یک صفحه‌نمایش بزرگ‌تر بالای دریچه‌های هوای جدید قرار گرفته است و سامانه کنترل هوا نیز تغییر کرده است. کیا قصد دارد نسخه فیس‌لیفت نسل دوم کیا کادنزای خود را به جهان معرفی کند. این خودرو برای اولین بار در کره جنوبی به نمایش درخواهد آمد و با کد تجاری k۷ به فروش می‌رسد.
موتور الکتریکی نیز با تولید ۱۴۸ اسب‌بخار بیشتر، توان ابر اسپورت را به حدود ۹۹۶ اسب‌بخار می‌رساند.
زنبورهای عسل نه‌تنها محاسبات پایه‌ای را انجام می‌دهند؛ بلکه می‌توانند نمادهای مرتبط با اعداد را نیز تشخیص دهند.
یادداشتی از دکتر سید جواد میری در باب مدیریت دانشگاه ایرانی
عضو هیت علمی پژوهشگاه فرهنگ و علوم انسانی در یادداشتی با نقد نحوه انتخاب مدیریت این پژوهشگاه به وزیر علوم پیشنهاد داده است تن به مدیریت‌های ارگانیک بدهد و از مدیران مکانیک که به مانند «عقل منفصل» در پژوهشگاه‌ها و دانشگاه‌های کشور رفتار می‌کنند، استفاده ننماید.
سدان ژاپنی در برابر نسخه‌های دیزلی محبوب بوده و براساس پیش‌بینی‌ها در مقابل آلمان‌ها رقابتی ظاهر می‌شود. لکسس ES اخیرا جایگزین محصول GS شده و با ورود به حوزه اروپا قصد دارد در برابر رقبای قدر قدرتی مانند مرسدس کلاس E، آئودی A۶ و ب‌ام‌و سری ۵ عرض اندام کند.
از آنجایی که جعفری سدیم اندکی دارد، به تثبیت فشار خون کمک می‌کند. این شرایط به پیشگیری از مشکلات کلیه و بیماری‌های قلبی عروقی نیز کمک می‌کند.
رنگ چرم فضای داخلی و صندلی‌ها با زمینه داشبورد هماهنگی داشته و دوخت‌های درشت بخیه‌ای رو صندلی‌ها دیده می‌شود
پس از معرفی پیکاپ X. کلاس استورم ادیشن در نوامبر سال ۲۰۱۸، مرسدس تصمیم گرفته نسخه‌ی سفارشی دیگری از این خودرو با نام المنت ادیشن را در بازار بریتانیا عرضه کند. این خودرو از ویژگی‌های ارتقا یافته‌ای برخوردار بوده و دو رنگ جدید نیز در دسترس می‌باشند.
یک شرکت نوپا در چین مدعی تولید خودرویی شده که از آب به عنوان سوخت استفاده می‌کند. این خودرو با استفاده از یک مخزن ۳۰۰ تا ۴۰۰ لیتری از آب می‌تواند ۵۰۰ کیلومتر را بپیماید.
دومینوی پخش فیلم‌های موسیقی به دانشگاه آزاد رسید
قرار بود در جشنواره ورزشی از دانشجویانی که افتخارات ورزشی دانشگاه آزاد هستند، تقدیر و تشکر به عمل آید، اما آنچه در این برنامه رخ داد کاملاً متفاوت از فضای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و روحیات پهلوانی برای ورزشکاران دانشگاه بود و نشان از سخیف کردن افتخارات و شخصیت دانشجویان دانشگاه داشت.
۹