پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب، نماهنگ «ایران همدل» را منتشر کرد.
شرح حدیث امام علی(ع) توسط رهبر انقلاب
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در ایام ماه مبارک رمضان در مجموعه‌ی «حدیث زندگی»، تعدادی از شرح حدیث‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسات درس خارج فقه ایشان را برای نخستین بار منتشر میکند. این مجموعه در شب‌های ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱، پس از اذان مغرب از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.
از ابتدای سوره «اسراء» تا آیه ۷۴ سوره «کهف»
‏ تجربه امداد رسانی و مدیریت بحران ایران در مقایسه با کشورهای جهان/ درس زلزله کرمانشاه برای حوادث احتمالی پیش رو
بخشی از خدمات گسترده آستان قدس رضوی در این برهه همچون سایر ایام سال متوجه محرومان شد و پرچم محرومیت‌زدایی و رسیدگی به وضعیت معیشتی مستمندان در این راستا در دستور کار قرار گرفت که نمونه‌ای از این دریای عظیم مواسات را می‌توان این روزها در دانشگاه فردوسی مشهدمقدس جستجو کرد. جایی که آستان قدس رضوی با همکاری و همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فردوسی و آزاد اسلامی مشهد در حال آماده‌سازی بسته‌های ارزاق معیشتی سبک برای خانواده‌های حاشیه شهر می‌باشد. طرح «کرامت رضوی» در حال حاضر با مشارکت و پشتیبانی آستان قدس رضوی برای تهیه بسته‌های افطاری ساده و با همکاری تشکل‌های دانشگاهی به ویژه بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی و هئیت «ودیعه الحسین» در دو مکان دانشگاه فردوسی و دانشگاه آزاد در حال انجام است.
عکس معروفی وجود دارد که بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس خیلی‌ها آن را دیدند ولی کمتر کسی است که بداند ماجرای این عکس چیست. مسئول یکی از گروه‌های جهادی می‌گوید وقتی حاج قاسم به شادگان آمد، کارها که گره خورده بودند به یکباره پیش رفتند، همانجا بود که این عکس تاریخی هم گرفته شد.
۱۲