متولد دهه هفتاد هستند و با ذوق وارد حرم شده اند تا خادمی کنند. کارشان در ظاهر ساده و معمولی است اما این کار را فخر دنیایشان می دانند.
سخنگوی قوه قضاییه جزئیات پرونده ۱۷ متهم جاسوسی برای آمریکا را اعلام کرد.
رژیم صهیونیستی طی سالیان حضور در فلسطین اشغالی جنایات بی شماری علیه مسلمانان انجام داده است. این رژیم بارها و بارها از طریق حمله هوایی نوار غزه را بمباران و بسیاری از مردان، زنان و کودکان بی‌گناه را قتل‌عام کرده است. فیلم زیر لحظه‌ای تکان‌دهنده از تلاش مامور صهیونیست برای خفه کردن نوجوان فلسطینی را نشان می‌دهد.
رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت گفت: ما اهل لجبازی نیستیم، ما دنبال جنگ نیستیم، اما حرف زور گوش نمی‌کنیم و در برابر قلدری‌ها تسلیم نمی‌شویم.
رئیس‌جمهور در جلسه هیأت دولت با بیان اینکه تنگه هرمز نه جای شوخی است و نه جای لغو مقررات دریانوردی، گفت: توقیف نفتکش متخلف انگلیسی توسط سپاه پاسداران کار بسیار دقیق و درستی بود.
هنوز چند ماه از نشستن نمکی بر کرسی وزارت بهداشت نگذشته که او از تهدید شدنش حرف می‌زند. تهدیدهایی که وزیر معتقد است به‌خاطر فعالیت‌هایش علیه مافیای غذا و داروست.
حجت‌الاسلام گلپایگانی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی نسبت به ساخت شهرک‌های تجملاتی در اطراف شهر تهران انتقاد کرد.
آیین غبارروبی مضجع شریف رضوی با حضور مراجع عظام تقلید، علمای اعلام و خدام آستان قدس رضوی برگزار شد. در این مراسم معنوی که صبح امروز با حضور آیات عظام جوادی آملی، سبحانی، مکارم شیرازی، علوی گرگانی، علم الهدی و حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد، روضه منور رضوی با گلاب ناب شست وشو داده شد.
۸