اولین بازی تیم ملی در راه جام جهانی تحت تأثیر شرایط امنیتی میزبان
رقابت‌هـــای انتخابی جـام جهانی بـرای ایران از روز سه‌شنبه در هنگ‌کنگ آغاز می‌شود. در بندری کوچک و استراتژیک با ۷ میلیون جمعیت که در میان آشوب‌ها و اعتراض‌ها، ساعت ۲۰ به وقت محلی میزبان (۱۶:۳۰ به وقت ایران) نخستین دیدار ایران، یکی از مدعیان گروه C مرحله انتخابی جام جهانی آسیاست.
مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال سرانجام قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.
مربی سازنده کشتی مازندران که قهرمانان بزرگی را به تیم ملی معرفی کرده معتقد است رضا یزدانی برای رسیدن به المپیک کار بسیار سختی را پیش رو دارد.
علیرضا فغانی ضمن توضیح درباره دلایل مهاجرت‌اش به استرالیا، در مورد آینده شغلی‌اش و نیز علت اصلی فضای تنش آمیز در فوتبال ایران توضیح داد.
تیم ملی بسکتبال ایران امیدوار است با پیروزی مقتدرانه مقابل فیلیپین صاحب سهمیه المپیک شود البته به شرطی که در دیدار همزمان چینی‌ها با اختلاف مغلوبِ نیجریه شوند.
در آستانه ۶۰ سالگی بار دیگر به دنیای مربیگری برگشته، آن‌هم در حالی که چند ماه قبل زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد و ممکن بود راه رفتن برایش سخت باشد.
قهرمان سابق جهان پنج‌شنبه با پیروزی ۳ بر یک مقابل میزبانش ارمنستان به پنجمین پیروزی متوالی خود در مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ دست یافت.
فريدون حسن
از قدیم گفته‌اند که حرمت امامزاده را متولی آن نگه می‌دارد. امروز این ضرب‌المثل را می‌توان اینگونه معنا کرد که وقتی دست‌اندرکاران امر نتوانند به‌موقع و درست تصمیم‌گیری کنند، آن‌وقت نباید انتظار نتیجه‌گیری و ثمربخشی داشت.
برد مقابل آنگولا اولین پیروزی ایران در جام جهانی بسکتبال
آنگولا حریف انگیزه آسمانخراش‌های ایران نشد. در آغاز مرحله دوم جام جهانی بسکتبال و در حالی که تیم ملی کشورمان هنوز به کسب سهمیه المپیک ریو امیدوار است شاگردان شاهین‌طبع مقابل تیم آنگولا با نتیجه ۷۱ بر ۶۲ به پیروزی رسیدند.
هفته اول رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال با تساوی حریفان ایران به پایان رسید. مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از پنج‌شنبه در قاره‌های مختلف جهان آغاز شد که در آسیا و از گروه C، تیم‌های ملی کامبوج و هنگ‌کنگ در استادیوم ملی المپیک کامبوج و همچنین تیم‌های ملی عراق و بحرین به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان هر دو بازی با تساوی یک -یک به پایان رسید.
۱۱