وزیر دفاع از تولید محصولاتی برجسته در حوزه‌های هوایی، فضایی، زیستی و شناختی خبر داد.
سیاست‌های آمریکا در منطقه غرب آسیا نتوانست به اهدافش دست یابد
عقلانیت انقلابی و مقاومت فعال جمهوری اسلامی هندسه سیاسی غرب آسیا را دچار دگردیسی جدی کرده است، وضعیتی که محاسبات آمریکا را تغییر داده، آیا بازی جدید آمریکا با حذف بولتون تلاش برای عوض کردن این شرایط است؟
دولت محلی جبل‌الطارق ادعا‌ها مبنی بر خُلف وعده ایران درباره سرنوشت محموله نفتکش آدریان دریا ۱ را به چالش کشید.
واکنش «حسین شریعتمداری» به ماجرای خودسوزی سحر خدایاری
مگر دروغ‌پردازی و تشویش اذهان عمومی و زمینه‌سازی برای آتش تهیه دشمن، آنهم نه یک بار و دوبار و ده بار، بلکه انجام پی‌در‌پی این حرکت سخیف جرم نیست؟!
ظریف خطاب به ترامپ:
وزیر امور خارجه کشورمان در پیام توئیتری با طعنه خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا تأکید کرد این کشور با داشتن دوست نزدیکی همچون بنیامین نتانیاهو دیگر نیازی به دشمن ندارد!
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اجرای حکم دادگاه کانادایی مبنی بر فروش ساختمان‌های فرهنگی ایران در کانادا را غیرقانونی و در تقابل آشکار با قوانین بین‌المللی خواند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز (شنبه، ۲۳ شهریور) منتشر شد.
آمد و رفت مقامات و حضور آن‌ها در جایگاه‌های مختلف در کاخ سفید، تغییری در ادراک جمهوری اسلامی نسبت به ریشه‌ها و ماهیت اقدامات و سیاست‌های ایالات متحده ایجاد نمی‌کند.
اسدالله عسگراولادی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی عصر دیروز درگذشت.
عباس حاجی نجاری
شکوه بی سابقه مراسم بزرگداشت نهضت اباعبدالله الحسین (ع) در عاشورای امسال و تجلی میدانی و عملی شاخصه‌های نهضت حسینی در جهان اسلام که با شکل‌گیری جبهه فراگیر مقاومت تقارن یافته است، محرم امسال را از گذشته متمایز کرده و نشان داد که حرکت انقلاب اسلامی توانسته است نهضت را نه تنها در بزرگداشت شعائر در اقصی نقاط جهان زنده کند که در عرصه عمل نیز به آن عینیت بخشیده و جهان امروز بعد از ۱۴۰۰ سال نظاره‌گر تبلور میدانی نهضت از کناره‌های دریای مدیترانه تا آفریقا و تا کوهپایه‌های هیمالیاست.
۸