رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برکات بسیج در جامعه گفت: بسیج باید جاذبه داشته باشد و مردم را جذب خود کند.
روحانی:
حسن روحانی گفت: باید تمام مراحل تولید تا توزیع پایش شود. امروز اعتراف می‌کنم مردم عزیز ایران! مواد مصرفی تولید شده، اما قیمت نا عادلانه است.
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی کشور گفت: در حال تولید ۸ مدل هواپیما هستیم و تلاش می‌کنیم در این صنعت به ارائه خدمات پایدار برسیم.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹ منتشر شد
امیرعبداللهیان:
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ناامنی را تنها ارمغان رژیم صهیونیستی دانست و نوشت: صهیونیسم با روشی نو کشورهای خلیج فارس را اشغال می‌کند.
در نامه‌ای به سازمان ملل؛
نماینده کشورمان در سازمان ملل در نامه‌ای به دبیرکل این سازمان و رئیس شورای امنیت به تهدیدات اخیر ترامپ علیه ایران اعتراض کرد.
دفتر مطالعات حقوقی مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی در ارزیابی طرح شفافیت آرای نمایندگان، از مهم‌ترین ابعاد شفافیت مجلس را انتشار اطلاعات رأی‌گیری در مجلس و شفافیت آرای نمایندگان و نحوه مخفی کردن رأی‌گیری در جلسات صحن علنی دانست.
سردار کارگر خبر داد
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از برگزاری و اجرای ۲۶ هزار و ۵۰۱ برنامه در چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس در سال جاری خبر داد.
پیش‌شرط‌های جو بایدن برای توافق با طرف ایرانی در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری امریکا آب سردی بود بر پیکره جریان غرب‌زده داخلی؛ جریانی که ماه‌هاست تلاش می‌کند همانند گذشته افکار عمومی را به این باور برساند محسنات یک رئیس‌جمهور دموکرات قابل قیاس با معضلات یک رئیس‌جمهور جمهوریخواه نیست.
حسن رشوند
سوم نوامبر یا ۱۳ آبان امسال، پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهورى امریکا برگزار مى‏شود. ۲۰۰ سال است که مردم امریکا در چنبره چرخه معیوب قدرت که در دستان دو حزب جمهوریخواه با نشان «فیل» و دموکرات با علامت «الاغ» است، گرفتارند.
۸