امام جمعه موقت تهران:
اگر مدرسه عاشورا نبود، انقلاب اسلامی متولد نمی‌شد، از گردنه سخت دفاع مقدس با قدرت عبور نمی‌کردیم و امروز سوریه پیروز، عراق مقتدر، لبنان مقاوم و خط‌شکن، بحرین ایستاده و صبور و یمن افتخارآفرین تولد نمی‌یافت.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در سفر به چین:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن ارائه تحلیل و برآوردی از مسائل امنیتی منطقه، آسیای غربی و جهان اعلام کرد: در شرایط کنونی جمهوری اسلامی ایران آماده دفاع قاطعانه از امنیت و منافع خود در خلیج فارس است.
نگاهی به ترفندی قدیمی برای منحرف‌کردن افکار عمومی
عملیات پرچم دروغین بار‌ها و بار‌ها در چند ده سال گذشته به عنوان یکی از راه‌های اصلی برای انحراف افکار عمومی به کار گرفته شده است و نمونه‌های فراوانی را می‌توان ذکر کرد.
محمد اسماعیلی
۱-طرح «ریزش اعتماد عمومی مردم نسبت به ارکان حاکمیت سیاسی کشور» که منتهی به ایجاد شکاف اجتماعی، اعتقادی و فرهنگی نیز خواهد شد طی هفته اخیر با خودسوزی یک هوادار فوتبال به روزرسانی شده است.
یادداشت مدیرمسئول
نقد‌ها به جناب حسین محمدی، معاون محترم بررسی دفتر رهبر انقلاب را مطالعه کردم، اما هیچ کد یا حجتی جز ادعا ندیدم و مصداقی از عمل ایشان را که منجر به نقد شود در متون پیدا نکردم.
محمد صادق عبداللهی
دکتر رسول جعفریان در کتاب «تأملی بر نهضت عاشورا» سه ویژگی برای ابن زیاد برمی‌شمارد که باعث شد با روحیه خشن و سختگیرانه اوضاع کوفه را دگرگون سازد: ۱) روش استبدادی، ۲) همراهی اشراف، ۳) نداشتن دین و ایمان.
به منظور شرکت در اجلاس سه جانبه سران ایران، روسیه و ترکیه
رئیس جمهور کشورمان به دعوت رسمی رئیس جمهور ترکیه، یکشنبه (۲۴ شهریور) به پایتخت این کشور سفر می‌کند.
امام جمعه مشهدمقدس در واکنش به اخراج جان بولتون از کاخ سفید گفت: جریان مقاومت در همه امت اسلامی یکپارچه و منسجم شده و قوی‌ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد.
یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس با اعلام حمایت از بحث شفافیت آرای نمایندگان مجلس، گفت: «شفافیت لازم است و حتماً باید مردم از مسائل آگاه باشند، اما جا‌هایی هم به تشخیص قانون و قانون‌گذار است، مانند همه دنیا که برخی مواقع آراء باید محرمانه باشد.»
حجت الاسلام ابوترابی‌فرد:
امام جمعه موقت تهران گفت: عاشورا رمز حیات دین در عصر جدید است. این پدیده مولد هر سال با درخششی نو ظهور می‌کند و انوار فروزانش را بر جوامع انسانی می‌تابد.
۹