نیروی هوایی یمن با عملیات پهپادی خود آشیانه جنگنده‌ها و اهدافی نظامی سعودی در فرودگاه‌های جیزان و أبها را هدف حمله قرار داد.
در دو مرحله بمباران منطقه تعز يمن توسط جنگنده های سعودی، یک خانه مسکونی ویران شد و هشت یمنی از جمله چند زن و کودک به شهادت رسیدند.
نام شهید بهشتی در تاریخ انقلاب اسلامی با مظلومیت گره خورده است. چهره‌ای که علی‌رغم تلاش‌های مجاهدت‌آمیز فراوان برای استحکام نظام اسلامی همواره در مرکز مخالفتها، دشمنی‌ها و ترور شخصیتی قرار داشت و در نهایت نیز به خشن‌ترین شکل ممکن توسط منافقین مورد ترور و حذف فیزیکی قرار گرفت. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت هفتم تیرماه، کلیپ صوتی «شهدای حاکمیت ارزشهای اسلامی» را منتشر کرد.
در قسمت شب گذشته سریال «گاندو» در سکانسی با اشاره به تروریستی بودن انفجار سایت موشکی ایران و شهادت سردار حسن طهرانی مقدم، با پرداختن به جزییات همکاری و برنامه ریزی آمریکاها و موساد با سازمان منافقین برای ضربه زدن به دانش موشکی ایران پرداخت.سردار سرلشکر پاسدار شهید حسن طهرانی‌مقدم از بنیانگذاران اصلی صنایع موشکی جمهوری اسلامی ایران و بنیانگذار توپخانه و موشکی سپاه در دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس و مسئول سازمان خودکفایی و تحقیقات صنعتی سپاه پاسداران، بود. سردار حسن طهرانی‌مقدم تا روز آخر عمر نیز به عنوان مسئول این سازمان در ایجاد یک توان علمی و دانشی پایه و زیر بنایی مشغول کارهای علمی و تحقیقاتی بود و در روز شهادتش در پادگان امیرالمومنین(ع) شهرستان ملارد در حالی که برای آزمایش موشکی، آماده می‌شد، بر اثر انفجار، به یاران شهیدش پیوست.
۱۳