آیت الله نوری پس از دستگیری در ۱۷ شهریور و در چند فقره، با برخی مسئولان زندانی رژیم شاه و ژنرال‌های ارتش مواجهه داده شد. محل این دیدار‌ها نیز کمیته مشترک نبود...
روایت‌ها و تحلیل‌هایی در باب زمینه‌ها و پیامد‌های فاجعه ۱۷ شهریور ۱۳۵۷
۱۷ شهریور ۱۳۵۷ در تاریخ انقلاب اسلامی، تکلیف بسیاری از مسائل مورد تردید را روشن کرد و بسا پرده‌های آویخته بر چهره شاه و حکومت وی را فروانداخت. از آن به بعد بود که مبارزان، عامه مردم و سیاسیون- اعم از اینکه به کدام سوی متمایل هستند- تصمیم واقعی خویش را گرفتند و نسبت خویش را با حاکمیت پهلوی مشخص کردند.
آغاز و انجام مهدی هاشمی معدوم در آینه «داستان یک مرداب»
حاشیه‌ای بر انتشار اثر تاریخی-تحلیلی «محرم و انقلاب اسلامی»
دولتی که در این فلاکت اقتصادی و هزار توی تنگنا‌ها و مشکلات، همّ خود را بر این متمرکز کند که شش ماه حبس تعلیقی حسین قدیانی را به حبس قطعی تبدیل کند، قطعا حال و روز خوبی ندارد و نیازمند دعای فراوان است!
نظری بر اثر تاریخی- پژوهشی «عالمان شیعی و صیانت از سرمایه‌های ملی»
«جلوه‌هایی از سیره تربیتی و مدیریتی شهید آیت‌الله علی قدوسی» در آیینه ۴ روایت
عالم مجاهد و وارسته شهید آیت‌الله حاج شیخ‌علی قدوسی از جمله چهره‌هایی است که حقی بزرگ بر کادرسازی انقلاب و نظام اسلامی دارد. وی با اداره مدبرانه مدرسه علمیه حقانی قم، این نقش تاریخی را ایفا و به نام خویش ثبت کرد.
«عیار سنجی پاره‌ای از سخن پراکنی‌های اخیر جریان انحرافی بر علیه رهبر و کارنامه جمعیت فدائیان اسلام» در گفت وشنود با آیت الله سید هادی خسروشاهی
باید از هر فرصتی برای آشنایی عموم به ویژه جوانان با عقبه سیاسی و فرهنگی انقلاب اسلامی استفاده کرد. از این روی بر آن شدیم که در باب پاره‌ای از این شایعه پراکنی‌ها با اندیشمند گرانمایه حضرت آیت الله سیدهادی خسروشاهی گفت وشنودی داشته باشیم.
مروری بر «زندگی و مرگ جهان پهلوان تختی در آیینه اسناد»
«غرب و براندازی جمهوری اسلامی ایران» در آیینه یک پژوهش نوانتشار
۲