یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس با اعلام حمایت از بحث شفافیت آرای نمایندگان مجلس، گفت: «شفافیت لازم است و حتماً باید مردم از مسائل آگاه باشند، اما جا‌هایی هم به تشخیص قانون و قانون‌گذار است، مانند همه دنیا که برخی مواقع آراء باید محرمانه باشد.»
حجت الاسلام ابوترابی‌فرد:
امام جمعه موقت تهران گفت: عاشورا رمز حیات دین در عصر جدید است. این پدیده مولد هر سال با درخششی نو ظهور می‌کند و انوار فروزانش را بر جوامع انسانی می‌تابد.
نامه مهم دکتر علیرضا زاکانی به رئیس قوه قضاییه درباره پرونده اخلال در بازار ارز و طلا
نماینده ادوار مجلس در نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام رئیسی با اشاره به پرونده تشکیل‌شده برای بعضی مدیران بانک مرکزی درباره بازار ارز، نوشت: «در برخورد با فساد،اولویت با کسانی است که با تصمیمات نادرست خود سرمایه‌های ملی را به باد داده‌اند و با قیمتگذاری‌های بی اساس و دستوری ارز توسط آقایان روحانی و جهانگیری،دارایی ملت ایران را یک سوم کردند.»
توئیت دکتر عبدالله گنجی درباره سرانجام ماجرای نفت‌کش‌ها
مدیر مسئول روزنامه جوان با اشاره با مقایسه وضعیت توقیف نفتکش انگلیسی در ایران و رها شدن نفتکش ایرانی توسط انگلیس‌ها در توئیتر خود نوشت: «‏طرف هم چوب را خورد هم پیاز را»
علی ربیعی تاکید کرد: بخشنامه رئیس قوه قضاییه اقدامی مثبت در ثبات اقتصادی و مبارزه با فساد است.
انقلابیون یمن از تفنگ برنو و کلاشینکف، رسیده‌اند به موشک‌های قاره‌پیمای نقطه‌زن و شلیک به مراکز مهم نظامی و اقتصادی سعودی، حزب‌الله لبنان هم رسیده به جایی‌که با یک جمله، سرزمین‌های اشغالی را به هم می‌ریزد و با یک موشک کورنت، به نتانیاهو سیلی می‌زند.
حجت الاسلام رئیسی:
رئیس قوه قضاییه گفت: اینکه جامعه‌ای به یزید می‌گفتند امیرالمومنین نشان از جهل است، مسلمانان جاهل کسانی هستند که به مستکبرین سواری می‌دهند و مرکب آن‌ها می‌شوند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: به من می‌گویند درباره نفت صحبت نکن.
محمد ساجدی:
کارشناس مسائل بین الملل گفت: در مجموع فضای کاخ سفید آنچنان مشوش است که به نظر می‌رسد که ترامپ پیش از بیش در تنهایی خود فرو رفته است.
سرلشکر باقری در دیدار با رئیس دانشگاه عالی دفاع چین:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح کشورمان گفت: روابط چین و ایران به سمت روابط راهبردی تغییر کرده و روز به روز در حال بهبود است.
۱۰