در شرایطی که خودرو‌های مفهومی یا کانسپت شاید هیچگاه وارد خط تولید انبوه نشوند، اما همواره توجه کارشناسان و دوستدارن صنعت خودروسازی را به سوی خود جلب می‌کنند.
اطراف خوابگاه شریف هنوز امن نیست
با وجود اعتراضات گسترده دانشجویان به نبود امنیت در مسیر تردد در اطراف دانشگاه شریف به‌ویژه خوابگاه‌های این دانشگاه تاکنون هیچگونه اقدام مؤثری برای رفع این مشکل از سوی مسئولان صورت نگرفته و اخیراً یکی دیگر از دانشجویان در دام زورگیران گرفتار شد.
حذف رشته‌های دانشگاهی به بهانه بیکاری
وزارت علوم تصمیم دارد برای حل معضل بیکاری برخی فارغ‌التحصیل‌ها صورت‌مسئله را پاک و برخی رشته‌های مهم را حذف کند.
ذائقه دانشجویان در نمایشگاه کتاب تغییر کرده است
با توجه به اهمیت حضور ناشران دانشگاهی در نمایشگاه کتاب و استقبال مناسب دانشجویان از این غرفه‌ها، امسال دانشگاه‌های بزرگ حضور پررنگ‌تری داشته‌اند.
در این فهرست شاهد برخی از کراس- کوپه‌ها یا شاسی‌بلند‌هایی با بدنه‌های سنتی‌تر هستیم. در دوره مدرن ویژگی لوکس و عملکردی خودرو‌ها جدایی ناپذیرند. این روز‌ها SUV‌هایی محبوب مردم می‌شوند که علاوه برویژگی‌های عملیاتی، سطح بالایی از لوکس بودن را نیز ارائه کنند.
امروزه ۸ سیلندر‌های قدرتمند همچنان محبوب هستند و در اوج تکامل تکنولوژیک نیز قرار دارند. بنز، ب.‌ام و، شورولت و داج میدان‌دار این بازار هستند. در ادامه با موبنا همراه باشید تا یک گردهمایی بی‌نظیر با مجموع ۶۶۹۲ اسب بخار از ۸ سیلندر‌های ۲۰۱۹ را باهم ببینیم.
از ویژگی‌های این محصول باید به فناوری خودران و اینکه فاقد فرمان و کابین راننده است، اشاره کرد. یک ربات فعال نیز در مرکز کابین داخلی قرار داده شده که این مجموعه در اکسپو هانگژو به نمایش درآمد.
یک استارت آپ کالیفرنیایی با استفاده از ربات‌های مختلف سبزیجات تولید می‌کند و می‌فروشد. این شرکت یک سیستم مرزعه رباتیک ابداع کرده است.
این بوگاتی گران در طول نمایشگاه خودرویی ژنو، بدون طراحی داخلی در معرض نمایش قرار گرفت.
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری از همه فعالان در عرصه خودروسازی به همفکری و همیاری در توسعه خودرو‌های الکتریکی دعوت به همکاری کرد.
۱۰