آینده مبهم غلام محمدی در پی تصویب چرخه انتخابی
چرخه انتخابی تیم‌های ملی کشتی با وجود اینکه گفته می‌شد سرمربیان تیم‌های آزاد و فرنگی موافق آن نیستند با رأی قاطع رؤسای هیئت‌های کشتی استان‌های سراسر کشور به تصویب رسید.
اوایل اردیبهشت‌ماه بری کوزنر، رئیس فدراسیون جهانی پاراوالیبال به مناسبت چهلمین سال تأسیس این فدراسیون از شاخص‌ترین افرادی که طی چهار دهه در سراسر جهان در توسعه، ارتقا و پیشرفت والیبال نقش مؤثری داشتند، تقدیر کرد.
شیوا نوروزی
فرافکنی‌ها و بهانه‌تراشی‌های همه دست‌اندرکاران فدراسیون فوتبال در هیچ جای این کره خاکی لنگه ندارد. آقایان وقتی با ادعا‌های بحق روبه‌رو می‌شوند به هر توجیه بی‌ربطی متوسل می‌شوند تا بی‌کفایتی‌شان را انکار کنند. تلاش بانوان قهرمان آسیا برای زنده کردن پاداش دو سال پیش خود باعث شد سخنگوی این فدراسیون پرحاشیه، پرهزینه و کم‌بازده دست به دامن ویروس کرونا شود.
تصویب چرخه انتخابی به سود کشتی ایران خواهد بود. در هر شرایطی باید بهترین نفرات به مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک اعزام شوند.
فرار رو به جلوی وزارت ورزش در قرارداد و شکایت ویلموتس
قرارداد و شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون فوتبال ایران هرچند که باعث ضررو زیان مالی هنگفتی می‌شود، اما همین مسئله باعث شده دست برخی مسئولان ورزش رو شود از مهدی تاج که می‌گفت قراردادی بسته که هیچ ضرر و زیانی در آن نیست گرفته تا وزارت‌نشینان ورزش که این روز‌ها سعی دارند با انداختن توپ این ماجرا در زمین فدراسیون خودشان را بی‌گناه جلوه دهند.
گزارش «جوان» از مراسم سالگرد تأسیس موزه ملی ورزش و رونمایی از تندیس ۳ پیشکسوت
موزه ملی ورزش دیروز میزبان موســپیدان ورزش بود، استخوان خردکرده‌هایی که دیروز به کمیته ملی المپیک آمده بودند تا دیداری دیگر تازه کنند و خاطرات روز‌های جوانی و افتخارآفرینی‌شان برای ایران زنده شود. بهانه این دورهمی سالگرد تأسیس موزه ملی ورزش و رونمایی از تندیس سه پیشکسوت ورزش کشورمان بود؛ محمد نصیری و محمد زهتاب از وزنه‌برداری و تقی عسگری از شنا پیشکسوتانی بودند که مهمانان مراسم دیروز به پاس افتخارات‌شان ایستادند و تشویق‌شان کردند تا اندکی از بی‌توجهی‌هایی را که در حق پیشکسوتان می‌شود جبران کنند!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید وزارت ورزش باید در تصمیم خود درباره ممنوعیت جذب بازیکن خارجی تجدید نظر کند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: وزیر ورزش درباره انتخاب افراد جدید برای حضور در هیئت مدیریه صحبتی با من نکرده است.
در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال باشگاه سایپا با مصطفی کارخانه قرارداد بست.
در دیدار رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون چوگان با وزیر ورزش مطرح شد.
رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون چوگان با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند.
۱۱