سخنرانی سردار سلامی در مراسم رونمایی از دیوارنگارهای جدید لانه جاسوسی
مجموعه موشن گرافیک «آمریکای زیبا» در چند قسمت به بررسی وضعیت اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی ، امنیتی و ... در درون جامعه آمریکا می پردازد.
رهبر انقلاب: به کوری چشم دشمن که میخواهد امید را در دلها از بین ببرد، این فروغ را، این روشنی را از دلها بزداید، بحمداللّه امید در کشور زیاد است؛ این امید را بایستی حفظ کرد و بایستی مطمئن بود به اینکه خدای متعال وعده‌ها را محقّق خواهد کرد. امروز ما داریم در مقابل چشممان تحقّق وعده‌های الهی را میبینیم. ۹۸/۰۸/۰۸
مردم منطقه الکراده بغداد با آمدن به خیابان‌ها و سردادن شعار‎ حمایت خود را از مرجعیت اعلام کردند. شهروندان با در دست داشتن تصاویر آیت الله سیستانی و حمایت از ایشان، بر هوشیاری هر چه بیشتر مردم در برابر توطئه‌های دشمنان تاکید کردند.
مجموعه موشن گرافیک «آمریکای زیبا» در چند قسمت به بررسی وضعیت اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی ، امنیتی و ... در درون جامعه آمریکا می پردازد.
۹ آبان ماه سالروز اسارت شهید تندگویان توسط رژیم بعث عراق در سال ۱۳۵۹
«قطع بازو» استراتژی تدوین شده آمریکا توسط برژینسکی برای مقابله با ایران، بدون ورود به جنگ مستقیم است.
تعلیق فدراسیون جودو در روزهای اخیر این سوال را به وجود می‌آورد که آیا هیچ راهی برای عدم رویارویی ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی وجود ندارد؟
رهبر انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش فرمودند: به دلسوزان عراق و لبنان توصیه می‌کنم اولویت‌شان را علاج ناامنی قرار دهند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش فرمودند: نباید به دشمن ساده‌لوحانه خوش‌بین بود.
۷