سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه بیش از ۶۰‌درصد معتادان پیش از اعتیاد شغل داشته‌اند، نقش مهارت آموزی به معتادان برای ماندگاری درمان آنان را تشریح کرد.
پسر جوانی که متهم است برادر تازه دامادش را در درگیری به قتل رسانده است، ماجرا را با چشمان گریان شرح داد.
پسر جوانی که به خاطر خرید نان، برادرش را مقابل چشمان مادرش به قتل رسانده بود، با رضایت اولیای‌دم از مجازات قصاص فاصله گرفت.
سخنگوی ناجا از بازداشت یک کلاهبردار اروپایی در استان خراسان جنوبی خبر داد که در پوشش شرکت صنایع دامپروری ۱۲ میلیارد تومان به جیب زده است.
مسعود استاد برادر میترا استاد گفت: ادعای وکیل معزول نجفی درباره اعلام رضایت ما، کذب محض است.
پرونده مرگ مرموز مهندس شیمی به مراسم سوگند رسید.
وکیل اولیای دم میترا استاد گفت: حکم قصاص نجفی روز گذشته اعلام و امروز به صورت رسمی به ما ابلاغ شد.
سر معتادی که برادر تحصیلکرده و ورزشکارش را به خاطر حسادت به قتل رسانده بود به جرمش اعتراف کرد.
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه تمامی پلیس‌های تخصصی برای برخورد با جرائم در فضای مجازی بسیج شده‌اند از کوچ مجرمان به فضای مجازی و افزایش بیش از ۱۲۰ درصدی جرائم در این حوزه خبر داد. سردار حسین رحیمی که در حاشیه بیست و هفتمین مرحله از طرح رعد در جمع خبرنگاران حاضر شده‌بود از دستگیری ۶۲۱‌سارق و مالخر در جریان این طرح خبر داد.
وکیل نجفی در گفتگو با «جوان»:
اعلام حکم قصاص محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران که روز گذشته از سوی سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد پایان ماجرای پرونده نبود. حمیدرضا گودرزی وکیل وی در گفتگو با خبرنگار ما از تلاش‌های مستمر برای جلب رضایت اولیای‌دم خبر داد و تأکید کرد که به نتیجه این تلاش‌ها خوشبین و امیدوار است که خبر بخشش متهم به زودی از سوی اولیای دم اعلام شود.
۸