وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بازنشستگی ۷ مدیر ارشد این وزارتخانه موافقت کرده است
حادیث سخن گزیده گفتن و هر سخنی را هرجای نگفتن و به صدق سخن گفتن، یک فرهنگ است. ما با سازمانی طرفیم که رویکردش به ما نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود.
برای نخستین بار در رسانه، رادیو نمایش به صورت دسته‌بندی شده و دقیق در برنامه رادیویی «مجلس شبیه» به آیین نمایشی تعزیه می‌پردازد.
در گفت‌و‌گوی «جوان» با کارگردان «آسوده بخواب کوروش» مطرح شد
۲۳ مرداد ۱۳۵۰، بحرین رسماً با اعلام استقلال از ایران جدا می‌شود و حکومت پهلوی نیز تنها چند ساعت بعد از آن، جدایی بحرین را به رسمیت می‌شناسد.
جهانگیر الماسی در گفتگو با «جوان»:
جهانگیر الماسی بازیگر پیشکسوت در گفتگو با «جوان» با اشاره به اینکه رکود اقتصادی دامن زندگی بخش عمده‌ای از هنرمندان را هم گرفته، به این نکته اشاره کرد که نقش سینما و تلویزیون در خروج از این وضعیت غیرقابل انکار است.
در حاشیه فیلمبرداری سریالی با موضوع پولشویی مطرح شد
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون معتقد است: کارگردانی که می‌نشیند و می‌گوید به من ربطی ندارد پولی که به من می‌دهند از کجا آمده است، در واقع مرده‌شور است. انگار برایش تفاوتی ندارد که مرده چه کسی باشد.
طبق تازه‌ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما در لیست ۱۰ برنامه پربیننده سیما، حتی یک سریال تلویزیونی هم به چشم نمی‌خورد و این سؤال مطرح می‌شود که مردم نیاز نمایشی خود را از چه طریقی برطرف می‌کنند.
نگاهی به فیلم برنده اسکار «کتاب سبز»
ساخت یک فیلم درباره یک کاراکتر سیاهپوست جنتلمن‌مآب در فیلم «کتاب سبز» و توجه ویژه اسکار به این فیلم را تا جایی که جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال ۲۰۱۹ به آن اختصاص پیدا کند با در نظر گرفتن این واقعیت که نقش اول فیلم یک سفیدپوست با خلق و خویی شبیه ترامپ است
کتاب «برای زین اَب» روایت زندگی شهید مدافع حرم محمد بلباسی، همزمان با دومین روز محرم به چاپ دوم رسید.
۸