امروز جمعه ۲۲ شهریور بلیت تمامی سینما‌ها نیم‌بها خواهد بود.
جدیدترین فیلم سینمایی ابراهیم حاتمی کیا امروز کلید خورد.
دروغی به نام لیبرالیسم فرهنگی
بررسی‌ها نشان می‌دهد اکثر سریال‌های پرطرفدار آمریکایی در ۴ کمپانی مشهور تولید می‌شوند که رابطه تنگاتنگی با حاکمیت ایالات متحده دارند...
فیلمبرداری فیلم سینمایی «پروا» به کارگردانی مهران مهدویان در مراحل پایان قرار گرفت.
در سایه سکوت مسئولان سینمایی
فیلم کوتاه داستانی «بچه‌خور» به کارگردانی محمد کارت برنده جایزه بزرگ نوزدهمین دوره فستیوال فیلم اودنسه دانمارک شد و توانست جایزه بزرگ آن را دریافت کند تا از طرف این فستیوال به آکادمی اسکار معرفی شود.
رونمایی از مستند «خلیلِ آفریقا» در روزهای سخت شیخ زکزاکی
مستند «خلیلِ آفریقا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی روح‌الله رفیعی در مراسمی با حضور علما و طلاب ایران و نیجریه و همچنین با شرکت سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح و دکتر شجاعی فر نماینده رسمی شیخ زکزاکی در ایران رونمایی شد.
پس از هشدار مقام معظم رهبری به دولت اعلام شد
انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس» و هنرمندان و سینماگران این عرصه ضمن اعلام آمادگی همه‌جانبه برای مشارکت در این دفاع مقدس با مسئولین محترم سه قوه به‌ویژه دستگاه‌ها و نهاد‌های فرهنگی و هنری متولی کشور؛ به‌طور جد توجه به فرمایشات امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را امری واجب و دور از اتفاقات ظاهری و کلامی دانسته، خواستار عملی شدن آن و ارائه گزارش نتایج آن به مردم و امت انقلابی ایران اسلامی ازجمله هنرمندان عزیز و انقلابی می‌دانند...
فیلم سینمایی «خورشید» مجید مجیدی با تهیه‌کنندگی مشترک امیر بنان و مجید مجیدی و بازی جواد عزتی جلوی دوربین رفت...
در خانه هنرمندان برگزار شد
مراسم تشییع پیکر زنده یاد داریوش اسدزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون برگزار شد.
داریوش ارجمند:
بازیگر کشورمان عنوان کرد: «یمنی»ها به من یاد دادند چگونه ملتی با دست خالی آن قدر مقاومت کند که یک جهانی را از رو ببرد، البته ما مقاومت را یادگرفته بودیم ولی نمی‌دانستم یک ملت کوچک مثل یمن هم می‌تواند این‌قدر بزرگ بیاندیشد.
۸