعد شد، اما در مقابل سند صعود شاگردان انریکه را امضا کرد. از دیگر دیدار‌های جالب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا می‌توان به مصاف پرتغال با کرواسی اشاره کرد که که با پیروزی ۳ بر ۲ یاران رونالدو همراه بود، اما فوق‌ستاره پرتغال در این بازی هم موفق به گلزنی نشد تا همچنان با ۱۰۲ گل در آرزوی شکستن رکورد علی دایی باشد.  
فريدون حسن
با نگاهی کلی به وضعیت ورزش کشور، به‌خصوص در برخی رشته‌های خاص مثل فوتبال می‌توان به این واقعیت مهم دست یافت که ایراد اصلی در بروز معضلات ریز و درشت این رشته‌ها را باید در ساختار‌های تعریف شده برای آن‌ها جست‌وجو کرد و نباید تنها به نقش مدیران در این مقوله توجه داشت.
هفته دوم لیگ برتر با وجود تعطیلی گسترده در سراسر کشور به دلیل کرونا امروز آغاز می‌شود
در حالی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با وجود اوج‌گیری کرونا از امروز با برگزاری هفته دوم ادامه پیدا می‌کند که رویارویی فولاد و استقلال در اهواز و مصاف مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان در دربی کرمان، بازی‌های حساس روز جمعه هستند.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان می‌گوید عیار تیمش در بازی برابر تیم سایپا مشخص می‌شود.
پیش‌نویس تقویم مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) برای سال ۲۰۲۱ دوباره بررسی شد.
۱۱