مهدی علیمحمدی، پیشکسوت رادیو و دوبلاژ، شامگاه چهارشنبه (۱۳ شهریورماه) درگذشت.
مدیر پردیس سینمایی «آزادی» با اشاره به اینکه اکران دو فیلم «روز واقعه» و «پرواز در شب» به مدت دو هفته در این پردیس ادامه خواهد داشت، از راه‌اندازی «باشگاه تخصصی فیلم» در این سینما خبر داد.
کارگردان تئاتر «زخم زیبای زمانه» معتقد است که دفاع مقدس فقط آدم‌های درونش نیستند، آدم‌های پشت جبهه، خانواده‌ها و جانباز‌های اعصاب و روان نیز هستند که هنوز درگیر مسائل جنگند، از این‌ها نمی‌توان به راحتی گذشت.
در پی جمع‌آوری کتاب‌های هری‌پاتر اعلام شد
مجموعه کتاب‌های هری‌پاتر به دلیل داشتن افسون‌های واقعی از کتابخانه مدرسه کاتولیک نشویل امریکا حذف شد.
در گفت‌وگوی «جوان» با رضا غلامحسین‌نژاد تهیه‌کننده برنامه «بدون توقف» مطرح شد
ما در مورد موضوعات متنوعی از افرادی مثل محمدباقر نوبخت، آشنا و عراقچی دعوت کردیم که این عزیزان با گفتن اینکه «وقت نداریم» حاضر به پاسخگویی در رابطه با شبهات جوانان و جامعه پیرامون مسائل مرتبط با آن‌ها نشدند
علی سرتیپی سخنگوی شورای عالی اکران اعلام کرد
نگاه «جوان» به سینمای حاتمی‌کیا به بهانه آغاز فیلمبرداری فیلم «خروج»
دیروز ابراهیم حاتمی‌کیا فیلمبرداری تازه‌ترین اثر سینمایی‌اش با نام «خروج» را در گچساران کلید زد. آنچه از داستان فیلم او تا به حال به بیرون درز کرده از این حکایت دارد که حاتمی‌کیا این‌بار به موضوع عدالت اجتماعی از زاویه مسائل کارگری و مشکلات روستاییان نظر افکنده است.
گزارش «جوان» از برنامه عاشورایی رادیو
بخش مهمی از روح فتوت و جوانمردی در فرهنگ ایرانی- اسلامی برگرفته از قیام عاشوراست. جوانمردی و ایثاری که ورزشکاران ایرانی با آن خو گرفته‌اند، حاصل حضور در مکتب حسینی (ع) است.
پایان پخش سریال بانوی سردار
با پخش دوازدهمین قسمت از سریال بانوی سردار، این مجموعه تلویزیونی به پایان رسید.
با فیلم «کاندیدای ایده‌آل» صورت می‌گیرد
بعد از برگزاری کنسرت زنان خواننده در عربستان سعودی با چراغ سبز بن‌سلمان، امسال در جشنواره فیلم ونیز مستندی از «هیفاء المنصور»، کارگردان زن سعودی به نمایش درآمده است که بدون کمترین اشاره‌ای به فساد و خیانت طبقه حاکم، مردم این دیار را عوامل عقب‌ماندگی عربستان سعودی نمایش می‌دهد.
۷