نجم‌الدین شریعتی مجری برنامه «سمت خدا» با حضور در خبرگزاری فارس از گذشته زندگی خود و نقدهایش به شرایط کنونی جامعه گفت.
امیر پوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش با بیان اینکه فرماندهی مقام معظم رهبری در محور مقاومت، کلیدی و محوری است، گفت: جریان مقاومت در لبنان، عراق، سوریه، یمن و بحرین، هرکدام رهبرانی دارند که این رهبران گوش‌شان به تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری است تا آن را پیاده کنند.
توضیحات سخنگوی قوه قضاییه درمورد قتل در زندان فشافویه
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس توصیه رهبر انقلاب اسلامی به رئیس و مسئولان قوه‌ی قضائیه، کلیپ صوتی «با این چشم ببینید» را منتشر کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان در همایش روز ملی صنعت، معدن و تجارت گفت: دنیا را مجبور می‌کنیم با ما به زبان احترام صحبت کنند.
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره ارسال پیامک‌هایی با عنوان ثبت نام در سامانه اینستکس به منظور جلوگیری از قطع شدن یارانه هشدار داد.
در شهر «براتسک» واقع در منطقه «ایرکوتسک» بارش شدید باران به سرریز شدن آب در دریاچه «بایکال» و رودخانه «آنگارا» منجر شد که مرگ دست‌کم پنج نفر و مصدوم شدن و آسیب دیدن صدها نفر را به دنبال داشت. «ایوگنی زینیشف» وزیر امور اضطراری روسیه در این مورد به خبرگزاری اینترفکس گفت که پنج نفر که گمان می‌رود یکی از آنها کودک بوده است، کشته شدند. تعداد افرادی که آسیب دیده‌اند هم دست‌کم ۳۵۰ نفر گزارش شده است. شدت آسیب‌های سیل در حدی است که دست‌کم ۱۰ هزار نفر دچار مشکل شده‌اند. دسترسی به حداقل ۵۰ روستا در حوالی دریاچه بایکال غیرممکن شده‌ و شهر بزرگ «براتسک» هم آسیب دیده است. علاوه بر اینها، بیش از چهار هزار ساختمان، پل و راه ویران شده‌اند.
۱۱