معاون حقوقی رئیس‌جمهور
معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: با پیشنهاد معاونت حقوقی اعتراض جدید در دادگاه دادگستری بین‌المللی در خصوص اثر تحریم بر شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ثبت شد.
سردار عباس غلامشاهی می‌گوید: کارکنان نیروی دریایی سپاه پاسداران در بالاترین سطح هوشیاری در مقابله با تهدیدات قرار دارند.
شمخانی:
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ترور شهید سلیمانی، بزرگ‌ترین هدیه آمریکا به تروریسم تکفیری و حامیانش بود.
انبارلویی
سیاستمدار اصولگرا درباره نامه موسوی خوئینی‌ها به رهبری گفت: نامه قابل دفاع نیست بسیاری از اصلاح طلبان در روز‌های اخیر این نامه را نقد کرده اند. همین نشان می‌دهد این نامه قابل دفاع نیست و مجمع مسئولیت آن را نخواهد پذیرفت.
روحانی در ستاد ملی مقابله با کرونا:
رئیس جمهور گفت: باید به ادارات دولتی ابلاغ شود که ارائه خدمات عمومی باید منوط به ماسک زدن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم باشد.
ربیعی:
سخنگوی دولت با بیان اینکه به زودی منحنی ارز و سکه هم سر به زیر خواهد شد، گفت: امروز با هزار سختی در صمت، بانک مرکزی، نفت و نیرو ایستاده‌ایم تا کشور بچرخد و تیر تحریم‌گران به سنگ بخورد.
وزیر امور خارجه در پیامی برای همتای پاکستانی خود آرزوی بهبودی کرد.
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از ارسال نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده برجام به‌منظور ارجاع موارد عدم‌پایبندی کشور‌های اروپایی به تعهداتشان در قبال ایران به کمیسیون مشترک برجام طبق بند ۳۶ این توافق خبر داد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۱۴ تیر ۹۹ منتشر شد.
وزارت امور خارجه:
وزارت امور خارجه اعلام کرد: شواهد گویای آن است که دیپلمات‌های ربوده شده در لبنان، به رژیم صهیونیستی تحویل داده شده و اکنون در زندان‌های این رژیم به سر می‌برند.
۱۰