«شهر نجارها» اثر تقدیر شده جایزه سپیدار که به قلم سمیرا آرامی روایت شده است با تصویرگری آمنه اربابون منتشر شد.
فروش ویژۀ کتاب «سرباز کوچک امام» به مناسبت شب یلدا  با تخفیف 15 و 30درصدی آغاز شد.
کتاب «ارتداد در ترازوی نقد» اثری از محمد ترکمان که به نقد احکام و آثار دنیوی می‌پردازد، از سوی انتشارات کویر منتشر شد.
آغاز پویش کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان»
دبیر مسابقۀ کتاب‌خوانی و پویش «کتاب‌قهرمان» در نشست خبری آن گفت: پویش از امروز آغاز و تا پایان اسفند برقرار است. در سایت اطلاع‌رسانی آن به نام همین مسابقه نیز، اپلیکیشنی مرتبط را بارگذاری خواهیم کرد تا افراد با خرید کتاب، امکان شرکت در مسابقه را پیدا کنند.
رونمایی از تازه‌ترین اثر «دکتر سید جواد میری»
کتاب «در جستجوی نظریه‌های اجتماعی در گفتمان شریعتی» نوشته دکتر سید جواد میری، جامعه شناس و عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و علوم انسانی، توسط انتشارات نقد فرهنگ منتشر شد. این کتاب در شش فصل و یک دیباچه تنظیم شده است.
به مناسبت «هفته کتاب»
آخرین کتابی که خوانده‌اید چه زمانی بوده؟ اصلا به خواندن کتاب علاقه‌مندید؟ یا گذراندن وقت‌تان برای به‌روز کردن صفحات اینستاگرامی و شرکت در گروه‌های تلگرامی را ترجیح می‌دهید؟ از مزایای کتاب‌خوانی چه می‌دانید؟
معرفی و خاطره‌گویی کتاب «سرباز کوچک امام (ره)» با حضور فاطمه دوست‌کامی، نویسندۀ کتاب و مهدی طحانیان در محل اتحادیۀ جامعۀ اسلامی دانشجویان برگزارشد.
نشست تخصصی و مراسم رونمایی مجموعه کتاب «جنگ جهانی جمعیت» با سخنرانی اساتیدی، چون حسن عباسی و حسن رحیم‌پور ازغدی، ۲۲ آبان در حوزۀ هنری برگزار می‌شود.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با راضیه تجار، نویسنده و عضو هیئت مؤسس انجمن قلم ایران
شب گذشته جمعی از نویسندگان و محققان برجسته و مطرح کشور که اغلب مرتبط با حوزه هنری یا شهرستان ادب هستند با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. در این دیدار چند تن از نویسندگان حاضر با صحبت و سخنرانی در خصوص موضوعات متفاوت فرهنگی و هنری به بیان ایرادات و کم و کیف این حوزه پرداختند و نقاط ضعف و قوت را بررسی کرده و پیشنهاداتی در این زمینه‌ها ارائه کردند. راضیه تجار، محقق، نویسنده و از اعضای هیئت مؤسس انجمن قلم ایران، یکی از نویسندگان حاضر در این دیدار بود. به همین بهانه با او گفت و گو کرده‌ایم.
یک انبار کتاب قاچاق در محدوده خیابان انقلاب که ۱۵۰۰ جلد کتاب را در خود جای داده بود، توسط پلیس امنیت کشف شد.
۸