اسباب‌بازی‌های «ذره‌بین»، «معمای جورچین» و «دست به دست» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رونمایی شد.
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا:
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا معتقد است، وجود حمایت‌هایی نظیر تخصیص ارز ۴ هزارو ۲۰۰ تومانی، معافیت از مالیات بر ارزش افزوده و تعرفه پایین ۴ درصدی واردات کاغذ، بازار را به سمت کاغذ وارداتی سوق داده است.
کارآفرینان حوزه استارتاپ مهمان "تک شاخ" می‏شوند.
ازسوی کمیسیون ملی یونسکو ایران
کمیسیون ملی یونسکو ایران، در مراسمی از ۵ دهه تلاش استاد یدالله کابلی در احیا و ترویج خط شکسته ایرانی تقدیر می‌کند.
با شروع پخش سریال گاندو، فضای مجازی صحنه‌ای برای عرض اندام کانال‌ها و صفحات غربگرا جهت تخریب و سیاه‌نمایی علیه این سریال شد.
علیرضا افتخاری:
گفتگویی خواندنی با علیرضا افتخاری خواننده پیشکسوت پس از سال‌ها سکوت به شرح ناگفته‌هایی از زندگی و کارش پرداخت. همچنین در قسمت‌هایی از این گفتگو مروری بر اتفاقات تلخی که او و خانواده اش بعد ماجرای احمدی نژاد از سر گذارندند خواهیم داشت.
مجموعه تلویزیونی «تفنگ سرپر» به کارگردانی امرالله احمدجو و تهیه‌کنندگی محمود فلاح در ژانر داستانی، تاریخی روی آنتن شبکه ۴ سیما رفت.
نگاهی به آخرین ساخته سینمایی خسرو معصومی
مشکلِ اساسی حال حاضر سینمای ایران طرز نگرش فیلمسازهایش است؛ فیلمسازانی که راه اصلی را گم کرده‌اند و گاه با ابتدایی‌ترین شکل ممکن یا کمدی‌های مبتذل می‌سازند یا با بهره‌گیری از شعار‌های گل درشت و بی‌کارکرد می‌خواهند فیلم اجتماعی بسازند که نمی‌توانند. اساساً قصه و عناصر ساختاری فیلمنامه در سینمای ایران از بین رفته است و حتی فیلمسازان باسابقه با بدیهی‌ترین شکل ممکن با استفاده از یک طرح چندخطی سراغ ساختن یک فیلم بلند سینمایی می‌روند که نتیجه کار آن چیزی که ما از سینما توقع داریم نمی‌شود.
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری مانند سنوات گذشته امسال نیز گزارشی درباره فیلم‌های حاضر در آخرین جشنواره فیلم فجر ارائه داده است. دست‌کم می‌توان گفت نگاه تحلیلی این مرکز به سینمای ایران به نسبت مسائل دیگری که به آن ورود می‌کند از دقت و موشکافی خاصی بهره‌مند است و دغدغه‌هایی که به سینمای ملی نشان می‌دهد در نوع خود قابل تأمل است.
در جریان یک برنامه با محوریت سیاسی که اخیراً از شبکه خبری «سی‌ان‌ان» پخش شد، به سریال «گاندو» که چندی پیش از شبکه ۳ سیما روی آنتن رفت نیز اشاره شد.
۶