مجموعه موشن گرافیک «آمریکای زیبا» در چند قسمت به بررسی وضعیت اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی ، امنیتی و ... در درون جامعه آمریکا می پردازد.
صادق خرازی مشاور دولت اصلاحات با حضور در برنامه جهان آرا گفت: خاتمی به من گفت خدا رهبری را حفظ کند‌ که در این شرایط سخت دولت را حمایت کرد.
«لیندزی گراهام» سناتور جمهوری خواه:بعد از سرنگون شدن پهپاد با ترامپ صحبت کردم؛ به من گفت اگر به ایران حمله کنیم، آیت الله (خامنه‌ای) حتما جوابمان را می‌دهد
در دوران ریاست پیوندی بر هلال‌احمر چه گذشت؟
علی‌اصغر پیوندی رئیس سابق جمعیت هلال احمر که چندی پیش بازداشت شد، دارای پرونده‌های متعدد فساد اقتصادی است.
وزیر نفت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سهمیه‌بندی تاثیری بر کاهش قاچاق ندارد، گفت: میزان قاچاق بنزین فوق‌العاده کم است.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب اسلامی، نماهنگ «چرا صندوق توسعه ملی کم اثر شد؟» را منتشر میکند.
واکنش مجری ثریا به اظهارات زنگنه در خصوص «مقدس بودن کارت سوخت برای منتقدان»
مجری برنامه ثریا: آقای زنگنه! کارت سوخت مقدس نبود، مبارزه با قاچاق مقدس بود که شما زیرساخت آن را نابود کردید! آقایان به جای عذرخواهی از مردم طلبکار هم شده‌اند!
مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی که به تازگی از زندان‌های آمریکا آزاد شده، میهمان این قسمت از برنامه بدون تعارف است. مسعود سلیمانی یکی از دانشمندان علوم پزشکی ترمیمی و هماتولوژی (خون‌شناسی) و همچنین نخبه تحسین‌شده ایرانی در عرصه داخلی و بین‌المللی در روز ۱۶ آذر پس از تحمل ۱۴ ماه گروگان گیری و حبس غیرقانونی در آمریکا آزاد و تحویل مقامات ایرانی شد.
آنوش رحام کارشناس مسائل اقتصادی معتقداست سامانه ها در تسهیل تجارت و مبارزه با قاچاق به تنهایی نمی‌توانند کاری صورت دهند و کارآمدی آنها نیازمند شکل گرفتن پنجره واحد تجارت است.
۱