داریوش ارجمند:
داریوش ارجمند نسبت به تحریف سخنانش درباره وجود پول‌های مشکوک در تلویزیون واکنش نشان داد و گفت: من کی گفتم تلویزیون پول کثیف دارد که برخی تیترش کردند؟ وارونه منعکس کردن مصاحبه من غرض‌ورزی است.
جواد محرمی
مستند «آسوده بخواب کوروش» از تصاویر بکر و دیده‌نشده‌ای برخوردار است و به سوژه مهم و جالب توجهی می‌پردازد، اما برای همراه کردن مخاطب تا انتهای فیلم و زدن ضربه اصلی یک شگرد اشتباه را طراحی کرده است؛ شگردی که اگر چه به نظر می‌رسد در انتهای فیلم تا حدودی جواب داده و اثرگذار بوده، اما به دلیل گیج کردن و کد اشتباه دادن به مخاطب قابل دفاع نیست.
وزارت کشور فرانسه طی ابلاغی فروش کتاب «آموزش توحید برای کودکان» ترجمه فرانسوی اثری از محمد بن عبدالوهاب بنیانگذار فرقه وهابیت را در این کشور ممنوع کرد.
نگاهی به دومین ساخته در حال اکران راما قویدل
دومین فیلم راما قویدل پس از پنج سال به نمایش درآمد. دلیل اینکه چرا از سال ۹۳ این فیلم نتوانسته اکران شود معلوم نیست.
در گفتگو با محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده سینما و تلویزیون مطرح شد
پس از پیروزی انقلاب اسلامی تولید محصولات سینمایی و تلویزیونی با محوریت قیام سیدالشهدا (ع) مورد توجه قرار گرفت و علقه‌های شیعی برخی فیلمسازان در کنار حمایت‌های بعضی از مدیران اتفاقاتی تاریخ‌ساز در این حیطه رقم زد ولی نکته این است که بعد از ۴۰ سال هنوز به پویایی و تداوم در تولید محصولات عاشورایی نرسیده‌ایم.
خواننده قطعات موسیقی انقلابی عنوان کرد
خواننده قطعات موسیقی انقلابی در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از تولید یک قطعه عاشقانه با موضوع همسران شهدای مدافع حرم خبر داد.
پیکر زنده‌یاد مهدی علیـمحمـدی از چهره‌های باسابقه عرصه دوبله و گوینده پیشکسوت رادیو روزگذشته با حضور جمعی از پیشکسوتان صداپیشگی، تشییع شد.
گزارش «جوان» از رویکرد مثبت تلویزیون درباره پخش یک مستند روشنگرانه
بینندگان شبکه ۳ سیما این شب‌ها مستندی را با عنوان «داستان اتم» تماشا می‌کنند که به مرور اتفاقات مرتبط با فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان می‌پردازد. آنچه در «داستان اتم» روایت می‌شود پرداختن جزءبه‌جزء به وقایع تاریخی مرتبط با پرونده هسته‌ای است. پخش این مستند را می‌توان نشانه‌ای از شجاعت شبکه ۳ در پرداختن به مسئله‌ای دانست که بر سر آن در داخل و خارج از کشور مناقشه وجود دارد.
بیش از ۴۰۰۰ نظر منفی در آخرین پست صفحه رسمی «بوی باران» درج شده است
واکنش‌های منفی به عروس تاریکی یا همان سریال بوی‌باران به ویژه در روز‌های پایانی هفته پیش ادامه داشت و سبب شد پس از مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب که به بهانه پخش آن نامه تندی نوشت، واکنش احسان محمد حسنی مدیر مؤسسه هنری رسانه‌ای اوج را نیز در پی داشته باشد.
الهام چرخنده در اجتماع بزرگ بانوان زینبی عنوان کرد
در مالزی در معبد بودا بودم که یک نفر گفت «شما که حضرت علی (ع) را دارید در معبد هندو‌ها چه می‌کنی و گمشده‌ات اینجا نیست» این تلنگری بود و کلید تحول زده شد تا اندیشه کنم.
۶