افزایش قیمت‌ها باعث شده تا استقبال دانشجویان از خرید کتاب کاهش یابد. درباره میزان استقبال دانشجویان از غرفه‌های مختلف، اگر از لحاظ مالی به این موضوع نگاه کنیم، تاکنون رضایت‌بخش بوده است، اما ...
سیستم هیبریدی که برای این خودرو در نظر گرفته شده است و مبتنی بر فناوری PHEV عمل می‌کند و موتور ۲.۴ لیتری چهار سیلندر را نیز شامل می‌شود.
لامبورگینی همان فضای زاویه دار خود را حفظ کرده و در نمای جلو از یک شیشه جلوی پانورامیک و رینگ‌های بزرگ قدرتمند بهره می‌گیرد.
بنز قصد دارد به مشتریان خود اثبات کند که آن‌ها در GLS و در حین عبور از روی مناطق سنگی یا شنی، راحتی فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کنند.
حداکثر سرعت این قایق ۱۳۴ کیلومتر بر ساعت در نظر گرفته شده است و گفته می‌شود که «اِی‌ام‌جی کربن ادیشن» در مجموع می‌تواند ۸ مسافر را با خود حمل کند. البته اگر صندلی‌های کوچک روی عرشه قایق قرار بگیرند، امکان نشستن ۲۰ نفر در آن فراهم می‌شود.
پورشه با معرفی خودروی جذاب ۹۱۱ اسپیدستر جدید در نمایشگاه نیویورک همه را انگشت به دهان کرد.
شرکت استون مارتین از نمونه اولیه تازه‌ترین خودروی هیبریدی خود از سری والکیری رونمایی کرده که از ظاهری بسیار زیبا و موتوری با قدرت ۱۱۶۰ اسب بخار برخوردار است.
این خودرو‌ها همچنین قابل اعتمادتر از به انواع آل ویل درایو SUV (خودرو‌های شاسی بلند با قابلیت محرک ۴ چرخ) خود هستند.
در شرایطی که خودرو‌های مفهومی یا کانسپت شاید هیچگاه وارد خط تولید انبوه نشوند، اما همواره توجه کارشناسان و دوستدارن صنعت خودروسازی را به سوی خود جلب می‌کنند.
۹